🌱جای خالی بعضی آدم‌ها با هیچ چیز پر نمی‌شود...

• نویسنده موضوع اعتصامی
  • تاریخ شروع
A

Amir Masuod

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
7/12/22
پسندها
2,193
امتیازها
113
مدال ها
8
تاپیک جدیه
ot0837h0nn8zfqu8ult.gif
نخوندم تاپیک رو بخودا
اگه جدیه من عذرخواهی میکنم :p.s.smi-1-(59):

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,672
امتیازها
113
مدال ها
6
ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
امشب دل منم واسه یه نفر به شدت تنگ شد ...انگار جاش خیلی خالی بود همه بودن جز اون ...چهقدر پارسال اینموقع دلم میخواست ببینمش ...نشدببینمش اگه بود امشب کلی صحبت میکردیم عین قبلا کلی غیبت میکردیم میخندیدیم ....اگه بود کلی بوسش میکردم ولی نشد ...عمه هاش نشسته بودن پیش ما همشون دستشون دستمال بود انگار گریه کرده بودن .... تنها کاری که تونستم کنم فاتحه خوندم ... موهای خرمایی و چشمای سبز و صورت گندمی داشت خیلی قشنگ بود دختر دایی هاش که کوچیک بودن همش اونارو بوس میکردو دیدم چه قدر قشنگ شدن دلم میخواست صورتشون بوس کنم اما فامیل خیلی دور بودمنتونستم ...اخ فاطمه چه قدر دلم تنگ شده دختر.....🥺امیدوارم روحت شاد باشه عزیز دلم
🥺🥺🥺🥺
روحش شاد 🌹🌹

مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
ممنونم عزیزمی زنده باشی
سرطان داشت سنش کم بود
ترس نبود نمی دونم شاید باور نکردم مرگش رو
روحش شاد باشه جاش تو بهشت باشه :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: بیشتر کسایی که دوسشونداریممرگشونروباور نمیکنیم

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,672
امتیازها
113
مدال ها
6

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
مرسی همچنین خدا رفتگان شمارو بیامرزه
میدونی بیشتر از چی گریم میگیره؟؟
منو اون دختر خیلییی دوست بودیم یعنی بیشتر وقتها که محل میرفتیم همیشه همو میدیدیم کلی حرف میزدیم میخندیدیم
دوشب الان مامانشو میبینم به طرز عجیبی دو دقیقه سه دقیقه بهم نگاه میکنه اشک توچشماش جمع میشه🥺
🥺🥺🥺🥺خیلی دلم براش تنگ شده ....
پارسال مریضی سر داشت نتونست بیادتکیه کلا از پارسال ندیدمش خانوادمم چون مریض بود اجازه نمیدادن برم خونشون ببینم میگفتن شاید سختش باشه چون شیمی درمانی میشد ریزش موهم داشت میگفتن خجالت میکشه منم دیگه حرفی نمیزدم پارسال همین موقع ها میگفتن خوب شده ...اینقدر خوشحاااال شدم اینقدر خوشحال شدم باباش بخاطر اینکه خوب شده بود شام داده بود اونشب خیییلیییی منتظر بودم ببینمش اما نیومد دوسه هفته بعدش گفتن سرش درد میکنه سرش درد میکنه رفتن بیماسرتان میگفتن هیچی نیست هفته بعدش رفتن گفتن باید بستری شه (فقط میگفتن سرش یکمی درد میکرد نه انچنان )
بعد سه ساعت چهارساعت رفت تو کما ضریب هوشیش یهویی اومدپایین مرد
هنوز هم تو شوک هستم وقتی یادم یماد همه میگفتن خوب شده یهویی چرا اینجوری شد...........😢
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢هرچی میخوام فکر کنم خب مرگ حق همس ولی یادم میاد گریم میگیره نمیتونم خودمو کنترل کنم ....

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,672
امتیازها
113
مدال ها
6
مرسی همچنین خدا رفتگان شمارو بیامرزه
میدونی بیشتر از چی گریم میگیره؟؟
منو اون دختر خیلییی دوست بودیم یعنی بیشتر وقتها که محل میرفتیم همیشه همو میدیدیم کلی حرف میزدیم میخندیدیم
دوشب الان مامانشو میبینم به طرز عجیبی دو دقیقه سه دقیقه بهم نگاه میکنه اشک توچشماش جمع میشه🥺
🥺🥺🥺🥺خیلی دلم براش تنگ شده ....
پارسال مریضی سر داشت نتونست بیادتکیه کلا از پارسال ندیدمش خانوادمم چون مریض بود اجازه نمیدادن برم خونشون ببینم میگفتن شاید سختش باشه چون شیمی درمانی میشد ریزش موهم داشت میگفتن خجالت میکشه منم دیگه حرفی نمیزدم پارسال همین موقع ها میگفتن خوب شده ...اینقدر خوشحاااال شدم اینقدر خوشحال شدم باباش بخاطر اینکه خوب شده بود شام داده بود اونشب خیییلیییی منتظر بودم ببینمش اما نیومد دوسه هفته بعدش گفتن سرش درد میکنه سرش درد میکنه رفتن بیماسرتان میگفتن هیچی نیست هفته بعدش رفتن گفتن باید بستری شه (فقط میگفتن سرش یکمی درد میکرد نه انچنان )
بعد سه ساعت چهارساعت رفت تو کما ضریب هوشیش یهویی اومدپایین مرد
هنوز هم تو شوک هستم وقتی یادم یماد همه میگفتن خوب شده یهویی چرا اینجوری شد...........😢
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢هرچی میخوام فکر کنم خب مرگ حق همس ولی یادم میاد گریم میگیره نمیتونم خودمو کنترل کنم ....
😭😭😭😭😭

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4