🌱جای خالی بعضی آدم‌ها با هیچ چیز پر نمی‌شود...

• نویسنده موضوع اعتصامی
  • تاریخ شروع
مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,673
امتیازها
113
مدال ها
6
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,673
امتیازها
113
مدال ها
6
ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
مرسی همچنین خدا رفتگان شمارو بیامرزه
میدونی بیشتر از چی گریم میگیره؟؟
منو اون دختر خیلییی دوست بودیم یعنی بیشتر وقتها که محل میرفتیم همیشه همو میدیدیم کلی حرف میزدیم میخندیدیم
دوشب الان مامانشو میبینم به طرز عجیبی دو دقیقه سه دقیقه بهم نگاه میکنه اشک توچشماش جمع میشه🥺
🥺🥺🥺🥺خیلی دلم براش تنگ شده ....
پارسال مریضی سر داشت نتونست بیادتکیه کلا از پارسال ندیدمش خانوادمم چون مریض بود اجازه نمیدادن برم خونشون ببینم میگفتن شاید سختش باشه چون شیمی درمانی میشد ریزش موهم داشت میگفتن خجالت میکشه منم دیگه حرفی نمیزدم پارسال همین موقع ها میگفتن خوب شده ...اینقدر خوشحاااال شدم اینقدر خوشحال شدم باباش بخاطر اینکه خوب شده بود شام داده بود اونشب خیییلیییی منتظر بودم ببینمش اما نیومد دوسه هفته بعدش گفتن سرش درد میکنه سرش درد میکنه رفتن بیماسرتان میگفتن هیچی نیست هفته بعدش رفتن گفتن باید بستری شه (فقط میگفتن سرش یکمی درد میکرد نه انچنان )
بعد سه ساعت چهارساعت رفت تو کما ضریب هوشیش یهویی اومدپایین مرد
هنوز هم تو شوک هستم وقتی یادم یماد همه میگفتن خوب شده یهویی چرا اینجوری شد...........😢
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢هرچی میخوام فکر کنم خب مرگ حق همس ولی یادم میاد گریم میگیره نمیتونم خودمو کنترل کنم ....
قسمت هر چی باشه همون میشه.خودتو ناراحت نکن میدونم تحملش سخته ولی چیکار میشه کرد منم در غمت شریک بدار🥺🥺.پدر منم فوت کرده من با پدرم دوست بودم دوسته صمیمی ولی الان پیشم نیست .خدا هر چی بخواد همون میشه.توکلت ب خدا از خدا کمک بخوای تا یکم آروم شی

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
قسمت هر چی باشه همون میشه.خودتو ناراحت نکن میدونم تحملش سخته ولی چیکار میشه کرد منم در غمت شریک بدار🥺🥺.پدر منم فوت کرده من با پدرم دوست بودم دوسته صمیمی ولی الان پیشم نیست .خدا هر چی بخواد همون میشه.توکلت ب خدا از خدا کمک بخوای تا یکم آروم شی
خدا پدرتونو بیامرزه روحش شاد باشه جاش تو بهشت باشه :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: 🥺🥺🥺🥺🥺
بعضی وقتا یادم میاد چهرشو ناخوداگاه ناراحت میشم گریم میگیره بعضی وقتا قسمت نیست بعضی وقتا سهل انگاری دکتراس که تشخیص نمیدن شاید اگه تشخیص میدادن اون الان بود اینقدر دلم براش تنگ نمیشد ...ولی با وجود این همه به خودم میگم ما هیچکدوم اینجا ابدی نیستیم یعنی هیچکس تو این دنیا نمیمونه شاید اونور قشنگ تر باشه که خدا اونور جاودان در نظر گرفته ...یکمی همینطوری نشستصلوات و توحید میخونم یکمی به این فکریمکنم که اینطوری میتونم خوشحالش کنم وبهش یاداوری روزهای خوبی که داشتیم باهم میکنم اروم میشم چرا دروغ بگم به خدا فکر میکنم که اونو گرفته بیشتر عصبی میشم فقط دارم به خودم میگم قانونش این بوده وشاید اونور در نظرش قشنگ تر باشه همین