🪔رسپی فراستینگ رنگین کمانی بسیار زیبا مرحله به مرحله همراه با عکس و نکات مهم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,644
امتیازها
113
مدال ها
6
Rainbow frosting swirl 8 768x1152

این فراستینگ رنگین کمانی چرخشی رنگی و شاد را می توانید به هر دسری اضافه کنید. مناسب برای کیک های تولد، کاپ کیک، براونی، کوکی و خیلی چیزهای دیگر
در اینجا لیست کوتاهی از همه چیزهایی که برای تهیه کیک های رنگین کمانی مات شده نیاز دارید آورده شده است.

8 پیمانه خامه سفید
6 رنگ خوراکی ژل
پوشش پلاستیکی
قیف های پلاستیکی یه بار مصرف
یک نوک ستاره بزرگ (من از Ateco #849 استفاده کردم)
کاپ کیک یا کیک پخته و خنک شده

▢4 قاشق غذاخوری شیر ، در دمای اتاق

▢1 قاشق غذاخوری عصاره وانیل یا طعم دهنده های دیگر

▢½ قاشق چایخوری نمک

▢8 اونس (یک پیمانه) کره بدون نمک ، در دمای اتاق

▢8 اونس(یک پیمانه) شورتنینگ (روغن صاف قنادی) ، در صورت تمایل می توانید با مقدار مساوی کره جایگزین کنید

▢پودر قند 28 اونس ( 7 پیمانه) الک شده

▢رنگ خوراکی ژل در رنگ های رنگین کمانی ، من Americolor را توصیه می کنم

پ ن پ ۱ پیمانه = ۸ اونس

۱ اونس = ۲۸ گرم
دستور
مرحله 1: کره خود را درست کنید
اولین قدم برای تهیه این آیسینگ رنگین کمانی رنگارنگ، آماده کردن باترکریم است. اما شما همچنین می توانید از کره مرنگ سوئیسی یا دستور پخت مورد علاقه خود استفاده کنید.
برای این تکنیک، می‌توانید از هر دستور فراستینگ سفید با قوام مناسب استفاده کنید. شما حدود 8 پیمانه فراستینگ می خواهید تا 20 تا 24 کاپ کیک بریزد.
Esmbc 1 768x512 1

شیر، عصاره وانیل و نمک را در یک کاسه کوچک با هم مخلوط کرده و با هم مخلوط کنید تا نمک حل شود و کنار بگذارید.
کره را در یک میکسر پایه مجهز به ضمیمه پدال قرار دهید. به مدت 2 دقیقه با سرعت متوسط هم بزنید تا رنگ کره روشن تر و کرم رنگ شود. کف و کناره های کاسه را بخراشید.
شورتنینگ و مخلوط شیر را اضافه کنید و از محافظ اسپلتر روی کاسه خود استفاده کنید یا یک حوله را بالای همزن قرار دهید تا از پاشیده شدن آن جلوگیری شود. همزن را روی حرارت کم بگذارید تا مایع شروع به ترکیب شدن کند، سپس آن را روی متوسط قرار دهید تا همه چیز خوب مخلوط و یکدست شود (20-30 ثانیه). دوباره کاسه را خراش دهید.
حوله را روی همزن نگه دارید، فقط یک سوراخ کوچک در جلوی آن باقی بگذارید، همزن را کم کنید و شکر را به طور پیوسته به کاسه اضافه کنید. بعد از اینکه همه شکر مخلوط شد، کف و کناره های کاسه را بتراشید و همزن را به مدت 30 ثانیه روی متوسط رو به پایین قرار دهید تا فراستینگ خوب مخلوط شود

مرحله 2: فراستینگ را رنگ کنید
اولین کاری که باید انجام دهید این است که باترکرم را به مجموعه ای از رنگ های رنگین کمانی رنگ آمیزی کنید (یا هر طرح رنگی شما!)

فراستینگ سفید خود را به طور مساوی بین 6 کاسه تقسیم کنید. نیازی به اندازه گیری نیست

رنگ خوراکی ژله ای را به هر کاسه اضافه کنید و خوب هم بزنید و در صورت لزوم مقدار بیشتری اضافه کنید تا رنگی زنده به دست آید.

