چهار نکته برای افزایش کالری‌سوزی و کاهش 🦋

• نویسنده موضوع sahar♡
  • تاریخ شروع
sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
1⃣ بر روی استقامت عضلات کار کنید
ورزش‌هایی که بر استقامت عضلات کار می‌کنند، بر کالری‌سوزی تاثیر بسزایی دارند. وزنه زدن یکی از ورزش‌ها برای افزایش استقامت عضلات است. بنابراین اگر وزنه‌ای که می‌زنید سبک است، باید تعداد تکرار حرکت را افزایش دهید

2⃣ افزایش شدت
برای انجام ورزش موثر بهتر است تمرین‌های قلبی عروقی، قدرتی و استقامتی را با هم ترکیب کنید. می‌توانید این ورزش‌ها به صورت شدید و کوتاه مدت انجام دهید تمرین‌هایی همچون برپی، اسکات و حرکت مانند کوهنوردان می‌تواند موثر باشد

3⃣ ورزش‌های ترکیبی انجام دهید
با انجام ورزش‌های ترکیبی می‌توانید بر روی گروه‌های عضلاتی مختلف کار کنید. برای مثال انجام حرکت اسکات باعث کاهش چربی بدن و افزایش حجم عضلات می‌شود. در صورتی که همراه با اسکات وزنه بزنید، هم بر روی بالاتنه و هم پایین تنه کار کرده‌اید

4⃣ مصرف پروتئین را افزایش دهید
تحقیقات نشان داده است انجام ورزش‌های استقامتی باعث کاهش وزن می‌شود همراه با انجام این ورزش‌ها دریافت پروتئین باعث افزایش کیفیت ریکاوری میشود

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
ورزش کردن خیلی عالیه هم برا روحیه هم تناسب اندام 20 دقیقه اول هوازی یا راه رفتن ادم قند میسوزونه بعدش چربی میسوزنه
دوستی داشتم می گفت اب بخورم هم چاق میشم گفتم من بگو دو تا بشقاب غذا بخورم هرچی بخورم نه شکم میارم نه چاق منظورم تو پر هستم اما چاق نمیزارم بشم گفت خداتو شکر کن هر چی بخوای می تونی بخوری ولی چاق نمیشی
برای لباس همیشه یه سایز کوچیکتر انتخاب می کنم که متوجه بشم دارم چاق میشم خودم بتونم رعایت کنم
در ضمن ابغوره اصل ادم بگیره بعداز هر وعده غذا بتونه یک استکان با اب قاطی کنه بخوره تمام اون چربی غذارو دفع می کنه
البته تجربه شخصی خودمه

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
ورزش کردن خیلی عالیه هم برا روحیه هم تناسب اندام 20 دقیقه اول هوازی یا راه رفتن ادم قند میسوزونه بعدش چربی میسوزنه
دوستی داشتم می گفت اب بخورم هم چاق میشم گفتم من بگو دو تا بشقاب غذا بخورم هرچی بخورم نه شکم میارم نه چاق منظورم تو پر هستم اما چاق نمیزارم بشم گفت خداتو شکر کن هر چی بخوای می تونی بخوری ولی چاق نمیشی
برای لباس همیشه یه سایز کوچیکتر انتخاب می کنم که متوجه بشم دارم چاق میشم خودم بتونم رعایت کنم
در ضمن ابغوره اصل ادم بگیره بعداز هر وعده غذا بتونه یک استکان با اب قاطی کنه بخوره تمام اون چربی غذارو دفع می کنه
البته تجربه شخصی خودمه
بله ورزش کردن علاوه بر تاثیرات جسمی ک داره روحی هم تاثیرخوبی داره
درسته شنیدم راجب چربی سوزی آبغوره 👌

بالا