ارمغان نوشابه های گاز دار؟

• نویسنده موضوع ناصر خان
  • تاریخ شروع
ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
Screenshot   Samsung Internet

ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,048
امتیازها
113
مدال ها
12
کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,048
امتیازها
113
مدال ها
12
لکه هارو از بین میبره .۲ لاستیک ماشین رو سیاه میکنه.خوشگل تر میشه

بهبود هاضمه​

دانشمندان و پزشکان دریافته‌اند که نوشیدن یک لیوان نوشابه سیاه یکی از بهترین روش‌های درمانی فیتو بزوار معده یا تجمع مواد غیرقابل هضم در دستگاه گوارش که موجب انسداد معده در افراد می‌شود، خواهد بود. اسیدیته زیاد موجود در نوشیدنی‌های گازدار مانند اسید معده عمل می‌کند و می‌تواند درد شدید شکمی را کاهش دهد، انسداد را از بین ببرد و باعث حرکت دوباره مواد تجمع یافته شود.شما به سر دل چی میگید؟
وقتی معده مشکل داره یعنی سر دل کردیم یه لیوان نوشابه مشکی خصوصا از این قوطیها ،درمانشه ویا برای تب.تعجب نکید امتحان شده

ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6

بهبود هاضمه​

دانشمندان و پزشکان دریافته‌اند که نوشیدن یک لیوان نوشابه سیاه یکی از بهترین روش‌های درمانی فیتو بزوار معده یا تجمع مواد غیرقابل هضم در دستگاه گوارش که موجب انسداد معده در افراد می‌شود، خواهد بود. اسیدیته زیاد موجود در نوشیدنی‌های گازدار مانند اسید معده عمل می‌کند و می‌تواند درد شدید شکمی را کاهش دهد، انسداد را از بین ببرد و باعث حرکت دوباره مواد تجمع یافته شود.شما به سر دل چی میگید؟
وقتی معده مشکل داره یعنی سر دل کردیم یه لیوان نوشابه مشکی خصوصا از این قوطیها ،درمانشه ویا برای تب.تعجب نکید امتحان شده
اینم میدونستم با یادم رفته بود من خودم زیاد اهل نوشابه نیستم من زیاد ساندیس مینوشم

کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,048
امتیازها
113
مدال ها
12