داستان های ترسناک

• نویسنده موضوع gamer
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,866
امتیازها
113
مدال ها
6
روزی که این خانه پر از آینه درست شد هرکسی که درون آن می رفت تسخیر می شد و می مرد.
این خانه به منظور تفریح ساخته شده بود.

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,866
امتیازها
113
مدال ها
6
ماجرای ترسناک جزیره ی دیزنی لند...

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Reza
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,866
امتیازها
113
مدال ها
6
وقتی می گوییم دیزنی،یعنی سرگرمی،رویا پردازی و تخیل.اما وقتی به این قصه گوش می دهید ممکن است اندکی شک کنید.

وقتی شرکت کارتون دیزنی به محبوبیت رسید تصمیم گرفت یک کارخانه یا شهرک بسازد و در نهایت یک جزیره خرید.عده ای از مردم کالیفرنیا به او گفتند:(این جزیره نحس است!) اما به هرحال جزیره را گرفت و همه چیز را با پول حل کرد.کارگران کم کم افسرده شدند.
دوماه بعد اولین خودکشی رخ داد و مدرکی توسط کارگری که خودرا کشته بود کشف شد:we abandoned from disny!یعنی:ما توسط دیزنی طرد شدیم.

خیلی زود شرکت دیزنی جزیره را به علت نامشخصی ترک کرد و معلول(نتیجه)این کار کشف نشد.
پس از چند سال کارآگاهی به نام تام دست به کار شد تا دلیل نحسی را کشف کند.
او تا شب اتاقی در باقیمانده ی شرکت دیزنی در همان جا گشت و شب بود که او در یک اتاق مردی با کلاه میکی موس را دید.آن مرد با انگلیسی گفت:می خواهی سرم را قطع کنم؟و بدون جواب تام سرش را قطع کرد.وقتی به بیرون رسید دورتا دور جزیره حسار کشی شده بود.
روی حسار ها نوشته بود:we abandoned from the god!یعنی ما از خدا طرد شدیم.
تام یک بار برای همیشه گم شد.
دیزنی هنوزه پارک های منفوری دارد.هنوزه قصه های هولناکی وجود دارد.دیزنی تمام این سال ها قصه هایی که گفته پوشاندن ماجرای ترسناکی بوده.قصه های ترسناکی که ما آن ها را چیزی می بینیم که نیستیم.

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,866
امتیازها
113
مدال ها
6
جالب است بدانید که این ماجرای ترسناک دیزنی صحت دارد.این یک داستان است که ممکن است صحت داشته باشد.حرف های زیادی درباره ی این ماجرا ها گفته شده.اما حرف های که سایت های معتبر درباره ی این ماجرا بسیار غم انگیز است.
دو پسری که سوار یک اسباب بازی پارک دیزنی در فرانسه بودند پس از پیاده شدن یکی بی هوش شده بود.دیگری در اثر سکته مرده بود.یک روز کارمند دیزنی در یکی از شعبه ها بین یک اسباب بازی له شد.
پس از آن می رسیم به دو برادر 17 و 15 ساله ی ماجراجو که شبانه و سرزده وارد یک شعبه ی تعطیل پارک های دیزنی شده اند و در قسمت آبی آن غرق شدند.چند سال بعد پسری هم کمی کوچکتر غرق شد.این ها چند نمونه ی قبل از سال2007 بود.پس از آن هم این اتفاقات افتاد و مدام افرادی کشته می شدند.در بعضی مواقع
وسایل نو باعث به خطر افتادن جان بخش عمده ای از طرفداران دیزنی یعنی کودکان می شدند.
این ها از منابع معتبر و اصیل است.افسانه های ترسناکی که هنوزه وجود دارند...

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,866
امتیازها
113
مدال ها
6
اگر کسی قصه ی ترسناک بلده آزاده که بگه.من کاری ندارم ولی هنوز می نویسم.

mohsen_2001

mohsen_2001

Mr
تاریخ ثبت‌نام
3/9/22
پسندها
28
امتیازها
13
چرا کس دیگه ای بجز من داستان ترسناک تعریف نمی کنه؟شما هم حق دارید داستان ترسناک تون رو همینجا بگید.
درود والا داستان ترسناکی در ذهن ندارم بگم اما تاپیک شما رو همیشه دنبال می کنم و داستان هارو می خونم ممنون از شما

• لایک
Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
اگر کسی قصه ی ترسناک بلده آزاده که بگه.من کاری ندارم ولی هنوز می نویسم.
واقعی یا تخیلی بودن هم توی این داستان ها یکم مسئله میشه همیشه که چقدر واقعی هستن چقدر داستان

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,866
امتیازها
113
مدال ها
6
راستش من منظور خودم رو درست بیان نکرده بودم و آقای حاج رضا.همینطوری می گم .من موقعی که اجازه رو گرفتم گفتم تخیلی اما درست نگفتم که این داستان ها از اینترنت بود.

• ایول
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,866
امتیازها
113
مدال ها
6
البته کاملا هم معلوم بود.

• گل
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,866
امتیازها
113
مدال ها
6
فکر نکنم دیگر در این قسمت چیزی بنویسم.
البته همواره می توانیم در آن بنویسیم.
راستی؟هیولای محبوب شما کدام بود؟

• لایک
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا