بخوانید بعنوان زن ایرانی چقدر این دروغ را قبول دارید؟

• نویسنده موضوع gamer
  • تاریخ شروع
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
2,019
امتیازها
113
مدال ها
6
"حجاب می‌تواند انتخاب خود زن باشد یا می‌تواند یک عمل تحمیلی باشد که او را از حقوق و آزادی‌های اولیه مانند تحصیل، مشارکت در زندگی اجتماعی، کار و استفاده از ترجیحات شخصی خود محروم می‌کند. به عنوان بخشی از مفهوم حجاب، در برخی از جوامع اسلامی، زنان حتی با لباس مورد تأیید دین خود نمی‌توانند به تنهایی به بازار بروند. فقط می‌توان پشت پرده یا قفس با زنان صحبت کرد. در این صورت زن باید با لحن بی‌ادبانه صحبت کند.
_محمد با بوراک و جبرئیل در معراج جهنم را زیارت می‌کند و می‌بیند که «زنان بی شرم» به خاطر نشان دادن موهای خود به غریبه‌ها مجازات ابدی می‌شوند. این شاید یکی از نمونه‌های بازسازی جایگاه اجتماعی زنان از طریق افسانه‌های زرتشتی بود که بعدها با
احادیث ساختگی اسلامی شد.

"

بخشی از مطلب ویکی پدیا درباره ی حجاب. حجاب شمارا از کدامین حق زندگی محروم کرده؟

جان و جهانم

جان و جهانم

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
4/7/23
پسندها
906
امتیازها
113
مدال ها
16
از هیچکدوم از حقوق منو محروم نکرده حجاب
خودم محجبه بودنو انتخاب کردم هنوزم اعتقاد دارم به حجاب از هر نظر نه فقط پوشش. هم تحصیل کردم تا کارشناسی ارشد هم شاغل بودم هم رشته ورزشی مورد علاقمو ادامه دادم حرفه ای هم رشته های هنری مث خیاطی و .. حجاب محدودیت نیست خانمای محجبه زیادی داریم تو عرصه های مختلف موفق و پرافتخار بودن. من البته چادری نیستم اما حجابم کامله. همسرم هم هیچ موقع نظری در مورد پوشش من نمیدن.
انسان بخواد به اهدافش برسه نباید دنبال بهانه باشه. تنبلی و راحت طلبی دلیل عقب موندگیه👌

• گل
واکنش‌ها[ی پسندها]: gamer
سویل

سویل

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/11/23
پسندها
186
امتیازها
43
مدال ها
7
سلام
حجاب محدودم نکرده ..باورها و عقاید غلطی ک بین مردم هست آزاردهنده بوده و باعث محدودیتم شده

• دست مریزاد
واکنش‌ها[ی پسندها]: gamer
بالا