نامه ای ب امام زمان 💚

• نویسنده موضوع mahla1833
  • تاریخ شروع
mahla1833

mahla1833

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
9/8/23
پسندها
366
امتیازها
83
مدال ها
7
سلام آقا جان امشب شبی ک در قرن ها پیش ب امامت رسیدید اومدم دعا کنم
دعا کنم برای ظهورتون سریع تر بیاید و دنیا پر از خوبی کنین❤
اومدم دعا کنم برای همه کسانی ک منتظرن ی بچه خوب و صالح بهشون هدیه بده❤🌱
اومدم دعا کنم برای همه جوونا برای همه جوونا کشورم چ پسر چ دختر ازدواجی موفق و زندگی پر از خوشبختی و رزق و برکت تو سرنوشتون باشه❤
اومدم دعا کنم برای همه کسایی ک بیمارند و همه چشم انتظار خوب شدنش خودت شفای عاجل نصیب همه بیماران عنایت کن❤
اومدم دعا کنم برای زهرا با اینک دلم خیلی ازت شکسته ولی من بخشیدمت از ته قلبم🥺🕊از خدا هم میخوام ببخشه امام زمان خودت شاهدی من هیچ وقت هیچ وقت تا الان ک 17سالمه برای خودم هیچ دعایی نکردم اومدم الان دعا کنم برای زهرا زهرا مصاحبه قبول بشه و دل خانوادش و من شاد بشه و تو دانشگاه موفق بشه و به بهترین ها برسه و همیشه شاد و سلامت باشه❤
اومدم دعا کنم برای خانم باقر پور کهههه خیلی بهم کمک کردن خیلی زیاد کنارم بودن در هر شرایطی دلم میخواد هر حاجتی داره برآورده بشه خودت کمکش کنه و همیشه سلامت باشن و موفق تو سلامتی باشن هم خودشون و هم بچه هاشون و هم عزیزانشون❤
اومدم دعا کنم برای مامان زهرا ان شاءالله هر حاجتی داره برآورده بشه و سلامت باشه خودش و بچه هاش و همسرش❤
اومدم دعا کنم برای همه اونایی که تو کنکورشون واقعا واقعا تلاش کردن نتیجه تلاش هاشون ببین و همه اونایی ک امسال کنکورین❤
اومدم دعا کنم برای همه فقرا که از فقر و فلاکت نجات پیدا کنن و خدایا از رزق و روزی خودت بهشون بده❤
اومدم دعا کنم برای همه مردا نا اهل ک دروغ میگن خیانت میکنن دزدی میکنن همه رو به راه راست هدایت کن❤
اومدم دعا کنم برای کسی ک بخاطرش ادامه میدم مادر❤مامان همیشه سلامت وشاد باشی و سایت رو سرمون مستدام مرسی ک هستی🥺❤
اومدم دعا کنم برای کسی ک از همه چیش گذشت تا من تو ناز و رفاه زندگی کنم پدرم❤🫂مرسی ک هستی❤
اومدم دعا کنم برای ابجیم ابجی همیشه موفق باشی و سلامت زندگی کنی❤
اومدم دعا کنم برای زینب یکی از بهترین دوستام ابجی دوم من🥺🤍همیشه سلامت وشاد باشی موفقیتت ببینم ارزو میکنم ی روز از نزدیک ببینمت و ی پرستار موفق شده باشی🥺🤍
دعا میکنم هیچ پدری جلو خانوادش شرمنده نشه🥺🤗🤍
اومدم دعا کنم برای همه دوستام مخصوصا سپیده و مهلا و رکسانا منو خیلی میخندونن مخصوصا سپیده 🤍🫂بهترین ها میخوام براتون 💚🧡همیشه من هستم براتون و کنارتونم
اومدم دعا کنم برای همه دانش اموزا ک تلاش میکنن نتیجه تلاششون ببینن💚🧡🧡اومدم دعا کنم برای همه و از خدا برای همه طلب امرزش و مغفرت میکنم خدایا از سر تقصیرات و گناهان منم بگذر لطفا🥺🧡و نذار هیچ وقت نمازام قضا بشن و نذار بد بشم کاری کن ادم خوبی بشم🥺🧡
اومدم دعا کنم برای همه معلمام ک زحمت کشیدن و منو تا اینجا رسوندن 🤍
و همیشه برای دوستای سایتم دعا میکنم هر آنچه ک در دل دارن براورده بشه و برسن ب خواسته هاشون و همیشه سلامت وشاد باشن🥺❤
@اعتصامی @شاهدخت @گلسا @Hana @انشرلی موخرمائی @شوکولات تلخ @مهرانه عسلی : ) @راز۷۷ @جان و جهانم @انگور @Mika

