دشمنامون میان خونمون میخورن میخندن و دعا میزارن !

• نویسنده موضوع مهرانه عسلی : )
  • تاریخ شروع
مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
تو وسیله هام دعا پیدا کردم اسم خودم و اسم پدرمو دیدم بعد سریع مادرم از دستم گرفت حروف ک ک و از اینا / دیدم
یعنی میان خونمون از دست پختمون میخورن من جلوشون میوه میزارم پخش میکنم بعد میان برای من دعا میکنن!
دفعه قبلی هم یه سنجاق روی تخت پدرو مادرم بین لحافشون گذاشتن و اذییت شدیم !
حالا هم این دفعه !
چندسال پیش دیدم عمه اشغال عوضیم اومده لباس بابامو گرفته با نخش داره بازی میکنه ! بعد اینا رفتن کل زندگیمون بهم خورد برای من اتفاقات بد افتاد هممون اذییت شدیم
ولی مطمانممم این دعایی که بین وسیله های من بوده و اسم من نوشته شده کار عمم نیست !سر یکی که خیلییییی بهمحسادت میکرد خودش دختر داره همسن من چون من همیشه از اون بهتر بودم همیشه حسادت میکرد...حالا هم معلوم نیست دعا برای چی هست !بدبخت عقده ایی !

A

Amir Masuod

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
7/12/22
پسندها
2,192
امتیازها
113
مدال ها
8
دعا و طلسم هایی که این رمال ها و دعانویس ها مینویسن همش دروغ و کلاهبرداری و خرافات هست
باور نکنین این چیزهارو
رمال و دعانویس مگه کیه؟ یه آدم بی سواد و شیاد و دزد که 4 تا چرت و پرت مینویسه روی کاغذ و پوست فلان حیوان و...

جان و جهانم

جان و جهانم

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
4/7/23
پسندها
881
امتیازها
113
مدال ها
16
دعا و طلسم و ..خرافاته عزیزم
اعتقاد نداشته باشین
اینا رو یه عده شیاد تو مغز مردم کردن واسه کلاهبرداری
گل

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
دعا و طلسم هایی که این رمال ها و دعانویس ها مینویسن همش دروغ و کلاهبرداری و خرافات هست
باور نکنین این چیزهارو
رمال و دعانویس مگه کیه؟ یه آدم بی سواد و شیاد و دزد که 4 تا چرت و پرت مینویسه روی کاغذ و پوست فلان حیوان و...
دعا و طلسم و ..خرافاته عزیزم
اعتقاد نداشته باشین
اینا رو یه عده شیاد تو مغز مردم کردن واسه کلاهبرداری
گل
من اصلا به دعا اعتقادی ندارم ومطمانم اگه واقعی باشه دعا به خودشون هم برمیگرده ولی واقعا از ته قلبم ناراحت شدم یکی هست اینقدر بد منومیخواد که میره دعا مینویسه! من با کسایی خندیدم پذیرایی کردم پدرو مادرم جلوکسایی غذا گذاشتن پدرم بخاطر همچین کسایی که بدی و بدبختی دخترشونومیخواد عرق ریخت پول جمع کرد و هرمااااه بهشون کمک میکنه اونچه به حسابشون میزنه اونچه که مرغ وروغن ماکارانی میخره مادرمبا کمر دردی که داره میومد غذا درست میکرد بعد اینا بدی وبدبختی منومیخواستن ...دردم فقط همینه بیشترفکر کردنبه اینچیزا ناراحتم میکنه ....
واقعا به ادما هرچه قدرخوبی کنی ولی وقتی ذاتشووون خراااااب باشه شیطانی باشه هیچ تعقییری نمیکنه !

جان و جهانم

جان و جهانم

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
4/7/23
پسندها
881
امتیازها
113
مدال ها
16
من اصلا به دعا اعتقادی ندارم ومطمانم اگه واقعی باشه دعا به خودشون هم برمیگرده ولی واقعا از ته قلبم ناراحت شدم یکی هست اینقدر بد منومیخواد که میره دعا مینویسه! من با کسایی خندیدم پذیرایی کردم پدرو مادرم جلوکسایی غذا گذاشتن پدرم بخاطر همچین کسایی که بدی و بدبختی دخترشونومیخواد عرق ریخت پول جمع کرد و هرمااااه بهشون کمک میکنه اونچه به حسابشون میزنه اونچه که مرغ وروغن ماکارانی میخره مادرمبا کمر دردی که داره میومد غذا درست میکرد بعد اینا بدی وبدبختی منومیخواستن ...دردم فقط همینه بیشترفکر کردنبه اینچیزا ناراحتم میکنه ....
واقعا به ادما هرچه قدرخوبی کنی ولی وقتی ذاتشووون خراااااب باشه شیطانی باشه هیچ تعقییری نمیکنه !
حق دارین
از آدم دو رو متنفرم
فقط باید با این افراد قطع رابطه کرد

بالا