معنی ایموجی قلب سبز در چت💚

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,600
امتیازها
113
مدال ها
6
InShot   copy 800x800 copy 800x800

معنی ایموجی قلب سبز در چت💚
معنی ایموجی قلب سبز در چت چیست نی نی سایت معنی قلب سبز چیست ؟ معنی قلب سبز در چت چیست ؟ قلب سبز به چه معناست ؟ قلب سبز نشانگر چیست ؟

قلب سبز بیان گر چیست؟

بایستی گفت ایموجی قلب سبز (Green Heart Emoji) ایموجی قلب سبز جزء زیباترین ایموجی هاست ولی معنا و مفهوم آن چیست ؟ این ایموجی قلب یکی از ٩ ایموجی دسته قلبها است که همه رنگ‌ های طیف رنگین کمانی را پوشش می‌ دهند. ما به شکل جامع و کامل درباره.معنی قلب سبز به شما دوستان عزیز ارائه می نماییم
از معنی ایموجی قلب تا شرایط استفاده از آن.، شاید شما هم قصد داری دارید از ایموجی قلب سبز رنگ در چت ها واتساپ و اینستاگرام یا تلگرام و یا پیام‌ رسان های دیگر استفاده کنید. پس بایستی معنی و کاربرد ایموجی قلب سبز را به طور کامل بدانید لطفا این مقاله کوتاه و بسیار مفید را تا پایان مطالعه کنید.

همچنین بخوانید : معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 در چت 🔴[جامع و کامل]

معنی قلب بنفش در چت💜 برای مشاهده کلیک کنید💜

معنی قلب آبی در چت💙برای مشاهده کلیک کنید💙

معنی و کاربرد ایموجی قلب سبز 💚​

قلب سبز این معنا و مفهوم را دارد که، تو برای من اهمیت داری

این ایموجی قلب رنگی یک نسخه از ایموجی قلب قرمز کلاسیک می باشد . اکثرا می‌ بینید که موقع بیان عشق به یک دوست یا یکی از نزدیکان ایموجی قلب سبز کاربرد دارد. سعی کنید این قلب سبز را در کنار پیامی با محتوای دلگرم کننده اضافه کنید تا به یک دوست صمیمی بگویید: «تو برای من اهمیت داری».
  • «تو بهترین دوست من هستی 💚».
  • نفس عمیق بکش. تو موفق میشی💚👍».

قلب سبز نشان‌گر عشق به محیط اطراف است

محیط زیست به طور معمول با رنگ سبز در ارتباط است؛ به این معنا که این ایموجی قلب رنگی بهترین گزینه برای بیان این جمله است: «من عاشق زمین هستم!». ایموجی قلب سبز اکثرا زمانی کاربرد دارد، که یک فرد درباره طبیعت یا اهمیت دوستدار محیط زیست بودن گفتگو می شود.
  • « امروز روز جهانی محیط زیست است! 🌎 بیایید با هم تلاش کنیم تا جهان را به مکانی پاک تر و بهتر تبدیل کنیم».
  • «هیچ چیز بهتر از گردش در طبیعت نیست 💚».

ایموجی قلب سبز برای تشکر و قدردانی

این ایموجی قلب سبز موقعی ظاهر می شود که یک شخص برای چیزی تشکر می کند و سپاسگزار است. موضوع مورد تبادل‌نظر ممکن است طبیعت، دوستان یا کسی که او را دوست دارید، باشد. زمانی که می‌خواهید بگویید «ممنون»، یک قلب سبز به پیام خود اضافه کنید.
  • « عزیزم بدون تو چه می‌ کردم 💚».
  • «از این که در این ترم به من کمک کردی، ازت ممنونم ! بدون کمک شما نمی‌توانستم این مرحله را سپری کنم💚».
همچنین بخوانید: معنی ایموجی قلب صورتی در چت 🩷

قلب سبز همین طور می‌تواند نشانگر حسادت باشد

آیا تاکنون جمله «رنگ سبز نمایان گر حسادت» را شنیده‌اید؟ اگر شخصی به چیزی یا فرد خاصی حسادت ورزد، امکان دارد این ایموجی را به پیام خود بیافزاید . این یک راهکار ساده برای بیان اینکه «من خیلی حسودمً» به حساب می‌رود. کاربرد از این ایموجی را موقعیتی در نظر بگیرید که به طور مثال به لباس فرد دیگری حسادت می‌کنید.
  • «اوه، من لباس تو رو می‌خواهم 💚».
  • «کاش میتونستم باهات بیام کنسرت💚».

قلب سبز بیان کننده تمامی چیزهای سبز رنگ است

اگر شخصی به رنگ سبز علاقه دارد، امکان دارد، این ایموجی را در قسمت بیو یا کپشن‌های فضای مجازی او ببینید. می‌توانید از ایموجی قلب سبز رنگ موقعی استفاده کنید که می خواهید به رنگ سبز اشاره داشته باشید، یا قلب قرمز رنگ را با قلب سبز قرار دهید، تا عبارت دوستت دارم را با رنگ موردعلاقه‌خود بیان کنید.

• «بهترین رنگ سبز است 💚».
  • «تو برای من یک دنیا معنا داری نفسم 💚😘».

ایموجی محبوب گیاهخواران

اشخاصی که وگان هستند از قلب سبز رنگ زیاد در گفت‌وگو های خود استفاده می کنند.

گروه کی پاپ NCT و قلب سبز

امکان دارد، این ایموجی را در توییتر در کنار با هشتگ‌هایی ازقبیل #jaemin و #zhong ببینید. حامیان گروه NCT اغلب از این ایموجی موقعی استفاده می‌کنند که قصد دارند در مورد اعضا و آهنگ‌های این گروه صحبت کنند. اگر دوست دار گروه کی پاپ هستید، سعی کنید این ایموجی را به پیام بعدی خود بیافزاید.
  • «همه 23 عضو NCT 💚 مرا دارند!»
  • «جیمین!! 🎂 من تولدت مبارک 💚 دارم!! #jaemin #nct #nctdream».

قلب سبز و ترکیب با سایر ایموجی ها​

اکثرا با ایموجی‌ های دیگر برای نشان دادن عشق و تشکر ترکیب می‌شود.
افزودن این قلب سبز رنگ و دیگر ایموجی‌ های محبوب را برای شادی و سرور یک رویداد خاص در نظر داشته باشید . این ترکیبان ایموجی‌ها را برای افزودن به متن خود در نظر بگیرید.
  • 🥺💚: «دوست دارم!» یا «خیلی ناز!»
  • 💚✨: جادو یا شرایط خوب
  • 😭💚: “دوست دارم!” یا “قلب من!”
  • 🙏💚: معنی دعا کردن
  • 💚🌎: زمین را دوست بدارید
  • 💚🥗: علاقه مند به سالاد
  • ❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎: رنگین کمان

معنای دیگر ایموجی های قلب رنگی​

ایموجی قلب دارای معنی با ابهامی هستند. با این ٩ ایموجی قلب رنگی روی صفحه کلید ، برای بیان کردن هر شرایطی می‌توانید از این ایموجی‌ها استفاده کنید. در ادامه، شایع ترین معنی ایموجی‌های رنگی قلب محبوب شما آمده است:
  • ❤️: عشق
  • 🧡: مراقبت
  • 💛: دوستی
  • 💙: آرامش
  • 💜: ثروت
  • 🖤: اندوه
  • 🤍: پاکی
  • 🤎: همبستگی
در جواب لطف دارید چی بگیم ؟ برای مشاهده کلیک کنید.❤️❤️

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا