لطفا هر کی میدونه راهنماییم کنه

• نویسنده موضوع فریماه
  • تاریخ شروع
Q

Q.T

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
6/10/22
پسندها
5,019
امتیازها
113
مدال ها
10
چطوری؟😈
دیه فعلا حرف زده ببینم چی میگه از دفعه بعد همین کارو میکنم😏
بزن رو سه نقطه بالای تاپیک کنار آپ کن بعد گزینه محروم کردن کاربر از پاسخگویی به تاپیک برات میاد دیگه بقیه قسمتا رو به سلیقه خودت پر کن(مدت محرومیت،دلیل)

V

Vafa68

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
3,803
امتیازها
113
مدال ها
9
من مهربونی پلیس مهربونو نخوام کیو باید ببینم:p.s.smi-1-(20):امروز دیه کم مونده بود بزنم تو گوشش دفعه بعد میزنم حتما😈

دیه برمیگرده به فرهنگ خانواده
بزن از وسط نصفش کن

مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
متلک پرانی، دست درازی، تعقیب و مسائلی از این دست از مصادیق مزاحمت خیابانی محسوب می‌شود. ماده ۶۱۹ قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات بیان کرده هر کس در اماکن عمومی یا معابر، متعرض زنان و کودکان شود یا با الفاظ و حرکات مخالف شئون و حیثیت به آن‌ها توهین کند مجازات خواهد شد. به موجب این ماده قانونی حبس از ۲ تا ۶ ماه و تا ۷۴ ضربه شلاق مجازات افرادی است که جرم مزاحمت خیابانی را مرتکب شوند.

قوه قضایی نیز نظریه مشورتی‌ای درباره صادر کرده بود که مطابق آن برای تحقق جرم ماده ۶۱۹، به کار بردن الفاظ رکیک شرط نیست. این یعنی لازم نیست فرد حتما به زن یا کودکی توهین کند و از الفاظ رکیک استفاده کند تا عملش مصداق مزاحمت خیابانی تلقی شود. برا مثال همین که یک فرد زنی را تعقیب کند عملش جرم و قابل مجازات است یا برای مثال اگر لفظی یه کار ببرد که فحش محسوب نمی‌شود، اما عرفا مزاحمت تلقی شود فرد مجرم است... ووو
ببین هموطن گرامی برای راهکار دادن این موضوع باید یه شمه یی از رفتار و پوششت و اینکه خودت چطور شخصیتی داری و خانوده چقدر حامیت هستن و دلیل اینکه محدودت میکنن چیه و خیلی چیزها رو بدونن تا راهکار بدن ...
یکی اینکه خودت چرا برخورد نمیکنی؟ دوم اینکه کسی نداری حامیت باشه ؟ سوم اینکه مگه میشه ادم پدر داشته باشی و دختر خوبی باشی بابا حمایتت نکنه بهترین و عزیزترین کس بابا دخترشه چهارم اینکه همیشه میگم من کاری نکنم و یا طوری لباس نبپوشم یا حرکتی نکنم دیگران سوء استفاده کنن
پنجم اینکه مطمعنی ازت آتویی چیزی نداره وگرنه مگه میشه ادم بیجهت ایییینهمه مزاحمت داشته باشه برای یه خانم محترمه 👌👌👌👌👌👊👊👊👊
ادمایی که مثل تو فکر میکنن و مزاحم دخترا میشن بعد بخاطر هوس خودشون ذات کثیفشون چشمای کثیفشون که نمیتونن جلوی خودشو بگیرن باید هم همینو بگن درسته؟ جز این چه حرفه دیگه ایی دارید تا نمیخواید هوس کثیفتون چشمان کثیفشون چشم پوشی کنید!!!!
این جور مردا که فکر میکنن باید چندباری پشت سر ناموسشون بیان اذییت شن اونموقعم ببینم میتونن به ناموسشون که هیچ مشکلی در لباس پوشیدنشون ندارن چی میگن با هوس رونی یکی دیگه چیکار میکنن!!!
واقعا بابت این افکارتون متاسفم
این روزا مردم همسران که زیاد شدن بهانه های زیادی میارن لعنت بهشون که نمیتونی امنیت داشته باشیم
استاد معزز ببخشیدا اینا همش در حد حرف هست
کجا دیدین به حقوق خانم ها اهمیت بدن که من دومیش باشم؟
@mehraneh بفرما یکی از اونایی که میگه ببین خودت چه پوششی داری😏
پوشش من به خودم مربوطه آقای محترم کسی حق تجاوز به حقوق من رو نداره.
واقعا فکر میکنین آتو از من داشته باشه؟چقدر افکارتون پوسیده هست متاسفم براتون
بیچاره خانم های اطرافت

Q

Q.T

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
6/10/22
پسندها
5,019
امتیازها
113
مدال ها
10
الان تو این روزها پلیس و دستگاه های امنیتی اینقده درگیری دارن که هرگز به این مسائل اصلا اهمیتی نمیدن به هیچ عنوان
خودم دو شب پیش یه همسایه داریم دو تا خانم متارکه خیلی خیلی خیلی ببخشید بی ادبی به خانمها نباشه بسیاااااااااااااااااااااار بیشعور و نفهم هر چی بگم کم گفتم ازشون دقیقا ساعت سه و 40 دقیقه صبح پارتی گرفته بودن و حتی بچه 9 ساله ام از خواب بیدار شد و خانمم تپش قلب گرفت شدید خانمم به 110 زنگ زد گفتم ولش کن خانم اونها الان هرگز نمیان که اخرشم نیامدن یه سوالهایی میکنن انگار اونی که زنگ میزنه پلیس 110 متهمه خودش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خودم میرم بهشون برای چندمین بار میگم گفت نرو ادمهای بیشعورن ممکنه چیزی بگن تو هم مردی و از این حرفها اونها بی ابرو هستن گفتم تو هم همراهم بیا رفتم قائله رو خوابوندم اما این مسکنه ووووو
متاسفانه مملکتی داریم نه قانون سفت و سخت دارن نه فرهنگ درستو حسابی و روز به روز بیشتر داریم فرو میریم در این باتلاق 😞😞😞😞😞😞
همه ش از بیسوادیه هموطن😔🙏

