کاش..😐😂

• نویسنده موضوع دنیافانی
  • تاریخ شروع
ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
من هنوز ایرانا درست نگشتم..فقط چندتا استان..یه بار قصد دارم بیام اونطرفا ببینم چجوریه
بیایین قدمتون روچشممون فصل بهار بیایین خیلی عالی میشه خوش میگذره .شما بیایین فقط باید اون جاهایی خوبشو بشناسین اگه نشناسین خوش نمیگذره .هم کوهایی بلند زیبا سرسبز هم جنگهایی زیبا همه چی چشمه پارکهای زیبا هر چی بگم باز کم گفتم.منم اصفهان نیومدم یه روز میام پل ۳۳پل تعریف اونجا رو خیلی شنیدم

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,636
امتیازها
113
مدال ها
6
کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,048
امتیازها
113
مدال ها
12
‏کاش هم‌وطنامون یه ذره فرهنگ شهرنشینی داشتن و از هر درخت توتی که توی خیابون می‌دیدن، آویزون نمی‌شدن...

متاسفانه این سومین درختیه که رفتم بالاش، ولی دریغ از یه دونه توتِ باقی‌مونده😅😅😅🤣😁😁😁😃
..............
شاید من خوردمشون

کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,048
امتیازها
113
مدال ها
12
اصفهان یه کوه داره به اسم کوه صفه.. پر از درخت توت هست..سه هفته قبل رفتم اونجا..یه دسته ۲۰ تایی مرد دیدم..هر چی توت بود کنده بودن..هر کدوم دوتا پلاستیک بزرگ..اندازه گونی برنج دستشون بود..یکیشونم فکر کنم رفته بود بالا درخت..کش شلوارش پوکیده بود..با یه دستش شلوارشا ناجور گرفته بود..با یه دستشم چوب و پلاستیکش رو
لا الله الا الله.نیمیزارند آدِم اعصابش آروم باشدا.
پ چرا منا نبردی؟

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
بیایین قدمتون روچشممون فصل بهار بیایین خیلی عالی میشه خوش میگذره .شما بیایین فقط باید اون جاهایی خوبشو بشناسین اگه نشناسین خوش نمیگذره .هم کوهایی بلند زیبا سرسبز هم جنگهایی زیبا همه چی چشمه پارکهای زیبا هر چی بگم باز کم گفتم.منم اصفهان نیومدم یه روز میام پل ۳۳پل تعریف اونجا رو خیلی شنیدم
اصفهانم باید بهار بیایید که ابش رو باز میکنن..و هوا خوبه..خر وقت خواستید بیایید ببینید کی ابش رو باز کردن..پل خواجو و سی سی پل کنار هم..چهار قدم فاصله دارن...خیلی جاهای دیگه هم داره

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,048
امتیازها
113
مدال ها
12
کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,048
امتیازها
113
مدال ها
12
اصفهان فروردین .وپاییزش خیلی قشنگه .کلا شهر قشنگیه ولی تابستان خیلی گرمه

بالا