سالگرد ازدواج

• نویسنده موضوع آفتابگردان
  • تاریخ شروع
کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,048
امتیازها
113
مدال ها
12
امروز بیست و یکمین سالگرد عقدمونه، نمیدونم به روی خودم بیارم یا وانمود کنم منم فراموش کردم؟ همین الان دو تومن ریخت به کارتم تا برم برای روز پدر خرید کنم هدیه خودش رو هم دیروز گرفت و پوشید ،(کفش خریده بودم براش)
اگه چیزی نخرم و بعد یادش بیاد ممکنه دلخور بشه بگه من که پول داده بودم کاش حداقل یه کیک میخریدی بچه ها خوشحال بشن؟
نمیدونم چیکار کنم
تبریک میگم عزیزم .به پای هم پیر بشید ❤️❤️❤️❤️
منم اسفند ۲۳سالگرد عقدمونه ،هیچ وقت تو ذهنش نمونده

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
تبریک میگم عزیزم .به پای هم پیر بشید ❤️❤️❤️❤️
منم اسفند ۲۳سالگرد عقدمونه ،هیچ وقت تو ذهنش نمونده
ممنونم عزیزم، مهم نیست که یادشون بمونه یا نه، مهم اینه که توی این اوضاع سخت اقتصادی همه تلاششون رو میکنن تا ما راحت باشیم
عشقتون پایدار، خانه دلتون اباد

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
رویای ابی

رویای ابی

همه زندگیم پسرم
تاریخ ثبت‌نام
2/1/23
پسندها
1,205
امتیازها
93
مبارکه دوست خوبم ی جشن کوچیک بگیرین برا خودتون هم بخاطر خودتون و هم بچه هاتون خوشحال میشن شوهر من هر سال یادشه و هر سال ب من ی کیف کادو میده و میریم بیرون و 3تایی جشن میگیریم ب تعداد سال‌های ازدواجم من کیف دارم 13 کیف دارم 🤭🤭 همیشه میگم چرا کیف امسال دیگه ن میگه خودم دوست دارم و عوض، نمیکنم منم دلم نمیاد چیزی بگم ب قول معروف هر چه از دوست رسد نیکوست

کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,048
امتیازها
113
مدال ها
12
ممنونم عزیزم، مهم نیست که یادشون بمونه یا نه، مهم اینه که توی این اوضاع سخت اقتصادی همه تلاششون رو میکنن تا ما راحت باشیم
عشقتون پایدار، خانه دلتون اباد
ممنون عزیزم

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
مبارکه دوست خوبم ی جشن کوچیک بگیرین برا خودتون هم بخاطر خودتون و هم بچه هاتون خوشحال میشن شوهر من هر سال یادشه و هر سال ب من ی کیف کادو میده و میریم بیرون و 3تایی جشن میگیریم ب تعداد سال‌های ازدواجم من کیف دارم 13 کیف دارم 🤭🤭 همیشه میگم چرا کیف امسال دیگه ن میگه خودم دوست دارم و عوض، نمیکنم منم دلم نمیاد چیزی بگم ب قول معروف هر چه از دوست رسد نیکوست
کیک خریدم، فشفشه هم خریدم، گذاشتم برای بعد از شام، یک چیز خیلی خوشگل هم واسه خودم خریدم🥰 اونقدر دوسش دارم که دلم میخواد هی بوسش کنم، یه فندک بزرگ ایستاده خریدم، همیشه دلم میخواست داشته باشمش هر چند نمیدونم به کارم بیاد یا نه، اندازه یک بچه مدرسه ای که جایزه گرفته ذوق دارم هی میرم نگاش میکنم روشنش میکنم، فکر کنم همین امروز گازش تمام بشه،اصلا هم نمیدونم این اشپزهای جدید با این فندک چیکار میکنن،فقط دیدم باهاش شکلات ذوب میکنن یا روی پنیر رو طلایی میکنن

رویای ابی

رویای ابی

همه زندگیم پسرم
تاریخ ثبت‌نام
2/1/23
پسندها
1,205
امتیازها
93
کیک خریدم، فشفشه هم خریدم، گذاشتم برای بعد از شام، یک چیز خیلی خوشگل هم واسه خودم خریدم🥰 اونقدر دوسش دارم که دلم میخواد هی بوسش کنم، یه فندک بزرگ ایستاده خریدم، همیشه دلم میخواست داشته باشمش هر چند نمیدونم به کارم بیاد یا نه، اندازه یک بچه مدرسه ای که جایزه گرفته ذوق دارم هی میرم نگاش میکنم روشنش میکنم، فکر کنم همین امروز گازش تمام بشه،اصلا هم نمیدونم این اشپزهای جدید با این فندک چیکار میکنن،فقط دیدم باهاش شکلات ذوب میکنن یا روی پنیر رو طلایی میکنن
مبارکت باشه منم برات ی کادو دارم باید نشونیت رو بدی برا تو دخترا بفرستم خوب رفیق خوبم خدا رو شکر ک دارمت آرامش الانم رو مدیون شما هستم دوست خوبم

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
مبارکت باشه منم برات ی کادو دارم باید نشونیت رو بدی برا تو دخترا بفرستم خوب رفیق خوبم خدا رو شکر ک دارمت آرامش الانم رو مدیون شما هستم دوست خوبم
انشالله که ارامش مهمان دل مهربونت باشه
عزیز دلم وقتی نمیتونیم شرایط رو عوض کنیم پس بهتره با شرایط انس بگیریم،

رویای ابی

رویای ابی

همه زندگیم پسرم
تاریخ ثبت‌نام
2/1/23
پسندها
1,205
امتیازها
93
انشالله که ارامش مهمان دل مهربونت باشه
عزیز دلم وقتی نمیتونیم شرایط رو عوض کنیم پس بهتره با شرایط انس بگیریم،
حرفات رو خیلی دوست دارم مهسان قول دادی همیشه باشی یادته تنهام نزار خودت میدونی خیلی تنهام

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
حرفات رو خیلی دوست دارم مهسان قول دادی همیشه باشی یادته تنهام نزار خودت میدونی خیلی تنهام
قربونت برم خواهری، کاربری نی نی رو فقط برای تو نگه داشتم
انشالله همیشه شاد باشی گلم🌻🌻🌻