نکات همسرداری

• نویسنده موضوع شاهدخت
  • تاریخ شروع
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
#ایده_های_زنونه🦩🌿*-*
✿.•.❀.•.❁.•. ✿.•.❀.•.❁.•. ✿
از نکات مهم همسرداری این است که در ارتباط با خانواده همسرتان جانب اعتدال را رعایت کنید. ارتباط بیش از حد نزدیک و بدون هیچ حد و مرزی مناسب نیست. نه خیلی نزدیک، نه خیلی دور.
ⁱᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ

تصمیمات مهم زندگیتان را دونفری و با مشورت یکدیگر بگیرید. مشاوره گرفتن از بزرگترهای با تجربه خوب است، اما نگذارید برایتان تصمیم بگیرند. زیرا در این صورت خود شما زمینه دخالت اطرافیان در زندگی زناشویی را فراهم نموده اید.

توقعاتتان را از آن‌ها صاف ومستقیم بگویید. بدون جار و جنجال و قاطعانه صحبت کنید. به جای جملات منفی از جملات مثبت استفاده کنید. مثلا نگویید من دوست ندارم با من اینجوری حرف بزنید. بلکه بگویید من دوست دارم این کار را در حقم بکنید.

از دیگر اعضای خانواده همسرتان، پیش یکی از اعضا شکایت نبرید.

لزومی ندارد همه مسائل زندگی خود را برای خانواده‌ها تعریف کنید. حریم خصوصی خود و همسرتان را حفظ کنید.

✾࿐༅🍃♥️🍃༅࿐✾

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
#سیاستهای_همسرداری

🌸همیشه ازکلمه" ما" استفاده نمایید نه من وتو ؛ فراموش نکنید که اکنون زندگی مشترک شروع شده دیگرمن و تو مطرح نیست. دشمن زندگی مال من و مال تو گفتن است ...یاد بگیریم مال ما گفتن را ... منصف و قدردان باشید.

🌸درمقابل شوهر خود هرچند حق با شما باشد، لجبازی و اصرار نکنید.اگر بحثی شد آن را کش ندهید. زود دعوای احتمالی را با احترام تمام کنید. کسی از احترام ضرر نکرده! مراقب آثار دعوا و مشاجره و فحاشی روی بچه هاتون باشید که بعدها پشیمانی سودی نداره.

✾࿐༅🍃♥️🍃༅࿐✾

بالا