دخترای دهه هشتادی

• نویسنده موضوع آفتابگردان
  • تاریخ شروع
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
– پر انرژی و شاداب ترین دخترا، دخترای دهه هشتاد هستند، همونایی که یادگرفتند خودشون حرف بزنند، خودشون تصمیمی بگیرند و خودشون انتخاب کنند که چطور باشند و چطور زندگی کنند. دخترای دهه هشتاد بیشتر از هر نسلی خندیدن و خوش بودن رو بلد شدند، یاد گرفتند چطور از لحظه لحظه زندگیشون لذت ببرند و به آینده ای که معلوم نیست چطور رقم بخوره، فکر بکنند.

دخترای دهه هشتادی شاید تو نگاه اول از نظر ظاهر و تیپ و برخورد عجیب به نظر برسند، ولی ته دلشون پر از مهربونی و محبت هست، فقط کافیه نزدیکشون بشی تا بفهمی در عین خوش بودن و بی خیالی چقدر نگران آدمای اطرافشون هستند و چقدر هوای رفیقاشونو دارند. دخترای دهه هشتادی یادگرفتند تا دوره ای هستند که باید بجنگند و نذارن کسی حق اونا را بگیره. شما دهه چندی هستی؟

Avakin

Avakin

طلایی
تاریخ ثبت‌نام
16/10/22
پسندها
716
امتیازها
93
مدال ها
3
80

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
دخترای دهه هشتاد، متفاوت ترین دخترها نسبت به نسل های قبلتر از خودشون هستند، دخترایی که تو خنده هاشون، شادی هاشون خود واقعیشون هستند

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
دختر ها سلیقه های خوبی دارند
دختر ها نقاشی های خوبی دارند
” درد را در زیباترین شکلش می کشند “
ولی ادعا نمی کنند …!

Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
– پر انرژی و شاداب ترین دخترا، دخترای دهه هشتاد هستند، همونایی که یادگرفتند خودشون حرف بزنند، خودشون تصمیمی بگیرند و خودشون انتخاب کنند که چطور باشند و چطور زندگی کنند. دخترای دهه هشتاد بیشتر از هر نسلی خندیدن و خوش بودن رو بلد شدند، یاد گرفتند چطور از لحظه لحظه زندگیشون لذت ببرند و به آینده ای که معلوم نیست چطور رقم بخوره، فکر بکنند.

دخترای دهه هشتادی شاید تو نگاه اول از نظر ظاهر و تیپ و برخورد عجیب به نظر برسند، ولی ته دلشون پر از مهربونی و محبت هست، فقط کافیه نزدیکشون بشی تا بفهمی در عین خوش بودن و بی خیالی چقدر نگران آدمای اطرافشون هستند و چقدر هوای رفیقاشونو دارند. دخترای دهه هشتادی یادگرفتند تا دوره ای هستند که باید بجنگند و نذارن کسی حق اونا را بگیره. شما دهه چندی هستی؟
من دهه اوایل هفتادم دقیقا ما حکم اسرای ایرانی رو داشتیم تو خانواده هامون🤦🤕

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
من دهه اوایل هفتادم دقیقا ما حکم اسرای ایرانی رو داشتیم تو خانواده هامون🤦🤕
به جان خودم من شوهر هم داشتم بابام بهم میگفت مراقب باش حواست رو جمع کن یهو ابرومون نره، هنوز موندم چیکار نباید میکردم؟؟؟

Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
به جان خودم من شوهر هم داشتم بابام بهم میگفت مراقب باش حواست رو جمع کن یهو ابرومون نره، هنوز موندم چیکار نباید میکردم؟؟؟
عجب وای🤕🤦البته همه این بساط فقط واسه دختران بود پسرها عالی بود براشون...همش نتیجه فرهنگ داغون و پوسیده ضد زن بوده

I

ilia19822

کاربر نمونه
Mr
تاریخ ثبت‌نام
3/9/22
پسندها
751
امتیازها
93
مدال ها
10
ما دهه هفتادی هستیم البته اواخر

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
عجب وای🤕🤦البته همه این بساط فقط واسه دختران بود پسرها عالی بود براشون...همش نتیجه فرهنگ داغون و پوسیده ضد زن بوده
دقیقا
برادرها هر کاری میکردن میگفتن ، پسره دیگه مرد شده

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: مانا
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها