مبارزه با گاو استاد اویاما

• نویسنده موضوع لییییلا
  • تاریخ شروع
لییییلا

لییییلا

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
737
امتیازها
93
مدال ها
3
این دوتا هیچ وقت اختلاف نداشتن و‌ رو در رو نشدن، برای همینم مثل یه افسانه باقی مونده ، برای همینم مقاله و کلیپ زیادی هست که مقایسه کنه دو طرف رو، ولی چون هر کدوم اسطوره رشته خودشه برای همینم این اختلاف بین دو سبک کاراته و کنگفو بوده و هست،
بروس کنگفو سبک وینگ چون رو یاد گرفت بعد کمی پیشرفته ترش کرد و جیت کان دو رو‌ بنیانگذاری کرد .
اویاما اما از چند استاد رزمی آلگو برداری کرد و کاراته سبک کیوکوشین رو بنیانگذاری کرد

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: مانا
م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
این دوتا هیچ وقت اختلاف نداشتن و‌ رو در رو نشدن، برای همینم مثل یه افسانه باقی مونده ، برای همینم مقاله و کلیپ زیادی هست که مقایسه کنه دو طرف رو، ولی چون هر کدوم اسطوره رشته خودشه برای همینم این اختلاف بین دو سبک کاراته و کنگفو بوده و هست،
بروس کنگفو سبک وینگ چون رو یاد گرفت بعد کمی پیشرفته ترش کرد و جیت کان دو رو‌ بنیانگذاری کرد .
اویاما اما از چند استاد رزمی آلگو برداری کرد و کاراته سبک کیوکوشین رو بنیانگذاری کرد
فرق بین کاراته وکنگفو بیزحمت میگی؟؟
عزیزم

لییییلا

لییییلا

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
737
امتیازها
93
مدال ها
3
عزیزم
تفاوت اصلی این دو اینکه کاراته یعنی مبارزه با دست خالی، فلسفش اینکه تو آز حریفت بهتری و باید بهش پیروز بشی ، بیشتر روی حرکات دست تمرکز شده ولی تکنیک پا هم داره ، ۷۰ درصد تکنیک دست و‌۳۰ درصد پا
اما توی کنگفو سبک وینگ چون در اصل میگه که تو حریف ضعیف هستی ولی میتونی به حریف غلبه کنی، توی کنگفو سبک وینگ چون بنیان‌گذارش خانم وینگ چون بوده برای همین کامل مناسب خانم ها، فلسفش دفاع و حمله همزمان، و بجای اینکه شاگرد تو قالب سبک دربیاد سعی شده سبک در قالب شاگرد دربیاد، فلسفش اینکه تحت هر شرایطی بتونی مبارزه کنی با سلاح و دست خالی ، نیاز نیست قدرت زیادی آنچنان داشته باشی بیشتر روی فرز بدون تاکید شده و درست انجام دادن، سبک وینگ چون ۸۰ درصد دست ۲۰ درصد پا
آما جیت کان دو همین سبک وینگ چون ولی تنها تفاوت اینکه تکنیک در خاک هم بهش اضافه شده که میشه سبک جودو و بعضی از تکنیک های تکواندو که الان اکثر ورزشکار های ufc,mma کار جیت کان دو یاد میگیرن چون آز هر لحاظ کامل،
۶۰ درصد دست ۴۰ درصد پا

م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
پس جیت کان کامل تره ممنون گلم🤩
همشون دان دارن؟؟

لییییلا

لییییلا

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
737
امتیازها
93
مدال ها
3
همشون دان دارن؟؟
خواهش میکنم قشنگم ❤️
درباره کنگفو درجاتش شناخت ندارم ولی کاراته بله دان داره
من قبل ووشو کاراته و تکواندو کار کردم برای همینم شناخت دارم به درجاتش
ولی کنگفو و جیت کان دو رو‌ فقط مطالعه کردم ولی درباره درجاتش اطلاعی ندارم اما مطالعه میکنم میزارم برات عزیزم

م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
خواهش میکنم قشنگم ❤️
درباره کنگفو درجاتش شناخت ندارم ولی کاراته بله دان داره
من قبل ووشو کاراته و تکواندو کار کردم برای همینم شناخت دارم به درجاتش
ولی کنگفو و جیت کان دو رو‌ فقط مطالعه کردم ولی درباره درجاتش اطلاعی ندارم اما مطالعه میکنم میزارم برات عزیزم
ممنون اجی که جواب کامل دادی 🤩😘😍
ممنون میشم تحقیق کردی بزاری 🤩🦋😍

لییییلا

لییییلا

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
737
امتیازها
93