💜فال حافظ روزانه💜

• نویسنده موضوع Avakin
  • تاریخ شروع
Avakin

Avakin

طلایی
تاریخ ثبت‌نام
16/10/22
پسندها
716
امتیازها
93
مدال ها
3
پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱
🌸فال حافظ امروز متولدین #فروردین :
دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما
چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما
ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون
روی سوی خانه خمار دارد پیر ما
📜تعبیر:
اگر فکر می کنی راه درست را انتخاب کرده ای ،حتی اگر شکست خوردی مایوس نشو وبه راهت ادامه بده و سعی کن خودت آینده خودت را بسازی.

🌸فال حافظ امروز متولدین #اردیبهشت :
گر دست دهد خاک کف پای نگارم
بر لوح بصر خط غباری بنگارم
بر بوی کنار تو شدم غرق و امید است
از موج سرشکم که رساند به کنارم
📜تعبیر:
در دوستی از جان مایه می گذارید و هرچه بتوانید برای دوستان انجام می دهید، اما لازم است از یکرنگ بودن آن ها نیز مطمئن شوید که آیا در همه لحظات با شما همراهی می کنند یا فقط شریک شادی و خوشی این روزها هستند.

🌸فال حافظ امروز متولدین #خرداد :
نفس برآمد و کام از تو بر نمی‌آيد
فغان که بخت من از خواب در نمی‌آيد
ز شست صدق گشادم هزار تير دعا
ولی چه سود یکی کارگر نمی‌آيد
📜تعبیر:
بسیار بی‌قرار و بی‌تاب شده‌ای و همه چیز را از دست رفته می‌بینی . رسیدن به کام و مراد را محال می‌دانی. مطمئن باش آنقدر عمر می‌کنی که به تمام آرزوهایت برسی. امیدوار باش که در آینده ای نزدیک به مراد خود خواهی رسید.

🍀فال حافظ امروز متولدین #تیر :
ای صبا گر بگذری بر ساحل رود ارس
بوسه زن بر خاک آن وادی و مشکين کن نفس
دل به رغبت می سپارد جان به چشم مست يار
گر چه هشياران ندادند اختيار خود به کس
📜تعبیر:
انتظار زیاد کشیده‌اید و در مورد آینده نگران هستید. آینده خوبی پیش‌رو دارید و با تلاش و کوشش به جایی خواهید رسید که دیگران حیرت‌زده خواهند شد. به شرط آن که ترس را کنار گذاشته و سختی‌های مسیر را تحمل کنید.

🍀فال حافظ امروز متولدین #مرداد :
دلم رمیده شد و غافلم من درویش
که آن شکاری سرگشته را چه آمد پیش
چو بید بر سر ایمان خویش می‌لرزم
که دل به دست کمان ابروییست کافرکیش
📜تعبیر:
بر سر دو راهی قرار گرفته‌اید. زندگی را سخت می‌گیرید و در ناامیدی به سر می‌برید. احساس پوچی و بیهودگی می‌کنید. گمان می‌کنید سختی‌هایی که به جان خریده‌اید، هدر رفته و زندگی‌تان هیچ نتیجه‌ای نداشته، اما ماهی را هروقت از آب بگیرید تازه است. از همین جایی که هستید شروع کنید و راه خود را انتخاب کنید تا به هدف برسید.

🍀فال حافظ امروز متولدین #شهریور :
به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است
بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است
گرت ز دست برآید مراد خاطر ما
به دست باش که خیری به جای خویشتن است
📜تعبیر:
به کسی علاقه مند هستی و به او قول داده ای بر سرعهد و وفای خویش ایستاده ای ولی می ترسی که او پاییند نباشد اما دلسرد نشو که کارها درست می شود.

🍁فال حافظ امروز متولدین‌ #مهر :
صوفی از پرتو می راز نهانی دانست
گوهر هر کس از این لعل توانی دانست
قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس
که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست
📜تعبیر:
صلاح در این است که فعلا" به عهدی که بسته ای عمل کنی. درست است که پشیمان شده ای اما خود را به دست سرنوشت سپرده ای. رحمت خداوند شامل حالت می شود و اقبال بلند و ثروت زیادی به تو می بخشد. اما مواظب باش با وزیدن باد غفلت زود همه چیز را از دست ندهی.

🍁فال حافظ امروز متولدین #آبان :
میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت
خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت
خوش خرامان می‌روی چشم بد از روی تو دور
دارم اندر سر خیال آن که در پا میرمت
📜تعبیر:
انسانی فداکار و مهربان هستی که هر کاری از دستت برآید برای دیگران انجام می‌دهی و از هیچ بخششی فروگذار نمی‌کنی اما دیگران از تو توقعات بسیاری دارند که گاهی این توقعات غیرمعقول است اما با این‌حال تو تمام سعی‌ات را در انجام آنها به کار می‌بندی. خود را تا این حد به زحمت نینداز و کمی هم به فکر خود باش.

🍁فال حافظ امروز متولدین #آذر :
ما بی غمان مست دل از دست داده‌ایم
همراز عشق و همنفس جام باده‌ایم
بر ما بسی کمان ملامت کشیده‌اند
تا کار خود ز ابروی جانان گشاده‌ایم
📜تعبیر:
مراقب باشید که شکست‌ها یا بدشانسی‌ها شما را ناامید و مأیوس نکند. در راه رسیدن به هدف سست نشوید. از تجربه‌هایی که در این راه به دست آورده‌اید استفاده کنید. از کنایه و شماتت های افراد حسود و دشمنان غم به دل راه ندهید. برای دستیابی به موفقیت باید با عقل و درایت رفتار کرده و همه جوانب را بسنجید.

❄️فال حافظ امروز متولدین #دی :
به جان پیر خرابات و حق صحبت او
که نیست در سر من جز هوای خدمت او
بیا که دوش به مستی سروش عالم غیب
نوید داد که عام است فیض رحمت او
📜تعبیر:
غم به دل راه ندهید و نگران نباشید که به زودی مشکلات حل شده و به مراد دل خواهید رسید. روزهای خوش در راه است و غصه ها به پایان می‌رسد.
از غرور و کبر دوری کنید و به ضعف های خود توجه داشته باشید و برای رسیدن به هدف راه‌های جدید را امتحان کنید، ان‌شاءلله به یاری خداوند و توکل بر او به اهداف خود دست پیدا می‌کنید.

❄️فال حافظ امروز متولدین #بهمن :
به جان او که گرم دسترس به جان بودی
کمینه پیشکش بندگانش آن بودی
درآمدی ز درم کاشکی چو لمعه نور
که بر دو دیده ما حکم او روان بودی
📜تعبیر:
اگرچه به آنچه می‌خواستید دست نیافته‌اید اما نگذارید یأس و ناامیدی در دل شما رخنه کند. برای رسیدن به مراد دل کافیست پشتکار و تلاش خود را بیشتر کنید. ناراحت نباشید که هرچه پیش آید به صلاح شماست. اگر امروز به نتیجه مطلوب نرسیدید، فردا ان‌شاءلله خواهید رسید. به خداوند توکل داشته باشید.

❄️ فال حافظ امروز متولدین #اسفند :
شنیده ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت
فراق یار نه آن میکند که بتوان گفت
حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر
کنایتیست که از روزگار هجران گفت
📜تعبیر:
عزیزی داری که از تو دور است و درفراق او می‌سوزی و بسیار ناراحت هستی ،ناراحت مباش که به زودی از او خبری به دستت می‌رسد.