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,661
امتیازها
113
مدال ها
6
فدای دل مهربانت بشم 😍💕
الهی به حق امام زمان دلت شاد بشه
همه اونایی که مد نظرته حاجت روا بشن

راز۷۷

راز۷۷

نویسنده
Ms
تاریخ ثبت‌نام
25/5/23
پسندها
836
امتیازها
113
مدال ها
15
الهی به تموم آرزوهات به بهترین شکل برسی
حال دل خودت و عزیزانت همیشه خوب و شاد باشه❤️

شوکولات تلخ

شوکولات تلخ

فندقِ سایت
Ms
تاریخ ثبت‌نام
14/8/23
پسندها
197
امتیازها
43
مدال ها
3
فدای دل مهربونت شم گلی

mahla1833

mahla1833

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
9/8/23
پسندها
366
امتیازها
83
مدال ها
7
فدای دل مهربانت بشم 😍💕
الهی به حق امام زمان دلت شاد بشه
همه اونایی که مد نظرته حاجت روا بشن
خدانکنه مهربون این چ حرفیه ❤🤗
سپاسگزارم منم همین آرزو میکنم برای شما 🥺🧡
الهی امین همه بنده ها ب حاجت هاشون برسن اگ ب صلاحشونه🤍🤗

mahla1833

mahla1833

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
9/8/23
پسندها
366
امتیازها
83
مدال ها
7
الهی به تموم آرزوهات به بهترین شکل برسی
حال دل خودت و عزیزانت همیشه خوب و شاد باشه❤️
عزیز دلم مچکرم از این همه محبت شماااا🤍🤗💙الهی امین همینطور عزیزان شما💚

mahla1833

mahla1833

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
9/8/23
پسندها
366
امتیازها
83
مدال ها
7
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,661
امتیازها
113
مدال ها
6
خدانکنه مهربون این چ حرفیه ❤🤗
سپاسگزارم منم همین آرزو میکنم برای شما 🥺🧡
الهی امین همه بنده ها ب حاجت هاشون برسن اگ ب صلاحشونه🤍🤗
ممنونم
مررررسی
الهی آمین 🧡💛💓

