راه آسان رسیدن به تناسب اندام.. 🦋

• نویسنده موضوع sahar♡
  • تاریخ شروع
sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18
برای داشتن تناسب اندام نیازی نیست هزینه خیلی زیادی صرف کنید و حتی در خانه نیز میتونید به هدف خودتون برسید. زیرا بهترین و موثرترین روش برای رسیدن به تناسب اندام، داشتن تحرک و انجام مداوم تمرینات ورزشی ساده و موثر هست. اگر به طور روزانه پیاده روی کنید و یا با فاصله زمانی مرتب، تمرینات ورزشی مختلفی رو انجام بدید مطمئن باشید خیلی سریع و راحت به اندام ایده آل خود خواهید
Images

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18

تمرین ورزشی سر شانه​

دمبل ها رو بالای شانه و مقابل صورت قرار بدید و سعی کنید این دمبل ها رو صاف به سمت بالا ببرید تا جایی که دستهاتون کاملا صاف بشه. این حرکت رو 10 تا 15 بار انجام بدید، کمی استراحت کنید و دوباره تکرار کنید.
  2

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18

تمرین ورزشی اسکات با دمبل​

برای انجام این تمرین ابتدا باید دو دمبل یا وزنه مناسب آماده کنید. پاها رو به عرض شانه باز کرده و دمبل ها رو در دست بگیرید و تمرین اسکات یا نشستن رو مطابق با تصویر انجام بدید. این تمرین تاثیر خیلی زیادی در تقویت پاها خواهد داشت.
  3

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18

تمرین ورزشی برای بدنسازی​

این حرکت ورزشی با نام Deadbug معروف هست. برای انجام این تمرین باید روی زمین دراز بکشید و دستها رو صاف و کشیده به سمت بالا نگه دارید. پاها رو با زاویه 90 درجه خم کرده و بالا نگه دارید. حالا یکی از پاها رو باز کرده و صاف کنید. این تمرین رو برای هر دوپا تکرار کنید. با انجام این تمرین ورزشی نه تنها پاهای قوی تری خواهید داشت بلکه عضله سازی خوبی هم در شکم انجام خواهد شد.
  8

مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
:( هرجا در مورد رژیمو و لاغری و اینا میبینم اولین نفری که به ذهنم میاد دخترعمم بوده
دخترعمم 70 کیلو بوده توی یک ماه خودشو کرده 45 کیلو
هرشببببب پیاده روی میکرد میرفت پارک
الانم خیلی لاغره
دیگه زده رو دست من :ROFLMAO:

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18

تمرین ورزشی برای تقویت بازو و شانه ها​

برای انجام این تمرین ورزشی باید دو دمبل در هر دوست بگیرید و در ابتدا دستهاتون رو در امتداد بدن نگه دارید و سپس به تدریج همزمان دستها رو تا ارتفاع شانه بالا بیاورید. چند لحظه مکث کنید و سپس دستها رو پایین بیارید.
  4

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18
:( هرجا در مورد رژیمو و لاغری و اینا میبینم اولین نفری که به ذهنم میاد دخترعمم بوده
الانم خیلی لاغره
احسنت اول اول اول فقط اراده خودش بوده
پیاده روی تنها!؟ مطمئنا رژیم غدایی هم داشته

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: مانا
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
الانم خیلی لاغره
خواهر منم برای عروسی خواهرزاده ام دو هفته مرخصی کرفته با یه مربی خصوصی از ۹۳ کیلو رسید به ۵۴ کیلو و یکساله که روی وزنش هست و برنگشت البته این دو هفته ۵ میلیون براش خرج برداشت و برای تثبیت وزنش هم هر ماه چیزی حدود ۲تومن هزینه میکنه

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18
خواهر منم برای عروسی خواهرزاده ام دو هفته مرخصی کرفته با یه مربی خصوصی از ۹۳ کیلو رسید به ۵۴ کیلو و یکساله که روی وزنش هست و برنگشت البته این دو هفته ۵ میلیون براش خرج برداشت و برای تثبیت وزنش هم هر ماه چیزی حدود ۲تومن هزینه میکنه
اوووووه دمش گرم 😍

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
احسنت اول اول اول فقط اراده خودش بوده
پیاده روی تنها!؟ مطمئنا رژیم غدایی هم داشته
اره خب خوساتو تونست
نه باشگاه میرفت بهش گفتم کجا رفتی ادرس داد گفت فلانجا گفتم ماهی چه قدر میدی گفت صدتومن :// با رژیم غذایی و اینا 170 تومن :////
رفتم همونجا که ادرس داد ماهی 500 میداد حالا رژیم غذاییشو یادم رفته بود بپرسم :/
البته این پیاده روی هم از دوستش فهمیدم میگفت کههرشب با باهم میریم پارک برمیگردیم

بالا