دعوت فیفا از علی دایی برای بهترین های جهان🎀

• نویسنده موضوع ali.hunter
  • تاریخ شروع
A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
5476180

فیفا طی دعوتنامه‌ای رسمی از علی دایی برای شرکت در مراسم برترین های سال در تاریخ 27 فوریه دعوت کرده است.

فیفا در این ایمیل از علی دایی خواسته تا گزینه های خود برای برترین بازیکن ، بهترین مربی ، بهترین دروازه‌بان، زیباترین گل، بهترین تیم و جایزه بازی جوانمردانه را در هر دو بخش زنان و مردان طی یکسال گذشته انتخاب و ارسال کند و روز دوشنبه هشتم اسفند در تالار برگزاری این مراسم در کنار سایر ستاره‌های فوتبال جهان حضور یابد🎀

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
مشاهده فایل‌پیوست 14450
فیفا طی دعوتنامه‌ای رسمی از علی دایی برای شرکت در مراسم برترین های سال در تاریخ 27 فوریه دعوت کرده است.

فیفا در این ایمیل از علی دایی خواسته تا گزینه های خود برای برترین بازیکن ، بهترین مربی ، بهترین دروازه‌بان، زیباترین گل، بهترین تیم و جایزه بازی جوانمردانه را در هر دو بخش زنان و مردان طی یکسال گذشته انتخاب و ارسال کند و روز دوشنبه هشتم اسفند در تالار برگزاری این مراسم در کنار سایر ستاره‌های فوتبال جهان حضور یابد🎀

این پرو قرنیه مشکی قلدر چارشونه کشتی الکی معروف شد..اگه خدا بخواد نگاه چه میکنه

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
این پرو قرنیه مشکی قلدر چارشونه کشتی الکی معروف شد..اگه خدا بخواد نگاه چه میکنه
زیر نویس می کنی جمله خودتونو😂
سبزی کوکو سبزی اش سبزی قرمه می فروشیم😂
یه زمانی یادمه می گفتیم تیم ملی بازی داره طرف می گفت علی دایی تو تیمه می گفتیم نه می گفت دیدن این فوتبال حال نمیده

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
زیر نویس می کنی جمله خودتونو😂
سبزی کوکو سبزی اش سبزی قرمه می فروشیم😂
یه زمانی یادمه می گفتیم تیم ملی بازی داره طرف می گفت علی دایی تو تیمه می گفتیم نه می گفت دیدن این فوتبال حال نمیده
منطورم همون علی دایی بود..شبیه علی دایی تو ایران خیلی بودن..هم دوره ه ها خودش..ولی همیشه خدا خواست..و باهاش شانس یار بود..همیشه اون جلو بود..و با یه کله زدن کارا به نام خودش تموم میکرد😂من یادمه فوتبال میدیدم..فقط کله کارش بود..دیگه اگه خدا بخواد...طرف به چهارتا کله معروف میشه..دوندگیش و پاس دادن از بقیه بود..اینم با قد بلندش همیشه جلو دروازه زنبیلشا میزاشت تکون نمیخورد

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
منطورم همون علی دایی بود..شبیه علی دایی تو ایران خیلی بودن..هم دوره ه ها خودش..ولی همیشه خدا خواست..و باهاش شانس یار بود..همیشه اون جلو بود..و با یه کله زدن کارا به نام خودش تموم میکرد😂من یادمه فوتبال میدیوم..فقط کله کارش بود..دیگه اگه خدا بخدا..طرف به چهارتا کله معروف میشه..دوندگیش و پاس دادن از بقیه بود..اینم با قد بلندش همیشه جلو دروازه زنبیلشا میزاشت تکون نمیخورد
اینو قبول دارم اگه خدا بخواد یوهو طرفو میبره بالا که تو اوج باشه
مثلا به اعتقاد من علی کریمی فوتبالش خیلی بهتر از علی دایی بود
منتها علی دایی بیشترین محبوبیتش برای این موارده تو لیگ اروپا بازی می کرد هر وقت به تیم ملی دعوت می شد سریع خودشو می رسوند هیچ وقت کوتاهی نکرد بعدش راه گل زدنو بلد بود می دونست کجا بزنه گل بشه

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
منتها علی دایی بیشترین محبوبیتش برای این موارده تو لیگ اروپا بازی می کرد هر وقت به تیم ملی دعوت می شد سریع خودشو می رسوند هیچ وقت کوتاهی نکرد بعدش راه گل زدنو بلد بود می دونست کجا بزنه گل بشه
منم علی کریمی و مهدی کیا رو بیشتر قبول دارم

کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,047
امتیازها
113
مدال ها
12
مشاهده فایل‌پیوست 14450

خیلی هم عالی

کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,047
امتیازها
113
مدال ها
12
کار همشون بیسته.

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
منم علی کریمی و مهدی کیا رو بیشتر قبول دارم
5 تا بودن تو فوتبال ایران که نامبر وان بودن علی دایی که کارش گل زدن بود موتور گل زنی شناسنامه ایرانه
خداداد عزیزی هم قد کوتاهی داشت بغل علی دایی پاسور خوبی بود
مهدوی کیا هافبک بود انفجاری کار می کرد از کنار بفرسته رو دروازه
علی کریمی وسط بود تا بتونه دفاع حریف رو بشکافه بهم بریزه اما تموم کنند نبود فقط فانتزی بازی می کرد
و هافک وسط خوب کریم باقری این 5 تا خوب بودن که شوتای سنگینی داشت

بالا