لطفا هر کی میدونه راهنماییم کنه

• نویسنده موضوع فریماه
  • تاریخ شروع
Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
باباش از مامانش بدتر انگار از آسمون افتاده پسره.متاسفانه فرهنگ خیلی از ایرانی ها همینه که تا ببینن که آقا مزاحم خانم میشه اولین فکری که به ذهنشون میرسه اینه که دختره چه پوششی داشته یا چه حرکتی انجام داده پسره افتاده دنبالش😏الآنم به مامانش بگم اولین چیزی که میگه با شناختی که من ازش دارم میگه درست لباس بپوش کسی نیفته دنبالت.
بهش بگو به جا اینکه زر مفت بزنی برو پسرت رو درست تربیت کن و بهش بگو خودش رو کنترل کنه و آدم باشه نه مثل یه حیون تا من زن امنیت جنسیتی داشته باشم....بعدشم متجاوزان و مزاحمان به لباس ها تجاوز نمیکنند و آزار و اذیت بهشون برسونند به جنسیت تجاوز میکنند و بهشون آزار و اذیت میرسونند و مزاحمشون میشند پس هیچ ربطی به طرز لباس پوشیدن زن ها نداره این کارشون....😘

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: شبنم
مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
دقیقااااا جدا از خراب بودن زنان و مردان که از اول دنیا به اندازه هم بودن و هستند و خواهند بود کاری به این موضوع ندارم این هیچی...
ولی من همیشه و همه جا گفتم و بازم میگم زن بودن بخصوص تو جامعه ما دو برابر سخت تر و بدتر از مرد بودن...چرا چون اکثریت مردان جامعه ما به جز چند درصدشون دید جنسی و ابزاری دارند نسبت به زنان و زنان رو مورد آزار و اذیت و مزاحمت قرار میدن فقط شدت آزار رسوندنشون کم و زیاد میشد....در واقع زن بودن از این جهت سخت تر که تحت فشارهای جنسی و جنسیتی هستند...تا حالا دیدی یه زن بدین شکل مرد بره مزاحم یه مرد بشه یا راه بیفته دنبالش و بخاد مورد آزار و اذیت قرار بده یه مرد رو و از این موارد اصلا نبوده و نداشتیم همش دلیلش همینه که دید جنسی نسبت به زنان و بدنشان برای مردان هست و نتیجه فرهنگ داغون و ضد زن جامعه ما هست که این بساط برای زنان چیده شده‌....
چه قدر حرفای قشنگی زدید!دقیقااا

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
فریماه

فریماه

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
9/11/22
پسندها
2,299
امتیازها
93
بهش بگو به جا اینکه زر مفت بزنی برو پسرت رو درست تربیت کن و بهش بگو خودش رو کنترل کنه و آدم باشه نه مثل یه حیون تا من زن امنیت جنسیتی داشته باشم....بعدشم متجاوزان و مزاحمان به لباس ها تجاوز نمیکنند و آزار و اذیت بهشون برسونند به جنسیت تجاوز میکنند و بهشون آزار و اذیت میرسونند و مزاحمشون میشند پس هیچ ربطی به طرز لباس پوشیدن زن ها نداره این کارشون....😘
چشم ولی میشه تو بهش بگی تو بهتر میگی😈

فریماه

فریماه

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
9/11/22
پسندها
2,299
امتیازها
93
اگه پستت مشکل نداشت برنمیداشتی پاک کنی.....😐🙄😒
جون بابا کجا بودی از صبح بیای این استاد معزز رو با خاک یکسانش کنی جات خالی بود تو این تاپیک😆💜

Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
بخاطر اینکه جواب خیلی سنگینی از من شنید !
آره دیدم ایشون خودش پرونده داره دست من نه فقط ایشون تمام آقایون هم پروندشون دست من به جز شاید و شاید یه نفرشون نبوده که اونم چیزی ازش اطلاع نداشتم و نمیدونم...که تو سایت مادران چیکار میکردند این ها حالا بماند.....

فریماه

فریماه

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
9/11/22
پسندها
2,299
امتیازها
93

فریماه

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
9/11/22
پسندها
2,299
امتیازها
93
بزن رو سه نقطه بالای تاپیک کنار آپ کن بعد گزینه محروم کردن کاربر از پاسخگویی به تاپیک برات میاد دیگه بقیه قسمتا رو به سلیقه خودت پر کن(مدت محرومیت،دلیل)
مای گاد چه عالی مرس که گفتی 😈

• گل
واکنش‌ها[ی پسندها]: Q.T
بالا