مشکلات این روز های گفتگو آزاد

• نویسنده موضوع ilia19822
  • تاریخ شروع
I

ilia19822

کاربر نمونه
Mr
تاریخ ثبت‌نام
3/9/22
پسندها
751
امتیازها
93
مدال ها
10
سلام خدمت همه ی دوستان گرامی میگن هر چیزی رو میخوای اصلاح کنی خودت رو اصلاح کن تا دیگران هم درست رفتار کنند منظور من همین اسپم هایست که این روزها دوستان زحمت میکشند و اسپم میکنند ببینید اول اینکه این موضوع رو از چند زاویه میشه بررسی کرد
اول اینکه به نظر من باید یک قانونی وجود داشته باشه در این شرایط که هر کسی در گفتگوی آزاد و تاپیک هایی که موضوعیت داره اسپم کرد باهاش برخورد بشه اونهم خیلی قاطع مثلا بدون اخطار بن بشه و........
خوب این به خودی خود در طولانی مدت خیلی خوب جواب نمیده
ولی دوستان خودشون هم میتونند مراعات کنند ببینید یک سری از تاپیک ها هیچ موضوعیت خاصی نداره رفیقای مادران یا گفتگو آزاد!! می بینم که و...... تا دلتون می خواد میشه تو این تاپیک ها اسپم کرد وشاد بود چون هیچ موضوعیت خاصی نداره ولی مثلاً یکی میاد راجب یک مسئله کاملاً جدی حرف میزنه ولی دوستان راجب فروم های دیگه صحبت می کنن
این باعث میشه هم این اسپم ها لوس بشه و هم تاپیک ها از روند خودشون خارج بشند تاپیک زننده ها هم از جمله خود من باید سعی کنیم تاپیک موضوعیت مناسبی داشته باشه و خیلی جنبه خبری نداشته باشه بحثی مطرح بشه و تهش بشه به نتیجه رسید نه اینکه هر چیزی که به نظرمون جاب اومد سریع بیایم تاپیک بزنیم
بنده اطلاع دارم که تیم مدیریتی هم از وضع موجود راضی نیستند ولی از طرفی دوست هم ندارند برخورد شدید بکنند چون واقعاً در شان دوستان و انجمن نیست واقعاً دوستان بیان راهکار بدن تا وضعیت تاپیک ها از این حالت خارج بشه خوب اسپم بدید ولی در جای خودش باور کنید مدیر ها خیلی منطقی و خوب برخورد میکنند البته کسی منکر ضعف ها هم نمیشه ولی خواهشاً یک جاهایی شما هم همکاری کنید و اگر میشه خواهشاً کمتر اسپم بدید تا دوستان بیشتر از این فراری نشند
شوخی و خنده و اسپم خوبه و خود من هم با دوستانم کلی مثلاً تو گفتگو آزاد!!! گفتیم و خندیدیم و تو سرو کله هم زدیم ولی واقعاً این چیزها فکر نکنم خیلی نیازی به تذکر داشته باشه دوستانی که اسپم میدید خواهشاً لابلای اسپم هاتون راجب موضوعات تاپیک هم حرف بزنید تا سطح این بخش از اینی که هست پایین تر بیاد
جوری نشه که آدم اصلاً روش نشه بگه توی گفتگوی آزاد وطن وی فعالیت کرده واقعاً صورت خوشی نداره..............چون اینجوری به نظر من فقط وقت تلف کردنه و حداقل حالا که وقت میزاریم یک دو تا بحث درست حسابی هم لابلای اسپم هامون بدیم با سپاس از شما دوستان گرامی هر نظری هم داری برای بهبود شرایط بگید.

I

ilia19822

کاربر نمونه
Mr
تاریخ ثبت‌نام
3/9/22
پسندها
751
امتیازها
93
مدال ها
10
یکم بیش از اندازه اسپم میشه
یقینا چهار نفر که جای خود، صد نفر هم بیان اینجا مدیریت کنن نمیتونن همه تاپیک ها و پست ها رو بررسی کنن
خود بچه ها باید بخوان
سوال جدی پرسیده میشه
جواب داده میشه:
چطوری عزیزم
و ...
خب این کارها تا کی باعث خنده میشه؟
خنده به چه هدفی؟
آخر این خنده ها قرار هست چی رو از دست بدیم؟
و باید یقین داشته باشیم این کارها باعث سقوط آزاد گفتگوی آزاد میشه
اینجا اصلا گفتگو نمیشه
بعد همون آدمهایی که اسپم کردن بعدا اعتراض میکنن که چرا نمیزارید بحث کنیم!
این اتفاق برای فروم های دیگه هم افتاده و گفتگو آزاد اونجا بخاطر اسپم بسته شده

