چالش(اگه یک میکروفن بهتون بدن و کل جهان صداتون بشنون چی میگید) 🦋

• نویسنده موضوع sahar♡
  • تاریخ شروع
sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
من نمیدونم چی میگفتم ولی مامانم بود صددرصد میگفت بر جمال محمد صلوات
الهم صلی علی محمد وال محمد
چند وقت پیش با دختر عموم رفتیم استان گلستان خرید اونم با قطار اتوبوسی قطار که حرکت کرد دختر عموم گفت قشنگ جای زن عمو خالیه بلند بگه بر محمد صلوات، حالا هر جا میریم قبلش کلی التماس مامان میکنیم که تا وارد شد نگه صلوات ،بعد میگه مگه بچه ام هر جا که نباید صلوات فرستاد خودم میدونم چیکار کنم، بعد دقیقا تا وارد بشه صلوات میفرسته

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
چند وقت پیش با دختر عموم رفتیم استان گلستان خرید اونم با قطار اتوبوسی قطار که حرکت کرد دختر عموم گفت قشنگ جای زن عمو خالیه بلند بگه بر محمد صلوات، حالا هر جا میریم قبلش کلی التماس مامان میکنیم که تا وارد شد نگه صلوات ،بعد میگه مگه بچه ام هر جا که نباید صلوات فرستاد خودم میدونم چیکار کنم، بعد دقیقا تا وارد بشه صلوات میفرسته
😂 😂 😂 😂 الهی بگردم داشتم تصور می‌کردم
من مادربزرگم بنده خدا هرجایی ک بودیم 2نفر یا100 نفر قشنگ یک طومار داشت میگفت صلوات بفرستین دیگ از شهدای جدید شروع می‌کرد تاااا میرسید میگفت برای شادی روح شهدای جنگ اُحد صلوات بفرستید ینی ما دیگ اخراش غش میکردیم 😂

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
😂 😂 😂 😂 الهی بگردم داشتم تصور می‌کردم
من مادربزرگم بنده خدا هرجایی ک بودیم 2نفر یا100 نفر قشنگ یک طومار داشت میگفت صلوات بفرستین دیگ از شهدای جدید شروع می‌کرد تاااا میرسید میگفت برای شادی روح شهدای جنگ اُحد صلوات بفرستید ینی ما دیگ اخراش غش میکردیم 😂
قربونشون برم، چقدر اعتقاداتشون قویه، حالا خدارو شکر مامانم به همون یک صلوات قناعت میکنه

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
قربونشون برم، چقدر اعتقاداتشون قویه، حالا خدارو شکر مامانم به همون یک صلوات قناعت میکنه
فداتشم
اره واقعا چقد معتقد بودن شانس تون گرفته ما میرفتیم تا جنگ های خندق و احُد

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
چه مامان گلی😍

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
عروسی خواهرزادم طفلکی اومد پیش مامانم گفت مادرجون قول شرف میدم روز عروسیم خودم قبل از اینکه بیام داخل سالن صدتا صلوات بفرستم خواهش میکنم تا من وارد شدم صلواتت رو توی دلت بفرست بلند نفرست ، مادرم بهش گفت قربونت برم حواسم هست خیالت راحت قول میدم ،سر قولشم بود عروسی تمام شد ۴ ماه بعد که فیلمشون حاضر شد دیدن قبل از اینکه عروس و دوناد وارد بشن مادرم و مادربزرگ داماد و زن عموهام و زن دایی عروس دور هم دارن یکی یکی همه ائمه رو نام میبرن و صلوات میفرستن، مامانمم فقط تسبیحش رو میچرخونه و تو دلش صلوات میفرسته یه لبختد ملیحی هم روی لبشه،
عکس العمل ما هنگام دیدن فیلم عروسی
مادرم😊
خواهرزاده ام😭
من و خواهرام🙄
مادر بزرگ داماد😎
از همه مرموزتر خواهردوماد 😏😏

Q

Q.T

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
6/10/22
پسندها
5,019
امتیازها
113
مدال ها
10
میگفتم خواهرم @sahar حجابت را:old-year-smiley-emoticon:

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
  • پوکر
واکنش‌ها[ی پسندها]: Q.T
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
عروسی خواهرزادم طفلکی اومد پیش مامانم گفت مادرجون قول شرف میدم روز عروسیم خودم قبل از اینکه بیام داخل سالن صدتا صلوات بفرستم خواهش میکنم تا من وارد شدم صلواتت رو توی دلت بفرست بلند نفرست ، مادرم بهش گفت قربونت برم حواسم هست خیالت راحت قول میدم ،سر قولشم بود عروسی تمام شد ۴ ماه بعد که فیلمشون حاضر شد دیدن قبل از اینکه عروس و دوناد وارد بشن مادرم و مادربزرگ داماد و زن عموهام و زن دایی عروس دور هم دارن یکی یکی همه ائمه رو نام میبرن و صلوات میفرستن، مامانمم فقط تسبیحش رو میچرخونه و تو دلش صلوات میفرسته یه لبختد ملیحی هم روی لبشه،
عکس العمل ما هنگام دیدن فیلم عروسی
مادرم😊
خواهرزاده ام😭
من و خواهرام🙄
مادر بزرگ داماد😎
از همه مرموزتر خواهردوماد 😏😏
وای عجب باحال بوده😂

بالا