بازی اول به کدوم کمک میکنید؟ #تست شخصیت شناسی

• نویسنده موضوع شاهدخت
  • تاریخ شروع
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
باتربیت خودمی دیگه😂
شما به خوبی تربیت شده‌اید تا جایی که اخلاق و اصول انسانی برایتان بیشترین اهمیت را دارد. سنت‌ها و احترام به بزرگان در خانواده‌ی شما بخشی از تربیتتان بوده و برایتان بسیار ارزشمنداند.

شما اکثرا مشکلات را با نگاهی منطقی و عقلانی برطرف خواهید کرد و هیچ‌گاه بدون تمرکز و تفکر تصمیم‌گیری نمی‌کنید. تغییراتی که امروزه در فرهنگ بوجود آمده‌اند شما را آزار می‌دهند و تلاش می‌کنید تا براساس اصولی که با آن بزرگ شده‌اید زندگی کنید.

Nazbanoo

Nazbanoo

کاربر شهروند
Female
تاریخ ثبت‌نام
1/10/22
پسندها
1,978
امتیازها
113
مدال ها
4
شما به خوبی تربیت شده‌اید تا جایی که اخلاق و اصول انسانی برایتان بیشترین اهمیت را دارد. سنت‌ها و احترام به بزرگان در خانواده‌ی شما بخشی از تربیتتان بوده و برایتان بسیار ارزشمنداند.

شما اکثرا مشکلات را با نگاهی منطقی و عقلانی برطرف خواهید کرد و هیچ‌گاه بدون تمرکز و تفکر تصمیم‌گیری نمی‌کنید. تغییراتی که امروزه در فرهنگ بوجود آمده‌اند شما را آزار می‌دهند و تلاش می‌کنید تا براساس اصولی که با آن بزرگ شده‌اید زندگی کنید.
من عجب آدم خفنی هستم فاطی 😅🤣🤣

کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,048
امتیازها
113
مدال ها
12
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
اول بچه رو بغل میکنم دهنش رو ببنده،عصای اقا رو میدم دستش ودست نابینا رو میگیرم .پرستار هم خودش وسایلش رو جمع کنه.مگه چلاقه
اول بچه دیگه؟اره؟ چون شخصیت شناسی هست😁

نگار

نگار

کاربر نمونه
تاریخ ثبت‌نام
28/9/22
پسندها
272
امتیازها
63
مدال ها
1
نگار

نگار

کاربر نمونه
تاریخ ثبت‌نام
28/9/22
پسندها
272
امتیازها
63
مدال ها
1
پرستار

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,644
امتیازها
113
مدال ها
6
2

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
شما انسانی بسیار ملایم و مثبت اندیش هستید. زندگی برای شما مملو از رنگ و نور و غرق در آرامش تصور می‌شود. توجه به مشکلات زندگی کار شما نیست. در هنگام مواجهه با مشکلات به سرعت راهی پیدا خواهید کرد که بدون درگیری از کنار مشکل عبور کنید. شما عاشق هیجان‌های مثبت در زندگی هستید و مسافرت حال و هوای شما را به خوبی تغییر می‌دهد.