بیاین شب جمعه براتون زیارت عاشورا بخونم ❤

• نویسنده موضوع جان و جهانم
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
سلام و عرض ادب ، انشاالله که به زودی مشکلتون حل میشه و زندگیتون سروسامان میگیره ، منم برای حاجت رواییتون پنجاه تا صلوات میفرستم .
ولی چون دیدم شما هم مثل من با مشکل فروش نرفتن خونه مواجه هستید ، میخواستم تجربه خودم رو خدمتتون عرض کنم ، ما هم یه خونه کلنگی داشتیم تو قسمت متوسط شهر و دقیقأ امسال دوازده ساله فروش نمیره هرچقدر دعا و نذرونیاز و چله گرفتیم و به تمام بنگاه‌ها و شیپور و دیوار متوسل شدیم انگار طلسم شده بود و فروش نمی‌رفت ، خرابش کردیم تا بسازیم بازم جور نشد ، کلأ بیخیالش شدیم و گفتم حتمأ حکمتی داره ، بیخیال اصلا فکر میکنم یه تیکه زمین رو ندارم ،باور کنید از زمانی که بیخیالش شدیم ، افتاد تو طرح شهرداری و خونه کلنگی که پنج متر بَر داشت الان با بر بیست و پنج متری و با موقعیت تجاری به لطف خدا ارزشش بیش از ده برابر شده و روزی نیست کسی سراغش رو نگیره که آیا میفروشید؟ حالا میگم مثل دختر دم بخت این زمین هم بختش باز شده و حالا دیگه خودم دوست ندارم بفروشمش ، از حکمت خدا غافل نشید که همیشه صلاحمونو میخواد فقط باید بهش اعتماد کنیم .
ممنون .خدارو شکر نه مشگل من چیزی دیگه هستش.تنها دلیلش خونه نیست ولی اکه خونه بفروش بره اتفاقات بدی برام نمیافته.

مریم qoeen

مریم qoeen

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
8/11/23
پسندها
179
امتیازها
63
مدال ها
12
ممنون .خدارو شکر نه مشگل من چیزی دیگه هستش.تنها دلیلش خونه نیست ولی اکه خونه بفروش بره اتفاقات بدی برام نمیافته.
انشاالله همیشه اتفاقات خوب در انتظارتونه ، من به این جمله ایمان دارم که خدا همیشه برای بنده هاش بهترین ها رو کنار میذاره، به امید خدا تمام درهای بسته باز خواهد شد انشاالله.

ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
انشاالله همیشه اتفاقات خوب در انتظارتونه ، من به این جمله ایمان دارم که خدا همیشه برای بنده هاش بهترین ها رو کنار میذاره، به امید خدا تمام درهای بسته باز خواهد شد انشاالله.
ممنون ابجی مهربون🌹🌹

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا