کلوب طرفداران پرسپولیس

• نویسنده موضوع ilia19822
  • تاریخ شروع
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
گل محمدی در ۱۰۲ بازی برای پرسپولیس به ۶۱ پیروزی، ۳۳ تساوی و ۸ شکست دست یافته است. پرسپولیس در این ۱۰۲ بازی ۱۴۵ گل زده و ۶۲ گل خورده است. پرسپولیس در این ۱۰۲ بازی ۵۳ بار دروازه‌اش را بسته نگه داشته و ۱۹ بازی در گلزنی ناکام بوده است و در مجموع ۲ بار با این تیم فاتح لیگ شده است

گل‌محمدی در شرایطی ۱۰۲ بازی در پرسپولیس مربیگری کرده که تنها برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق این تیم تعداد بازی بیشتری هدایت این تیم برعهده داشته است. برانکو ۱۲۶ بازی سرمربی این تیم بود و اگر یحیی تا اوایل فصل بعد سرمربی این تیم باقی بماند می‌تواند رکورد بیشترین سرمربیگری در این تیم در تاریخ لیگ برتر شود

IMG 20221031 153956 964

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
🟢سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن: با پرسپولیس مذاکره کردیم ولی به توافق نرسیدیم

🔺مهدی رمضانی: پرونده اسدبیگی در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال قرار دارد. احتمالا تا آخر این ماه دو جلسه برگزار می‌شود و در نهایت کمیته وضعیت تصمیمی که می‌گیرد را اعلام می‌کند. کمیته تعیین وضعیت جلسات مختلفی با نمایندگان حقوقی دو باشگاه ذوب‌آهن و پرسپولیس و مدیر برنامه اسدبیگی داشته و همچنین با برخی مسئولین باشگاه‌های ذوب‌آهن جلسه برگزار کرده است.

🔺روی اینکه توافقی با باشگاه ذوب آهن صورت گرفته تا این لحظه توافقی حاصل نشده است، ولی مذاکراتی از طریق وکیل باشگاه پرسپولیس و نه مدیر برنامه اسدبیگی با باشگاه ذوب‌آهن انجام شده است که این مسئله به صورت مسالمت‌آمیز حل شود، ولی به توافقی نرسیده‌ایم. حدس می‌زنیم تا ۲۹ آبان احتمالا رأی نهایی از سوی کمیته تعیین وضعیت اعلام شود.

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
دانیال اسماعیلی‌فر: می‌توانستم خیلی بهتر باشم.

نسبتا عملکرد بدی نداشتم، ولی می‌توانستم خیلی بهتر باشم. شاید در این جام جهانی فرصت پیدا نکنم که به تیم ملی کمک کنم اما زندگی ادامه دارد. جام‌ملت‌ها هم در پیش است و من هنوز امیدوارم در هر ۲ تورنمنت حضور داشته‌اند باشم.
IMG 20221031 154057 585

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
دانیال اسماعیلی‌فر:

تجربه ثابت کرده در لیگ ایران تیمی که بیشتر گل می‌زند الزاما قهرمان نمی‌شود و تیمی که کمتر گل می‌خورد، شانس بیشتری برای قهرمانی دارد. ضمن اینکه همه تیم‌ها پرسپولیس را خوب آنالیز و کار را برای ما سخت می‌کنند. در کل در ۱۱ هفته، ۲۴ امتیاز گرفتیم که به‌نظر من عملکرد نسبتا قابل‌قبولی است

فکر می‌کنم گرفتن ۳ امتیاز مهم است. با این حال، امیدوارم بعد از تعطیلات عملکرد بهتری داشته باشیم و بردهای پر‌گلی به‌دست بیاوریم
IMG 20221031 165831

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18
🔴مدیر پرسپولیس: اصلا تورنمنتی
به ما پیشنهاد نشد که آن را رد کنیم!
🔺از صبح دیروز خبری منتشر شده مبنی بر این که از سوی کشور عمان به پرسپولیسی‌ها پیشنهاد شده در یک تورنمنت چهارجانبه با حضور پلیس عمان، السیب و یکی دیگر از تیم‌های عمانی حضور پیدا کنند و این پیشنهاد با استقبال کادر فنی روبه‌رو نشده است.
🔺این درحالی است که پیگیری‌های ما از باشگاه پرسپولیس حکایت از آن دارد که هیچ پیشنهادی به باشگاه پرسپولیس برای حضور در چنین تورنمنتی نشده است.
🔺اصل خبر اشتباه است و اصلا دعوتی از باشگاه و تیم پرسپولیس برای حضور در چنین تورنمنتی به عمل نیامده که یحیی گل‌محمدی با آن موافقت یا مخالفت کند.

