چرا اینجوری امشب کردین ؟؟درک ندارید ؟؟!!به شما چه اخه !

• نویسنده موضوع مهرانه عسلی : )
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
مهرانه عسلی : )

مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
یکی دوست داشت اسمشو بگه مهندس یکی دوست داشت بگه عسل یکی دوست داشت بگه وفا یکی دوست داشت بگه مهرانه عسلی یکی یدوست داشت بگخ اعتصامی
مگه ما واقعی هستیم ؟؟؟؟مگه اسم هر کاربر اسمشه یا شغلشه ؟؟؟
طرف دوست داشت بگه مهندس رضا
دوست داشت بگه رضا
دوست داشت بگه عسل
دوست داشت بگه وفا
دوست داشتم بگم مهرانه عسلی
دوست داشت بگه اعتصامی
دوست دشات بگه شادمهر
خب به شما چه ؟؟؟طرف چه مدرکی داره چیکارس چیکاره نیست ....
من ایشونو 5 ساله میشناسم
تو مادران
بعد باباسایت بعد وطن وی
یکبار هم نیومد پیوی
من طرف هیچکدومشونو نمیگیرم
نه اون دختر نه اون پسر
ولی خیلی زشت بود اومدین توی سایت عمومی ابرو بردین ...و اینکه هرکدومشون ذات خودشونو نشون دادن ...
واقعا فقط میتونم بگم متاسفم .......با این همه مشکلات زندگی چه جوری حوصلتون میاد بیاید ابرو ببرید یا بیاید تو مجازی با یکی بخواید رفیق شید !!!؟؟
از من نصیحت که دلم امشب خیلی شکستس با ادمای مجازی دوست نشید
اونا مجازین نه دل دارن نه احساس فقط زبونشون پر از احساسه ولی وقت عمل کردن میشه از قلبشون معلوم نیست ...نمیشه با ادای مجازی خوشحالی کرد چون اگه یه روز میخندونتت ده روز گریتو در میاره .......حالا هرچند شما رو به خانواده اش نشون داده و زمان خاستگاری و معلوم میکنه ....ولی اینقدر این دل شکستنیا زیاد میشه خودت به این میرسی که مجازی ها دل ندارن ....
حالا بعد از نصیحتم یا یکم درد دل کردن منو با پسری نبندین چون اونجوری فهمیدم عادت دارین یا عقده نکنید جای دیگه تلافی نکنید
البته من با پسرا زیاد صحبت نمیکنم شاید فقط برای کمک باشه :)

Zariiii

Zariiii

Female
تاریخ ثبت‌نام
14/2/23
پسندها
37
امتیازها
13
سلام روز همگی‌بخیر منم خیلی ناراحت شدمممم،،مهندس رضا ب منم توپی وی پیام داد ولی هیچوقت جسارتی بهم نکرد یا حرف بدی نزد فقط چنتا سوال کرد اگه اونم ی درصد قصدی‌داشت مثلا من طوری‌رفتار کردم ک اون ب خودش اجازه نداد،میدونین بچهها رفتار مردا رو ماباعثش هستیم حتما اون دوستمون اون خانمی ک درباره مهندس‌رضا گفته خودشم مقصره

Zariiii

Zariiii

Female
تاریخ ثبت‌نام
14/2/23
پسندها
37
امتیازها
13
کاری کرده یاحرفی زده ک مهندس رضا ب خودش‌ اجازه همچین حرفی رو داده ک بهش بزنه درسته

راز۷۷

راز۷۷

نویسنده
Ms
تاریخ ثبت‌نام
25/5/23
پسندها
836
امتیازها
113
مدال ها
15
سلام روز همگی‌بخیر منم خیلی ناراحت شدمممم،،مهندس رضا ب منم توپی وی پیام داد ولی هیچوقت جسارتی بهم نکرد یا حرف بدی نزد فقط چنتا سوال کرد اگه اونم ی درصد قصدی‌داشت مثلا من طوری‌رفتار کردم ک اون ب خودش اجازه نداد،میدونین بچهها رفتار مردا رو ماباعثش هستیم حتما اون دوستمون اون خانمی ک درباره مهندس‌رضا گفته خودشم مقصره
یعنی چی رفتار مردا رو ما باعث ش هستیم
من تا حالا تو هیچ سایتی با آقایون تو پی وی حرف نزدم و همیشه داداش خطاب شون کردم
ولی با این جمله ات خیلی بهم برخورد
یعنی مردا خراب نیستن زنا باعث خرابی شون میشن
طرز تفکر تو عوض کن خواهر🌹

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,626
امتیازها
113
مدال ها
6
یعنی چی رفتار مردا رو ما باعث ش هستیم
من تا حالا تو هیچ سایتی با آقایون تو پی وی حرف نزدم و همیشه داداش خطاب شون کردم
ولی با این جمله ات خیلی بهم برخورد
یعنی مردا خراب نیستن زنا باعث خرابی شون میشن
طرز تفکر تو عوض کن خواهر🌹
سلام عصرتون بخیر
اینکه مقصر خانمه یا آقا مهم نیست
چندین میلیون تومان هزینه کردم
هزینه هاست و دامنه پرداخت می کنم
راضی نیستم امکانات سایتم برای کارهای نادرست استفاده بشه
سایت دوستیابی و همسریابی نیست
تاپیک رو قفل می کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا