دعوت فیفا از علی دایی برای بهترین های جهان🎀

• نویسنده موضوع ali.hunter
  • تاریخ شروع
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
5 تا بودن تو فوتبال ایران که نامبر وان بودن علی دایی که کارش گل زدن بود موتور گل زنی شناسنامه ایرانه
خداداد عزیزی هم قد کوتاهی داشت بغل علی دایی پاسور خوبی بود
مهدوی کیا هافبک بود انفجاری کار می کرد از کنار بفرسته رو دروازه
علی کریمی وسط بود تا بتونه دفاع حریف رو بشکافه بهم بریزه اما تموم کنند نبود فقط فانتزی بازی می کرد
و هافک وسط خوب کریم باقری این 5 تا خوب بودن که شوتای سنگینی داشت
اره دقیقا..ولی بماند😂🤌

کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,047
امتیازها
113
مدال ها
12
منطورم همون علی دایی بود..شبیه علی دایی تو ایران خیلی بودن..هم دوره ه ها خودش..ولی همیشه خدا خواست..و باهاش شانس یار بود..همیشه اون جلو بود..و با یه کله زدن کارا به نام خودش تموم میکرد😂من یادمه فوتبال میدیدم..فقط کله کارش بود..دیگه اگه خدا بخواد...طرف به چهارتا کله معروف میشه..دوندگیش و پاس دادن از بقیه بود..اینم با قد بلندش همیشه جلو دروازه زنبیلشا میزاشت تکون نمیخورد
اینو قبول دارم اگه خدا بخواد یوهو طرفو میبره بالا که تو اوج باشه
مثلا به اعتقاد من علی کریمی فوتبالش خیلی بهتر از علی دایی بود
منتها علی دایی بیشترین محبوبیتش برای این موارده تو لیگ اروپا بازی می کرد هر وقت به تیم ملی دعوت می شد سریع خودشو می رسوند هیچ وقت کوتاهی نکرد بعدش راه گل زدنو بلد بود می دونست کجا بزنه گل بشه
دوستان
پسر من فوتبالیسته وهمچنین همسرم .پسرم که از ۷ سالگی شروع کرد والبته که من همیشه همراهش بودم .هیچ چیز الکی وشانسی نیست .بوده مهاجم دروازه خالی را گل نکرده .شناختن چهار چوب دروازه ،میشه گفت یه علمه

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
دوستان
پسر من فوتبالیسته وهمچنین همسرم .پسرم که از ۷ سالگی شروع کرد والبته که من همیشه همراهش بودم .هیچ چیز الکی وشانسی نیست .بوده مهاجم دروازه خالی را گل نکرده .شناختن چهار چوب دروازه ،میشه گفت یه علمه
خدا براتون زنده نگهشون داره همسر و فرزند شمارو امیدوارم که موفق بشه
دقیقا قبول دارم حرفتونو هر کسی تو یه چیزی استعداد داره یکی فوتبال یکی خوانندگی یکی اشپزی و ارایشگری

کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,047
امتیازها
113
مدال ها
12
دقیقا قبول دارم حرفتونو هر کسی تو یه چیزی استعداد داره یکی فوتبال یکی خوانندگی یکی اشپزی و ارایشگری
ممنون.

رویای ابی

رویای ابی

همه زندگیم پسرم
تاریخ ثبت‌نام
2/1/23
پسندها
1,205
امتیازها
93
خیلی عالیه ولی من فوتبال زیاد دوست ندارم و پیگیرش نیستم

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18
رویای ابی

رویای ابی

همه زندگیم پسرم
تاریخ ثبت‌نام
2/1/23
پسندها
1,205
امتیازها
93
پسر من مویتا کار میکنه شوهرمم همین طور یکم خشن هست ورزش‌ش، ولی خب خودش، دوست داره دوبار تو مسابقه های استانی و ی بارم کشوری کمر گرفته

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
پسر من مویتا کار میکنه شوهرمم همین طور یکم خشن هست ورزش‌ش، ولی خب خودش، دوست داره دوبار تو مسابقه های استانی و ی بارم کشوری کمر گرفته
افرین پس رزمی کار هستند پسرتون
امیدوارم همیشه موفق باشن

بالا