چند معما

• نویسنده موضوع آفتابگردان
  • تاریخ شروع
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
جسد یک خانم در حیاط یک ساختمان چند طبقه پیدا می‌شود. به نظر می‌سد که او خودش را از یکی از طبقات به پایین پرت کرده است. زمانی‌که پلیس از راه می‌رسد به طبقه اول می‌رود و در پنجره را باز می‌کند و یک سکه به بیرون پرت می‌کند. سپس او همین کار را در طبقات دیگر تکرار می‌کند و در نهایت نتیجه می‌گیرد که این خودکشی نبوده بلکه یک قتل رخ داده است. چرا؟

Reza

Reza

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
حتما سکه ها هیچ کدوم تو حیاط نمیوفتادن پرت میشدن توی تراس پایینی

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
هلن

هلن

کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
8/10/22
پسندها
1,792
امتیازها
93
پلیسه خودش پنجره ها رو باز کرد یعنی پنجره ها بسته بودن و قاتل بعد از پایین انداختن مقتول اونا رو بسته😎😎

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
یک اتاق ده نفر وجود دارند که هر کسی می تواند کل اتاق و همه افراد را مشاهده کند. شما چگونه در اتاق سیبی را قرار می دهید که همه افراد به جز یک نفر بتوانند آن را ببینند؟

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Reza
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
جسد یک خانم در حیاط یک ساختمان چند طبقه پیدا می‌شود. به نظر می‌سد که او خودش را از یکی از طبقات به پایین پرت کرده است. زمانی‌که پلیس از راه می‌رسد به طبقه اول می‌رود و در پنجره را باز می‌کند و یک سکه به بیرون پرت می‌کند. سپس او همین کار را در طبقات دیگر تکرار می‌کند و در نهایت نتیجه می‌گیرد که این خودکشی نبوده بلکه یک قتل رخ داده است. چرا؟
حتما وقتی پرت میکرده..اون نقطه ای که خانومه افتاده نمیفتادن

هلن

هلن

کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
8/10/22
پسندها
1,792
امتیازها
93
یک اتاق ده نفر وجود دارند که هر کسی می تواند کل اتاق و همه افراد را مشاهده کند. شما چگونه در اتاق سیبی را قرار می دهید که همه افراد به جز یک نفر بتوانند آن را ببینند؟
میزاریم بالا سرش

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
پادشاهی سه دختر داشت که دو تای آنها خواهان ازدواج و دختر آخر دوست نداشت ازدواج کند. پادشاه به سه دختر خود گفت که هرکدام سه قوری یکسان را با یک مقدار آب پر کنند و همزمان روی اجاق بگذارند. آب کتری هرکس سریع تر به جوش بیاید، شوهرش وارث پادشاه خواهد بود. قوری سومین دختر زودتر جوش آمد، چرا؟

بالا