🔻زنی که هر روز با پرواز برای گدایی به تهران می‌رفت، دستگیر شد!

• نویسنده موضوع ali.hunter
  • تاریخ شروع
angel

angel

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
12/10/22
پسندها
3,478
امتیازها
93
مدال ها
5
حرفتون کاملا درسته
ولی اگر بخوایم اینجوری حساب کنیم واقعا گدایی که گدایی می کنه داره مظلوم نمایی می کنه

سخته در لحظه حدس زدن اینکه واقعا تو خیابون میبینیم واقعی گدا هستش یا خیر یا حیله گره یا نه
اعتقاد من اینه که هر کسی اگه به نیازمندهای اطراف که میشناسه کمک کنه اوضاع جامعه خیلی بهتر از این که میبینیم میشه
البته دست بچه ها رو نمیتونم رد کنم و بهشون حتما خوراکی میدم

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
چند روز پیش رفته بودم میوه فروشی داشتم خرید میکردم میوه های قیمت متوسط رو انتخاب کردم و داشتم جدا میکردم که یک خانم خیلی موجه اومد کنارم و یولش گفت ولسه بچه های منم خرید میکنی گفتم چی میخوای گفت هر چی که برای بچه های خودت میخری، منم یک پلاستیک برداشتم و از قسمت میوه های درجه یک از هر کدوم دوتا برداشتم و گذاشتم روی ترازو کلا ۱۲۰ تومن شده بود دادم به خانم گفتم ببر نوش جونتون فکر میکردم الان میگیره و میره ولی دیدم رفته کنار یک آقا و به اونم گفته بچه هام یکماهه که موز میخوان دوتا موز برای بچه هام میخری؟؟؟؟

فکر نکنم تا عمر داشته باشم دیگه اینطوری به کسی کمک کنم، کاری کردن دیگه به کسی اعتماد نکنیم

من دیگه تصمیم گرفتم به ادمهای ضعیف النفس کمک بکنم و حیوانات

angel

angel

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
12/10/22
پسندها
3,478
امتیازها
93
مدال ها
5
یک نوع حیله گری مرده ولی رفته زیر چادر یعنی زنه گدایی کنه

کار این آقا رو تایید نمیکنم ولی زشت تر از کار ایشون رفتار آدمهای مضحک اطرافش هست که آبروش رو بردن

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
اعتقاد من اینه که هر کسی اگه به نیازمندهای اطراف که میشناسه کمک کنه اوضاع جامعه خیلی بهتر از این که میبینیم میشه
البته دست بچه ها رو نمیتونم رد کنم و بهشون حتما خوراکی میدم
کاملا درسته حرفتون
ولی خودم اگه واقعا اندازه کافی پولی داشتم به جوونا کار یا کمک برای ازدواج می کردم ماهی تو صفرشون نمیذاشتم ماهیگیری یادشون میدادم
اگه نیازی باشه به ادم های ضعیف النفس یا اینکه به حیوانات کمک می کنم

angel

angel

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
12/10/22
پسندها
3,478
امتیازها
93
مدال ها
5
کاملا درسته حرفتون
ولی خودم اگه واقعا اندازه کافی پولی داشتم به جوونا کار یا کمک برای ازدواج می کردم ماهی تو صفرشون نمیذاشتم ماهیگیری یادشون میدادم
اگه نیازی باشه به ادم های ضعیف النفس یا اینکه به حیوانات کمک می کنم
نیازمند واقعی منظورم بود البته
نه کسی که توانایی کار داره و از بقیه توقع کمک داره و در واقع راحت طلب بار اومده

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
کار این آقا رو تایید نمیکنم ولی زشت تر از کار ایشون رفتار آدمهای مضحک اطرافش هست که آبروش رو بردن
افرین اونها که می خندیدن کارشون زشت بود
به نظرم ببین اون اقا از نداری به کجا رسیده که چادر سرش کرده داره این کارو می کنه ببین انسان به شان و شخصیتی باید برسه که بخواد دست به این کار بزنه

angel

angel

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
12/10/22
پسندها
3,478
امتیازها
93
مدال ها
5
افرین اونها که می خندیدن کارشون زشت بود
به نظرم ببین اون اقا از نداری به کجا رسیده که چادر سرش کرده داره این کارو می کنه ببین انسان به شان و شخصیتی باید برسه که بخواد دست به این کار بزنه
متاسفانه شکوندن غرور آدمها شده اسباب تفریح و سرگرمی یه عده نادون

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
مشاهده فایل‌پیوست 12379

🔻زنی که هر روز با پرواز برای گدایی به تهران می‌رفت، دستگیر شد!

🔹پلیس با دستگیری یک خانم مسافر پی برد که این شخص هر روز با پرواز مستقیم به تهران برای گدایی می‌رود. وی روزانه ۵ میلیون تومان درامد داشته و دوباره به شهر خودش برمیگشته است.
چه خنگی بوده..نصف پولش واس بلیط هواپیما میرفته..چه کاری بوده.یه خونه اجاره میکرده..۲۴ ساعت گدایی میکرد..نه ۱۲ ساعت..دوبله به جیب میزده

بالا