ولینتاین چی کادو گرفتید ؟؟یا کادو دادید ؟

• نویسنده موضوع مهرانه عسلی : )
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 115
  • بازدیدها 1,012
  • برچسب‌ها
    نی نی سایت
مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
مشاهده فایل‌پیوست 14583
مشاهده فایل‌پیوست 14584

مشاهده فایل‌پیوست 14585

اینا واسه عیدمه
اون کیف خرگوشیه فقط چون گوشاش شبیه خرگوش بود خریدم رنگ سفیدش فوقالعاده زیبا بود اما چون کثیف میشد این رنگ خریدم
اون دوتا جوراب هم یه جوراب صورتی فقط به عشق پیشول گرفتم چون نوشته بود میو میووووو خوشم اومدددد گرفتم
@انجل
تو خرید عید دوست داشتی از تاپیک های عید خوشت یمومد ببین
فعلا اینارو خریدم چون اونروز زیاد وقت نداشتم همینطوری دیدم تند تند خریدم اومدیم خونه
حالا کادوهای ویلینتینم
مشاهده فایل‌پیوست 14586
مشاهده فایل‌پیوست 14587
@آنجل

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
@اعتصامی
چرا انجل تگ نمیشه ؟؟؟

• بوس چشمکی
واکنش‌ها[ی پسندها]: angel

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
مشاهده فایل‌پیوست 14583
مشاهده فایل‌پیوست 14584

مشاهده فایل‌پیوست 14585

اینا واسه عیدمه
اون کیف خرگوشیه فقط چون گوشاش شبیه خرگوش بود خریدم رنگ سفیدش فوقالعاده زیبا بود اما چون کثیف میشد این رنگ خریدم
اون دوتا جوراب هم یه جوراب صورتی فقط به عشق پیشول گرفتم چون نوشته بود میو میووووو خوشم اومدددد گرفتم
@انجل
تو خرید عید دوست داشتی از تاپیک های عید خوشت یمومد ببین
فعلا اینارو خریدم چون اونروز زیاد وقت نداشتم همینطوری دیدم تند تند خریدم اومدیم خونه
حالا کادوهای ویلینتینم
مشاهده فایل‌پیوست 14586
مشاهده فایل‌پیوست 14587
@angel
سلام عزیزم خوبی ؟
گفته بودی از تاپیک دیدن خرید عید خوشت میاد
من فعلا کیف برا عید خریدم خیلی اونروز دیرم شده بود چون کیف خرگوشی بود فقط خریدم که برم اگه نمیگرفتمش تو دلم مطمانن میموند .... با جوراب صورتی چون فقطططط میوووو میووو داشت به عشق پیشول خریدم .........تیکه تیکه وسایل عید میخرم عکس میزارم تو ببینی

رویای ابی

رویای ابی

همه زندگیم پسرم
تاریخ ثبت‌نام
2/1/23
پسندها
1,205
امتیازها
93
دل منم شکستس منو ول کنن گریه میکنم
ولی خب یکمی سعی میکنم خودم همه چیو درست کنم
به خودم ارزش بدم حتی با کوچیک ترین چیزها
الان دیدن این کتابها واسم خیلی لذت بخشه چون تاحالا از اینکارا واسه خودم نکردم ولی الان که کردم انگار میبینم کتابامو ذوق میکنم ..حسه قشنگیه ..حتی تصمیم گرفتم واسه تولدمم یه کادو برای خودم بگیرم برم تو مغازه ایی که چیزی نیاز ندشاته باشم خرید کنم بشه کادو تولدم ....
پحسه خیلی قشنگیه بهت پیشنهاد میکنم تجربش کنی....
اره عشق خیلی چیز بی معنا هست اما خودت به خودت عشق بده نزار از درون بشکنی ....بخدا امسال موقع تمیز کردن یا خونه تکونی ها یخیلیی از چیزهارو انداختم که پارسال خیلی دوسشون داشتم ولی الان همه روانداختم اگر بوایم بخاطر یه سری مسائل حرص بخوریم و اذییت کنیم خودمونو اون فقط ما هستیم که اذییت میشیم روح ما هست اذذییت میشه پوست صورتمون خراتب مبشه ...مطمانن سال بعد این موقع اصلا این چیزا برات ارزش ندارن که الان داری حرص میخوری ....شایدم بخندی گذرگاهی به مشکل الان نگاهی بندازی ولی مثل الان اذییت نمیشی ...پس اول خودت درست کن زندگیتو .....نه منتظر بقیه باش حتی با چیزای کوچولو
من خیلی سعی میکنم ولی بعضی وقتا کم میارم تنها دلخوشیم پسرمه