ا

امیر محمد

کاربر نمونه
Male
تاریخ ثبت‌نام
6/10/22
پسندها
654
امتیازها
93
مدال ها
2
من اگه یک مورد مزاحمت رو به پلیس اطلاع بدم و ازش کمک بخوام ممکنه به خانوادم بگن؟نمیخوام خانوادم بدونن که بعد محدودم کنن
به خانوادتبگی خیلی بهتره ها

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
الان تو این روزها پلیس و دستگاه های امنیتی اینقده درگیری دارن که هرگز به این مسائل اصلا اهمیتی نمیدن به هیچ عنوان
خودم دو شب پیش یه همسایه داریم دو تا خانم متارکه خیلی خیلی خیلی ببخشید بی ادبی به خانمها نباشه بسیاااااااااااااااااااااار بیشعور و نفهم هر چی بگم کم گفتم ازشون دقیقا ساعت سه و 40 دقیقه صبح پارتی گرفته بودن و حتی بچه 9 ساله ام از خواب بیدار شد و خانمم تپش قلب گرفت شدید خانمم به 110 زنگ زد گفتم ولش کن خانم اونها الان هرگز نمیان که اخرشم نیامدن یه سوالهایی میکنن انگار اونی که زنگ میزنه پلیس 110 متهمه خودش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خودم میرم بهشون برای چندمین بار میگم گفت نرو ادمهای بیشعورن ممکنه چیزی بگن تو هم مردی و از این حرفها اونها بی ابرو هستن گفتم تو هم همراهم بیا رفتم قائله رو خوابوندم اما این مسکنه ووووو
متاسفانه مملکتی داریم نه قانون سفت و سخت دارن نه فرهنگ درستو حسابی و روز به روز بیشتر داریم فرو میریم در این باتلاق 😞😞😞😞😞😞
افکارتون با حرفاتون یکی نیستند مجدد فکر کنید

V

Vafa68

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
3,803
امتیازها
113
مدال ها
9
آریا بینظیر

آریا بینظیر

Male
تاریخ ثبت‌نام
9/11/22
پسندها
275
امتیازها
53
استاد معزز ببخشیدا اینا همش در حد حرف هست
کجا دیدین به حقوق خانم ها اهمیت بدن که من دومیش باشم؟
@mehraneh بفرما یکی از اونایی که میگه ببین خودت چه پوششی داری😏
پوشش من به خودم مربوطه آقای محترم کسی حق تجاوز به حقوق من رو نداره.
واقعا فکر میکنین آتو از من داشته باشه؟چقدر افکارتون پوسیده هست متاسفم براتون
بیچاره خانم های اطرافت
عجب :rolleyes:

Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
ادمایی که مثل تو فکر میکنن و مزاحم دخترا میشن بعد بخاطر هوس خودشون ذات کثیفشون چشمای کثیفشون که نمیتونن جلوی خودشو بگیرن باید هم همینو بگن درسته؟ جز این چه حرفه دیگه ایی دارید تا نمیخواید هوس کثیفتون چشمان کثیفشون چشم پوشی کنید!!!!
این جور مردا که فکر میکنن باید چندباری پشت سر ناموسشون بیان اذییت شن اونموقعم ببینم میتونن به ناموسشون که هیچ مشکلی در لباس پوشیدنشون ندارن چی میگن با هوس رونی یکی دیگه چیکار میکنن!!!
واقعا بابت این افکارتون متاسفم
این روزا مردم همسران که زیاد شدن بهانه های زیادی میارن لعنت بهشون که نمیتونی امنیت داشته باشیم
دقیقااااا جدا از خراب بودن زنان و مردان که از اول دنیا به اندازه هم بودن و هستند و خواهند بود کاری به این موضوع ندارم این هیچی...
ولی من همیشه و همه جا گفتم و بازم میگم زن بودن بخصوص تو جامعه ما دو برابر سخت تر و بدتر از مرد بودن...چرا چون اکثریت مردان جامعه ما به جز چند درصدشون دید جنسی و ابزاری دارند نسبت به زنان و زنان رو مورد آزار و اذیت و مزاحمت قرار میدن فقط شدت آزار رسوندنشون کم و زیاد میشد....در واقع زن بودن از این جهت سخت تر که تحت فشارهای جنسی و جنسیتی هستند...تا حالا دیدی یه زن بدین شکل مرد بره مزاحم یه مرد بشه یا راه بیفته دنبالش و بخاد مورد آزار و اذیت قرار بده یه مرد رو و از این موارد اصلا نبوده و نداشتیم همش دلیلش همینه که دید جنسی نسبت به زنان و بدنشان برای مردان هست و نتیجه فرهنگ داغون و ضد زن جامعه ما هست که این بساط برای زنان چیده شده‌....

بالا