نکاتی در مورد رنگ خوراکی قرمز:
دریافت رنگ کره ای قرمز روشن بسیار سخت است! بهترین توصیه من این است که از یک مارک ژل با کیفیت خوب استفاده کنید و مقدار کمی (~2-3 قاشق غذاخوری) کره را در مایکروویو گرم کنید تا گرم شود اما داغ نشود. یک قاشق بزرگ ژل قرمز را با کره گرم مخلوط کنید، سپس آن را در کل کاسه مخلوط کنید. شروع با این بخش کوچک قرمز غلیظ به پخش بهتر رنگ در سراسر دسته کمک می کند. رنگ نیز با گذشت زمان پر رنگ تر می شود، بنابراین در صورت امکان، رنگ قرمز خود را یک روز قبل از نیاز به آن مخلوط کنید تا زمانی برای پر رنگ تر شدن داشته باشد.
Rainbow frosting swirl 9 768x512

مرحله 3: باترکریم را در کیسه های پلاستیکی قرار دهید
هر رنگ فراستینگ را در کیسه لوله مخصوص خود قرار دهید و یک دهانه 1/2 اینچی در انتهای هر کیسه برش دهید. قیف مخصوص وجود ندارد؟ مشکلی نیست! می‌توانید کیسه‌های زیپ‌دار به اندازه مناسب را با یک سوراخ در گوشه جایگزین کنید.
Rainbow frosting swirl 10 1 768x512 1

مرحله 4: نوارهای رنگی را لوله کنید
یک تکه پلاستیک روی پیشخوان خود بگذارید. با لوله کشی یک خط طولانی رنگ خوراکی قرمز روی پوشش پلاستیکی شروع کنید. از کناره ها و پایین بسته بندی چند سانتی متری حاشیه بگذارید. بعد، باتر کرم نارنجی را درست در کنار رنگ قرمز لوله کنید.

به قرار دادن رنگ ها به صورت پشت سر هم روی پوشش پلاستیکی ادامه دهید. بسته به ضخامتی که آنها را لوله می‌کنید، می‌توانید یک خط از هر رنگ را روی روکش بچسبانید یا الگو را تکرار کنید و 12 نوار بسازید. فقط مطمئن شوید که یک حاشیه بگذارید و تا لبه پلاستیکی نروید.
Rainbow frosting swirl steps 3 768x512

مرحله 5: پوشش پلاستیکی را بپیچید
حالا نایلون را از طول تا کنید و مایه را به شکل استوانه در آورید. انتهای پلاستیک را در هر دست بگیرید و سریع آن را بچرخانید تا فراستینگ به شکل بوریتو درآید و انتهای پلاستیک محکم بپیچد.
Rainbow frosting swirl steps 4 768x512

مرحله 6: رنگین کمان فراستینگ را در یک کیسه لوله قرار دهید
یک قیف خامه کشی با نوک ستاره بزرگ قرار دهید - من اندازه Ateco #849 را دوست دارم . یکی از گوشه های بسته‌بندی پلاستیکی را جدا کرده و ماسوره فراستینگ را به سمت پایین در کیسه لوله قرار دهید.
Rainbow frosting swirl steps 6 768x512

قیف باتر کریم آماده است کمی آن را فشار دهید، زیرا گاهی اوقات یک دقیقه طول می کشد تا همه رنگ ها با هم ظاهر شوند.
اکنون آماده هستید تا روی کیک ها ، کیک های کوچک یا سایر دسرهای خود حلقه های رنگین کمانی درست کنید. یادداشت های دستور غذا
این دستور به اندازه‌ای است که 18 کاپ کیک با چرخش‌های بزرگ یا 24 تا 28 کاپ کیک با چرخش‌های تک‌لایه کوچک را بریزد کنید.