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
من خیلی سعی میکنم ولی بعضی وقتا کم میارم تنها دلخوشیم پسرمه
الهی دامادش کنی .....میتونی با خیلی چیزهای کوچیک حالتوخوب کنی مثلا خریدن چیزای کوچولو مثلا مثل یک دفترچه خاطرات که توش بنویسی حالتو بهتر کنه یا پختن شیرینی یا بیرون رفتن یا پارک رفتن یا حتییییی پیاده روی ورزش ...خیلی چیزها هست که حالتو خوب میتونه کنه .....یا میتونی اهنگ بزاری و نقاشی بکشی از طرح ها یا نقاشی های ساده شروع کن ...مثلا نقاشی مینیاتوری یا .....نقاشی های مینیمال که هم ساده هم خیلی قشنگ هستن میتونی بکشی خیلی واسه اعصاب خوبه

رویای ابی

رویای ابی

همه زندگیم پسرم
تاریخ ثبت‌نام
2/1/23
پسندها
1,205
امتیازها
93
الهی دامادش کنی .....میتونی با خیلی چیزهای کوچیک حالتوخوب کنی مثلا خریدن چیزای کوچولو مثلا مثل یک دفترچه خاطرات که توش بنویسی حالتو بهتر کنه یا پختن شیرینی یا بیرون رفتن یا پارک رفتن یا حتییییی پیاده روی ورزش ...خیلی چیزها هست که حالتو خوب میتونه کنه .....یا میتونی اهنگ بزاری و نقاشی بکشی از طرح ها یا نقاشی های ساده شروع کن ...مثلا نقاشی مینیاتوری یا .....نقاشی های مینیمال که هم ساده هم خیلی قشنگ هستن میتونی بکشی خیلی واسه اعصاب خوبه
من اغلب تنهام با وجود اینکه اطرافم پره ادمه ولی من تنهایی رو خیلی دوست دارم اغلب مینویسم ی روز دست نوشته هامو برآتون میزارم خب بخونید و نظر بدید

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
من اغلب تنهام با وجود اینکه اطرافم پره ادمه ولی من تنهایی رو خیلی دوست دارم اغلب مینویسم ی روز دست نوشته هامو برآتون میزارم خب بخونید و نظر بدید
میدونم دقیقا چون منم یک مدت طولانی ایطوری بودم ولی خب خودمو خیلی سرگرم میکردم ......حتی تو جمع دخترونه که الان شیطون جمع هستم نمیرفتم به زور منو میکشوندن که حال من تعقییر کنه ...
الان میزاری ؟؟؟کجا میزاری ؟؟

رویای ابی

رویای ابی

همه زندگیم پسرم
تاریخ ثبت‌نام
2/1/23
پسندها
1,205
امتیازها
93
میدونم دقیقا چون منم یک مدت طولانی ایطوری بودم ولی خب خودمو خیلی سرگرم میکردم ......حتی تو جمع دخترونه که الان شیطون جمع هستم نمیرفتم به زور منو میکشوندن که حال من تعقییر کنه ...
فردا ی تاپیک میزنم ب اسم دست نوشته های من بعدش آلان خیلی دیره

رویای ابی

رویای ابی

همه زندگیم پسرم
تاریخ ثبت‌نام
2/1/23
پسندها
1,205
امتیازها
93
من خیلی وقته این طوریم خیلی کم حرف هستم خیلی اغلب ب من میگن مغرور ولی نیستم فقط کم رو هستم

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
فردا ی تاپیک میزنم ب اسم دست نوشته های من بعدش آلان خیلی دیره
من خیلی وقته این طوریم خیلی کم حرف هستم خیلی اغلب ب من میگن مغرور ولی نیستم فقط کم رو هستم
باشه عزیزم فقط منو تگ کن چون شاید فردا کار داشته باشم نتونم بیام یهو تاپیکتو گم کنمو نبینم ....
میدونم باید تلاش کنی که از این وضعیت در بیای ...البته این حرفت که گفتی من تنهام ولی دورم ادمه برنمیگرده به کم رو بودن بر میگرده به افسردگی .....پس باید یک کاری واسه خودت کنی یه دلخوشی کوچیک ه غیر از پسرت داشته باشی مثلا پیاده روی یا نقاشی کشیدن یا نوشتن یا نوشتن شعر یا اشپزی پخت کیک یا.....