خاطرات روز اول دانشگاهتون رو بگید

• نویسنده موضوع شاهدخت
  • تاریخ شروع
م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
یه روز خوشگل کردم سوار تاکسی شدم برم دانشگاه
یادم نمیاد چه جشنی بود فک کنم شب نیمه ی شعبان بود...
بعد تو خیابون شربت پخش میکردن
یه پسره سینی رو آورد داخل ماشین تعارف کنه بهم
اومدم بردارم،کل سینی ریخت رو من 🤕
راننده یه دستمال کثیف چندش داد بعم گفت بیا دخترم با این پاک کن 😷
دلم میخواست گریه کنم ولی دلم واسه اون پسره که طفلک کلی شرمنده شد سوخت و الکی خندیدم 😑😐🤧
فقط دستمال کثیفش
😖

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,672
امتیازها
113
مدال ها
6
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,672
امتیازها
113
مدال ها
6
هلن

هلن

کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
8/10/22
پسندها
1,792
امتیازها
93
یه روز خوشگل کردم سوار تاکسی شدم برم دانشگاه
یادم نمیاد چه جشنی بود فک کنم شب نیمه ی شعبان بود...
بعد تو خیابون شربت پخش میکردن
یه پسره سینی رو آورد داخل ماشین تعارف کنه بهم
اومدم بردارم،کل سینی ریخت رو من 🤕
راننده یه دستمال کثیف چندش داد بعم گفت بیا دخترم با این پاک کن 😷
دلم میخواست گریه کنم ولی دلم واسه اون پسره که طفلک کلی شرمنده شد سوخت و الکی خندیدم 😑😐🤧
وایییییییی واییییییی واییییییییی حرصم گرفتتتتت اههههه
حالا آب بود یه چیزی
شربتتتت😑😑😑😑😑😑😑😑

شادی

شادی

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
پسندها
1,621
امتیازها
94
مدال ها
5

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
من اگه از خاطرات دانشگاهم بگم دیگه هیچ پدر ومادری بچه شو دانشگاه شهر دور نمیفرسته🤣🤣🤣 البته بیشترینش خاطرات خونه دانشجوییه، تا حالا تلفن دزدیدین؟ گوشی تلفن نه ها! خط تلفن🤣🤣🤣🤣
خدایا منو ببخش، جوون بودیم و جاهل
باید بیشتر تو تاپیک های مذهبی فعالیت کنم

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
من اگه از خاطرات دانشگاهم بگم دیگه هیچ پدر ومادری بچه شو دانشگاه شهر دور نمیفرسته🤣🤣🤣 البته بیشترینش خاطرات خونه دانشجوییه، تا حالا تلفن دزدیدین؟ گوشی تلفن نه ها! خط تلفن🤣🤣🤣🤣
خدایا منو ببخش، جوون بودیم و جاهل
باید بیشتر تو تاپیک های مذهبی فعالیت کنم
عه بگو😂😂خط تلفنا واسه چی میخواستی😂😂😂😂نه من خداییش بچه خوبی بودم...فقط تازه گوشی گرفته بودم..اون روز بلوتوث مد بود...بچه ها گوشیما گرفته بودن..بلوتوث بازی میکردن..از قضا یهو یکیشون گفت وای فاطمه گوشیت داره زنگ میخوره..گوشیما گرفتم نگاه انداختم...گفتم خداایا چرا گوشیم داره ...شماره ی خودما میگیره..جلالخالق ..چرا قاطی کرده..بهش گفتم درخواست چیزی قبول کردی..گفت اره🙄منا بگو..گفتم خب دیگه..شماره مونم لو دادی به پسر جماعت..نباید قبول میکردی..طرفم بیشعور هی زنگ میزد..منم خوانواده ام اینقدر سختگیر..اینقدر میترسیدم که حد نداشت..یعنی بابام میفهمید بیچاره بودما..🤦‍♀️

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
عه بگو😂😂خط تلفنا واسه چی میخواستی😂😂😂😂نه من خداییش بچه خوبی بودم...فقط تازه گوشی گرفته بودم..اون روز بلوتوث مد بود...بچه ها گوشیما گرفته بودن..بلوتوث بازی میکردن..از قضا یهو یکیشون گفت وای فاطمه گوشیت داره زنگ میخوره..گوشیما گرفتم نگاه انداختم...گفتم خداایا چرا گوشیم داره ...شماره ی خودما میگیره..جلالخالق ..چرا قاطی کرده..بهش گفتم درخواست چیزی قبول کردی..گفت اره🙄منا بگو..گفتم خب دیگه..شماره مونم لو دادی به پسر جماعت..نباید قبول میکردی..طرفم بیشعور هی زنگ میزد..منم خوانواده ام اینقدر سختگیر..اینقدر میترسیدم که حد نداشت..یعنی بابام میفهمید بیچاره بودما..🤦‍♀️
من ورودی سال ۷۹ بودم اون نوقع موبایل نبود، حتی تلفن ها هم شماره نمینداختن، ۴ تا همخونه بودیم هر ۴ تا هم عاشق جان سوخته، قبض تلفن هامون زیاد میشد میترسیدیم به خانوادمون بگیم تا پول جمع کنیم واسه پرداخت خط رو مسدود میکردن ما هم که طاقت دوری از عشقمون رو نداشتیم یواشکی یه خط از همسایه کشیده بودیم خونمون،تند تند هم زنگ میزدیم برای خونوادمون تا اونا یهو دلتنگ نشن زنگ بزنن بفهمن تلفن ما مسدوده خدا مارو ببخشه