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18
خداحافظ قطر؛
🔴 پایان رویای جام جهانی برای ۲ ستاره پرسپولیسی

🔸سعید صادقی و دانیال اسماعیلی‌فر ۲ خرید تابستانی پرسپولیس به نظر می‌رسد با عدم حضور در آخرین دوره ارزیابی فنی بازیکنان تیم ملی، دیگر شانسی برای حضور در جام جهانی قطر ندارند.

🔸صادقی در اولین اردوی تیم ملی حضور داشت اما کی‌روش تصمیم گرفت تا او را از فهرست خود کنار بگذارد.

🔸اسماعیلی‌فر نیز امید داشت بتواند خود را به سرمربی پرتغالی اثبات کند اما علاقه ویژه کی‌روش به سبک بازی رامین رضاییان باعث شد تا این مدافع راست باتجربه شانس بیشتری برای حضور در اردوی تیم ملی داشته باشد.

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
باشگاه پرسپولیس طی ۲۴ ساعت گذشته با تأمین منابع ارزی مورد نیاز برای پرداخت به اعضای خارجی تیم توانست بخشی از قرارداد وحدت هنانوف و ولسلی ننکا را نقدی پرداخت کند

همچنین باشگاه قصد دارد پول اوسمار ویرا، پپه لوسادا، شیخ دیاباته و یورگن لوکادیا را نیز تا پایان هفته به حساب‌هایشان واریز کند تا این بازیکنان نیز مثل سایر اعضای تیم حدود ۳۵ الی ۴۰ درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده باشند
IMG 20221031 183904

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
🔴سیامک نعمتی: خوشحالم من هم بخشی از تاریخ زیبای پرسپولیس هستم

🔺بسیار خوشحال هستم که در اینجا حضور دارم و بخشی از تاریخ زیبای باشگاه پرسپولیس هستم. من در این تیم قهرمانی‌های متوالی در لیگ برتر را تجربه کردم و دو مرتبه هم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدم. حالا یک مصدومیت بی موقع در فصل گذشته اذیتم کرد اما هنوز برای ادامه کار انگیزه دارم.

🔺سعی می‌کنم پیشرفت کنم. در حال حاضر هم ما یک تیم هستیم و هر روز در تمرینات بیشتر از قبل تلاش می‌کنیم. اینکه چه کسی به عنوان بازیکن فیکس وارد زمین شود یا اینکه چه کسی روی نیمکت بنشیند دیگر بر عهده سرمربی است. وظیفه من خوب تمرین کردن و حفظ انگیزه ام برای بازی کردن است.

🔺ما این فصل نفرات فوق العاده ای داریم و برای بازی در ترکیب پرسپولیس رقابت دوستانه ای در جریان است. این رقابت هم به سود پرسپولیس است چرا که هدف همه ما موفقیت تیم است و تیم بر هر چیز دیگری ارجحیت دارد.

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: ilia19822
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
استوری حامد پاکدل: در روز تولدم آرزویی جز حال خوب برای مردم سرزمینم ندارم. بی شک لیاقت شان چیزی جز رفاه و آسایش نیست. ما هم از همین مردمیم

IMG 20221031 200658

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18
حسرت‌هایی که درویش به خوشبختی‌ تبدیل کرد!
🔺پرسپولیس با حضور در دو فینال آسیا یک درس بزرگ گرفت و آن هم داشتن بازیکنی فراتر از سطح آسیا برای باز کردن گره بازی بود که این درس سالها به وان حسرت در دل هواداران این تیم ماند اما امسال با حضور لوکادیا و دیاباته حالا این موضوع برای پرسپولیسی‌ها یک خوشبختی‌ و نعمت شده و اگر بازی‌هایشان گره بخورد با وجود دو مهاجم زهردار خیالشان راحت است.

بالا