دیدنی عجیب ترین پایان ترسناک فیلم درخشش

• نویسنده موضوع gamer
  • تاریخ شروع
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,872
امتیازها
113
مدال ها
6
درخشش از آثار کوبریک است که بر اساس رمان ترسناک استفان کینگ نوشته شده هرچند باتوجه به تفاوت ها استفان کینگ اعلام کرد خط داستانی کاملا عوض شده و او رضایتی دراین باره ندارد.

داستان فیلم درخشش درباره ی نویسنده ای است که به تازگی مشروبات الکلی را ترک کرده و با خانواده اش به هتلی رفته که زمستان بسته است و در این فصل به بهانه نگهبانی در آرامش داستان سرایی می کند.اما پس از اندکی توسط ارواح هتل اورلوک(Overlook hotel) تسخیر میشود و... بهتر است خودتان فیلم را تماشا کنید. در پایانی ناامید کننده و ضعیف بعد از مدتی هیجان به این نتیجه می رسید که این زمان صرف شده بیهوده بوده است اما در چند دقیقه پایانی اتفاقی عجیب می افتد.
در نهایت آنتاگوئیست را می بینیم که یخ زده.
 51

سپس عکسی را در امتداد سالن نشان میدهد که اگر فیلم را تماشا کرده باشید متوجه میشوید.
Images   2024 04 19T165036720

داستان فیلم در سال ۱۹۸۰ اتفاق می افتد، این در حالی است که در صحنه ی پایانی شخصیت منفی را می بینید که در عکسی از ۱۹۲۱ با افرادی ناشناس عکس انداخته.اکنون چهره اش را از نزدیک ببینید:
Images   2024 04 19T165041981

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,634
امتیازها
113
مدال ها
6
ممنون بابت معرفی فیلم
من این فیلم رو دیدم واقعا شاهکار بود
فیلم نامه و بازی بازیگران عالی بود

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: gamer
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,872
امتیازها
113
مدال ها
6
اپ
ممنون بابت معرفی فیلم
من این فیلم رو دیدم واقعا شاهکار بود
فیلم نامه و بازی بازیگران عالی بود
بااین وجود در اولین سالهای اکرانش منتقدین این فیلم رو قبول نکردن.هرچند بنظر اکثریت این فیلم یه شاهکاره. ادامه‌ش فیلم دکتر اسلیپه که از دید پسر شخصیت منفی(دنی تورنس) روایت میشه.

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,634
امتیازها
113
مدال ها
6
اپ

بااین وجود در اولین سالهای اکرانش منتقدین این فیلم رو قبول نکردن.هرچند بنظر اکثریت این فیلم یه شاهکاره. ادامه‌ش فیلم دکتر اسلیپه که از دید پسر شخصیت منفی(دنی تورنس) روایت میشه.
عجیبه چرا قبول نکردن؟
فیلم دکتر اسلیپ رو من ندیدم
اگر فرصت داشته باشم حتما می بینم
ممنون

• گل
واکنش‌ها[ی پسندها]: gamer
بالا