🔻زنی که هر روز با پرواز برای گدایی به تهران می‌رفت، دستگیر شد!

• نویسنده موضوع ali.hunter
  • تاریخ شروع
A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
02a4e95a d3ff 4e7f 9131 8ad004cc8fe8

🔻زنی که هر روز با پرواز برای گدایی به تهران می‌رفت، دستگیر شد!

🔹پلیس با دستگیری یک خانم مسافر پی برد که این شخص هر روز با پرواز مستقیم به تهران برای گدایی می‌رود. وی روزانه ۵ میلیون تومان درامد داشته و دوباره به شهر خودش برمیگشته است.

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
روزی ۵ میلیون ماهی ۱۵۰؟؟
حالا هی بگن مسئولین توی ایجاد اشتغال موفق نبودن

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
روزی ۵ میلیون ماهی ۱۵۰؟؟
حالا هی بگن مسئولین توی ایجاد اشتغال موفق نبودن
خدایی دمش گرم داره تازه چه هوش خلاقی
تازه مردم با رضایت خودشون پول یدن به طرف نه کسی که اخ ت لاس از جیب مردم میزنه که اون جرمه

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
خدایی دمش گرم داره تازه چه هوش خلاقی
تازه مردم با رضایت خودشون پول یدن به طرف نه کسی که اخ ت لاس از جیب مردم میزنه که اون جرمه
البته من الان یه سرچ زدم دیدم که گدایی جرمه و اموالی که از این راه کسب شده مصادره میشه، درواقع بازم میره تو جیب همون اختلاس گرا

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
البته من الان یه سرچ زدم دیدم که گدایی جرمه و اموالی که از این راه کسب شده مصادره میشه، درواقع بازم میره تو جیب همون اختلاس گرا
ببینم شما به گدایی پول میدید به زور میدید یا اینکه با رضایته؟
البته بگما من چند سال پیش با رفیقم بودم یه پسری کجو کله راه میرفت تو ترافیک رفیقم دست کرد جیبش یه ده هزار تومنی بهش داد گفتم سعید الان از کجا تو می گی واقعا ایشون مشکل جسمانی داره گفت داره بابا معلومه گفتم بیا بریم دنبالش خلاصه رفتیم تو یه کوچه صاف شد راه رفت گفتم دیدی حالا بهت گفتم

angel

angel

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
12/10/22
پسندها
3,478
امتیازها
93
مدال ها
5
ببینم شما به گدایی پول میدید به زور میدید یا اینکه با رضایته؟
البته بگما من چند سال پیش با رفیقم بودم یه پسری کجو کله راه میرفت تو ترافیک رفیقم دست کرد جیبش یه ده هزار تومنی بهش داد گفتم سعید الان از کجا تو می گی واقعا ایشون مشکل جسمانی داره گفت داره بابا معلومه گفتم بیا بریم دنبالش خلاصه رفتیم تو یه کوچه صاف شد راه رفت گفتم دیدی حالا بهت گفتم
درسته که مردم با رضایت پول میدن
ولی اکثرا با حیله و مظلوم نمایی و جریحه دار کردن احساسات مردم این پول رو به دست میارن
اگه مردم شرایط واقعی خیلی از متکدیان رو بدونن هرگز بهشون کمک نمیکنن

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
گاهی با رضایت پول میدیم گاهی هم اونقدر کنه میشن که پول میدیم تا دست از سرمون بردارن، گاهی هم جوری مظلوم نمایی میکنن و وجدانمون رو به درد میارن که اگه کمکشون نکنیم شب سر راحت رو بالشت نمیذاریم ، در کل خیلی کم پیش میاد که با رضایت کامل کمک کنیم

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
ولی اکثرا با حیله و مظلوم نمایی و جریحه دار کردن احساسات مردم این پول رو به دست میارن
حرفتون کاملا درسته
ولی اگر بخوایم اینجوری حساب کنیم واقعا گدایی که گدایی می کنه داره مظلوم نمایی می کنه

سخته در لحظه حدس زدن اینکه واقعا تو خیابون میبینیم واقعی گدا هستش یا خیر یا حیله گره یا نه

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: angel
A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
یک نوع حیله گری مرده ولی رفته زیر چادر یعنی زنه گدایی کنه

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: angel
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
چند روز پیش رفته بودم میوه فروشی داشتم خرید میکردم میوه های قیمت متوسط رو انتخاب کردم و داشتم جدا میکردم که یک خانم خیلی موجه اومد کنارم و یواش گفت واسه بچه های منم خرید میکنی گفتم چی میخوای گفت هر چی که برای بچه های خودت میخری، منم یک پلاستیک برداشتم و از قسمت میوه های درجه یک از هر کدوم دوتا برداشتم و گذاشتم روی ترازو کلا ۱۲۰ تومن شده بود دادم به خانم گفتم ببر نوش جونتون فکر میکردم الان میگیره و میره ولی دیدم رفته کنار یک آقا و به اونم گفته بچه هام یکماهه که موز میخوان دوتا موز برای بچه هام میخری؟؟؟؟

فکر نکنم تا عمر داشته باشم دیگه اینطوری به کسی کمک کنم، کاری کردن دیگه به کسی اعتماد نکنیم

بالا