شوکولات تلخ

شوکولات تلخ

فندقِ سایت
Ms
تاریخ ثبت‌نام
14/8/23
پسندها
197
امتیازها
43
مدال ها
3
جان و جهانم

جان و جهانم

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
4/7/23
پسندها
907
امتیازها
113
مدال ها
16
سلام آقا جان امشب شبی ک در قرن ها پیش ب امامت رسیدید اومدم دعا کنم
دعا کنم برای ظهورتون سریع تر بیاید و دنیا پر از خوبی کنین❤
اومدم دعا کنم برای همه کسانی ک منتظرن ی بچه خوب و صالح بهشون هدیه بده❤🌱
اومدم دعا کنم برای همه جوونا برای همه جوونا کشورم چ پسر چ دختر ازدواجی موفق و زندگی پر از خوشبختی و رزق و برکت تو سرنوشتون باشه❤
اومدم دعا کنم برای همه کسایی ک بیمارند و همه چشم انتظار خوب شدنش خودت شفای عاجل نصیب همه بیماران عنایت کن❤
اومدم دعا کنم برای زهرا با اینک دلم خیلی ازت شکسته ولی من بخشیدمت از ته قلبم🥺🕊از خدا هم میخوام ببخشه امام زمان خودت شاهدی من هیچ وقت هیچ وقت تا الان ک 17سالمه برای خودم هیچ دعایی نکردم اومدم الان دعا کنم برای زهرا زهرا مصاحبه قبول بشه و دل خانوادش و من شاد بشه و تو دانشگاه موفق بشه و به بهترین ها برسه و همیشه شاد و سلامت باشه❤
اومدم دعا کنم برای خانم باقر پور کهههه خیلی بهم کمک کردن خیلی زیاد کنارم بودن در هر شرایطی دلم میخواد هر حاجتی داره برآورده بشه خودت کمکش کنه و همیشه سلامت باشن و موفق تو سلامتی باشن هم خودشون و هم بچه هاشون و هم عزیزانشون❤
اومدم دعا کنم برای مامان زهرا ان شاءالله هر حاجتی داره برآورده بشه و سلامت باشه خودش و بچه هاش و همسرش❤
اومدم دعا کنم برای همه اونایی که تو کنکورشون واقعا واقعا تلاش کردن نتیجه تلاش هاشون ببین و همه اونایی ک امسال کنکورین❤
اومدم دعا کنم برای همه فقرا که از فقر و فلاکت نجات پیدا کنن و خدایا از رزق و روزی خودت بهشون بده❤
اومدم دعا کنم برای همه مردا نا اهل ک دروغ میگن خیانت میکنن دزدی میکنن همه رو به راه راست هدایت کن❤
اومدم دعا کنم برای کسی ک بخاطرش ادامه میدم مادر❤مامان همیشه سلامت وشاد باشی و سایت رو سرمون مستدام مرسی ک هستی🥺❤
اومدم دعا کنم برای کسی ک از همه چیش گذشت تا من تو ناز و رفاه زندگی کنم پدرم❤🫂مرسی ک هستی❤
اومدم دعا کنم برای ابجیم ابجی همیشه موفق باشی و سلامت زندگی کنی❤
اومدم دعا کنم برای زینب یکی از بهترین دوستام ابجی دوم من🥺🤍همیشه سلامت وشاد باشی موفقیتت ببینم ارزو میکنم ی روز از نزدیک ببینمت و ی پرستار موفق شده باشی🥺🤍
دعا میکنم هیچ پدری جلو خانوادش شرمنده نشه🥺🤗🤍
اومدم دعا کنم برای همه دوستام مخصوصا سپیده و مهلا و رکسانا منو خیلی میخندونن مخصوصا سپیده 🤍🫂بهترین ها میخوام براتون 💚🧡همیشه من هستم براتون و کنارتونم
اومدم دعا کنم برای همه دانش اموزا ک تلاش میکنن نتیجه تلاششون ببینن💚🧡🧡اومدم دعا کنم برای همه و از خدا برای همه طلب امرزش و مغفرت میکنم خدایا از سر تقصیرات و گناهان منم بگذر لطفا🥺🧡و نذار هیچ وقت نمازام قضا بشن و نذار بد بشم کاری کن ادم خوبی بشم🥺🧡
اومدم دعا کنم برای همه معلمام ک زحمت کشیدن و منو تا اینجا رسوندن 🤍
و همیشه برای دوستای سایتم دعا میکنم هر آنچه ک در دل دارن براورده بشه و برسن ب خواسته هاشون و همیشه سلامت وشاد باشن🥺❤
@اعتصامی @شاهدخت @گلسا @Hana @انشرلی موخرمائی @شوکولات تلخ @مهرانه عسلی : ) @راز۷۷ @جان و جهانم @انگور @Mika
عزیزم ممنونم از دعای قشنگت 😍❤
انشالله در پناه امام زمان سالم و خوشبخت باشی همیشه گل حاجت روا بشی عزیزم 🤲😘😘

بالا