🔹نکات اندازه گیری
دستور العمل های ما با استفاده از اندازه گیری وزن تهیه شده اند، و ما به شدت توصیه می کنیم در صورت امکان از ترازو آشپزخانه برای پخت استفاده کنید. با این حال، اگر ترجیح می دهید از پیمانه استفاده کنید، اندازه گیری حجم نیز ارائه می شود. لطفاً دقت داشته باشید: ضرب المثل "8 اونس = 1 پیمانه " هنگام صحبت در مورد وزن درست نیست، بنابراین اگر اندازه گیری ها با این فرمول مطابقت ندارند نگران نباشید....

آخرین ویرایش:
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,644
امتیازها
113
مدال ها
6
@گلسا جانم شاید این تاپیک رو دوست داشته باشی

• خیلی دوستت دارم
واکنش‌ها[ی پسندها]: گلسا
گلسا

گلسا

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
7/4/23
پسندها
1,107
امتیازها
113
مدال ها
11
ممنون گلم من عاشق اشپزی هستم
یادش بخیر قبلنا اینترنت انقد در دسترس نبود
زمان دبیرستانم، از برنامه سیمای خانواده و بقیه شبکه ها دستورات اشپزی رو ، روی کاغذ تو دفتر مخصوص مینوشتم

چند سالی خیلی پشتکار داشتم همه غذاها رو یاد گرفتم

ولی الان نه وقت دارم نه حوصله راستش
البته آشپزی لازمه ش عشقه و علاقه
اگه با عشق بپزی قطعا خوشمزه میشه

قبلنا خیلی کیک میپختم مصرف شکر و روغن زیاد بود
ولی تصمیم گرفتم رژیم بگیرم
باشگاه میرفتم تا قبل عید
استفاده ی شیرینی و کیک. و.... رو کامل قطع کردم
الان در خیلی خیلی کم میرم سراغش

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,644
امتیازها
113
مدال ها
6
ممنون گلم من عاشق اشپزی هستم
یادش بخیر قبلنا اینترنت انقد در دسترس نبود
زمان دبیرستانم، از برنامه سیمای خانواده و بقیه شبکه ها دستورات اشپزی رو ، روی کاغذ تو دفتر مخصوص مینوشتم

چند سالی خیلی پشتکار داشتم همه غذاها رو یاد گرفتم

ولی الان نه وقت دارم نه حوصله راستش
البته آشپزی لازمه ش عشقه و علاقه
اگه با عشق بپزی قطعا خوشمزه میشه

قبلنا خیلی کیک میپختم مصرف شکر و روغن زیاد بود
ولی تصمیم گرفتم رژیم بگیرم
باشگاه میرفتم تا قبل عید
استفاده ی شیرینی و کیک. و.... رو کامل قطع کردم
الان در خیلی خیلی کم میرم سراغش
خواهش میکنم جانم
دقیقا گل گفتی
موافقم آشپزی عشق و علاقه می خواد
کارت درسته الهی همیشه تندرست باشی
به آشپزی علاقه دارم و دستورهای جدید رو دوست دارم یاد بگیرم
دستوراتی که فکر می کنم مفیده تاپیک می زنم

• خیلی دوستت دارم
گلسا

گلسا

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
7/4/23
پسندها
1,107
امتیازها
113
مدال ها
11
خواهش میکنم جانم
دقیقا گل گفتی
موافقم آشپزی عشق و علاقه می خواد
کارت درسته الهی همیشه تندرست باشی
به آشپزی علاقه دارم و دستورهای جدید رو دوست دارم یاد بگیرم
دستوراتی که فکر می کنم مفیده تاپیک می زنم
بله ممنون
تاپیکات خیلی خوب و خوشمزه س🌹
من خودم غذا اختراع میکنم😂

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,644
امتیازها
113
مدال ها
6
بله ممنون
تاپیکات خیلی خوب و خوشمزه س🌹
من خودم غذا اختراع میکنم😂
خواهش میکنم جانم
عزیزمی ❤️🤩
آفرین آفرین
راستش چند باری اختراع کردم
مریض شدم توبه کردم😌😶

• دست مریزاد
گلسا

گلسا

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
7/4/23
پسندها
1,107
امتیازها
113
مدال ها
11
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,644
امتیازها
113
مدال ها
6
@یه دل شکسته جانم
الان خوبه؟

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,644
امتیازها
113
مدال ها
6
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا