مهم پیشنهادات و انتقادات

• نویسنده موضوع Reza
  • تاریخ شروع
I

ilia19822

کاربر نمونه
Mr
تاریخ ثبت‌نام
3/9/22
پسندها
751
امتیازها
93
مدال ها
10
سلام
اصلا جالب نیست که قالب فروم شما با. پرشین تولز یکی باشه ، خیلی بهتر میشه اگه عوضش کنید.
با تصمیم مدیریت یعنی آیا رضا احتمال تغییر هست

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Reza
Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
اصلا جالب نیست که قالب فروم شما با. پرشین تولز یکی باشه ، خیلی بهتر میشه اگه عوضش کنید.
این قالب پیش فرض هست که خوب معمولا کمترین اشکال رو داره برای همین تغییر ندادیم اگر نظر جمع به تغییر بود مشکلی نیست چند مورد رو میزاریم رای گیری میکنیم و تغییر میدیم

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: _Shayan_
_Shayan_

_Shayan_

تاریخ ثبت‌نام
4/9/22
پسندها
23
امتیازها
3
بخش معرفی فیلم ، سریال و انیمه هم قرار بدید بسیار جالب میشه چون تا حالا فرومی ندیدم این بخش رو داشته باشه.

Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
معرفی فیلم و انیمه بخش جالبی میشه فکر کنم به تالار رسانه صوتی و تصویری اضافه کنم خوب بشه

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,863
امتیازها
113
مدال ها
6
شاید اگه بشه توی تاپیک ها فیلم هم قرار داد یا صدا دست ما باز تر بشه که مفیده و ما می تونیم کامل تر کار کنیم.

Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
شاید اگه بشه توی تاپیک ها فیلم هم قرار داد یا صدا دست ما باز تر بشه که مفیده و ما می تونیم کامل تر کار کنیم.
روی این موضوع کار میکنم در حال حاضر یه امکان اضافه شد از آپارات میتونید فیلم اضافه کنید فقط کافیه آدرس صفحه آپارات رو کپی کنید موقع ارسال مطلب پیست کنید هر جای مطلبتون خودکار ویدیو اضافه و پخش میشه بعد ارسال

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: ilia19822
ا

ارغوان

Ms
تاریخ ثبت‌نام
19/9/22
پسندها
45
امتیازها
18
فکر میکنم باید بخش پاتوق فعال بشه:)
درسته! بنطرمن ح بخش سرگرمی رو با تایپک های سرگرمی باید پر کرد ، باید قوانین رعایت و ارسال پست ها و عدم ارسال پست هم رعایت شه! و یه مدیر تالار هم داشته باشه.

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Reza
Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
درسته! بنطرمن ح بخش سرگرمی رو با تایپک های سرگرمی باید پر کرد ، باید قوانین رعایت و ارسال پست ها و عدم ارسال پست هم رعایت شه! و یه مدیر تالار هم داشته باشه.
مدیر تالار ایلیا @ilia19822 هست اگر بشه بخش ها دو یا بیشتر میتونن مدیر داشته باشن یا برای تغییرات یک سوپرمدیر هم میشه به سایت اضافه کرد
قوانین هم مدیران تالار و سوپر مدیرها میتونن تاپیکش رو بزنن سنجاق کنن موضوع رو و به نظر منم بخش سرگرمی و پاتوق خیلی مهمه بقیه بخش هارو بزارید به عهده من در آینده نزدیک;)

ا

ارغوان

Ms
تاریخ ثبت‌نام
19/9/22
پسندها
45
امتیازها
18
اینجا تالار ِ شعر و ادب کم نداره؟