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
وقتتون بخیر باشه
چون یک سری کاربر جدید وارد میشن زیاد اشنایی با این موضوع ندارند
مورد بعدی اینکه کاربران مجازی عادت کردن به این روش که در گذشته داشتن تو سایتهای دیگه که راحتر بودن اسپم میدادن ادمها سخت می تونند به شرایط جدید اپدیت بکنند خودشونو
یکم زمان میبره که بتونند با این قوانینی که هستش خودشونو عادت بدن
به نظرم که درسته نباید با اسپم های زیاد مسیر منحرف بشه اما خوب زیادم نباید سخت گرفت

I

ilia19822

کاربر نمونه
Mr
تاریخ ثبت‌نام
3/9/22
پسندها
751
امتیازها
93
مدال ها
10
وقتتون بخیر باشه
چون یک سری کاربر جدید وارد میشن زیاد اشنایی با این موضوع ندارند
مورد بعدی اینکه کاربران مجازی عادت کردن به این روش که در گذشته داشتن تو سایتهای دیگه که راحتر بودن اسپم میدادن ادمها سخت می تونند به شرایط جدید اپدیت بکنند خودشونو
یکم زمان میبره که بتونند با این قوانینی که هستش خودشونو عادت بدن
به نظرم که درسته نباید با اسپم های زیاد مسیر منحرف بشه اما خوب زیادم نباید سخت گرفت
آقا علی اسپم ها از سوی کاربران قدیمی هست که بار ها و بار ها تاکید شده

Reza

Reza

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
بزرگواران پیش تر نظر سنجی کردیم قرار شد به سمت چت روم نریم
کوتاه صحبت میکنم منم که حوصله سر بر نره و یادتون نره که انجمن وطن وی برای همه ماست و خونه دوم و گاهی اول ماست
اسپم : تاپیک و پست بی محتوا که هیچ ارزشی برای سایت نداره

خوب ما وسایل ***** و به درد نخور رو که تو خونه نگه نمیداریم پس بهتره یه سری تاپیک ها بی محتوا کلا زده نشه که مثالش رو توی بایگانی انجمن میتونید ببینید!

در مورد تاپیک ها هم مثلا یه تاپیک آموزش آرایی هست اگر کامنت ها هدف دار باشن که مقلا من از مارک x استفاده کردم و خیلی راضیم / این پست عالیه ولی مرسی ممنون و اسمایل خیلی جالب نیست

من دو تا پیشنهاد دارم :

• فعال کردن چت باکس
  • شمرده نشدن پست های تالار گفتگوی آزاد
هدف پیشرفت سایت هست درسته حتی تویی تالار های تخصصی خیلی حرفه ای کار نمیشه (چون تقریبا همه موضوعات و رشته ها هست) ولی میتونیم که بهتر عمل کنیم

بازم تاکید میکنم وطن وی باید جوری بشه همه توش راحت باشیم واحساس بهم ریختگی نباشه اینجا نباید مثل فلان جا بشه بلکه باید مثل انجمن های قوی و مرتبی مثل پرشین تولز و سافت98 و در گذشته هم میهن و... بشه

I

ilia19822

کاربر نمونه
Mr
تاریخ ثبت‌نام
3/9/22
پسندها
751
امتیازها
93
مدال ها
10
من با هر دو موافق هستم این
گزینه ی دوم رو در پرشین تولز قبلا تجربه کردم که کاربران می اومدن پست میزدن تا عنوان کاربر فعال بگیرن

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
من با هر دو موافق هستم این
گزینه ی دوم رو در پرشین تولز قبلا تجربه کردم که کاربران می اومدن پست میزدن تا عنوان کاربر فعال بگیرن
بله تو پرشین تولز فعالیت داشتم و اینکه مسیر هر تاپیک مربوط به موضوع بود تعادل حفظ می شد
این کاربری منه تو پرشین

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Reza
Reza

Reza

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
چت باکس فعال شد
پست های پاتوق فقط جز پست های نمیشه بقیه زیر مجموع گفتگو آزاد مشکلی ندارن و حساب میشن

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
چت باکس فعال شد
پست های پاتوق فقط جز پست های نمیشه بقیه زیر مجموع گفتگو آزاد مشکلی ندارن و حساب میشن
تو پاتوق تاپیک بزنیم حله..اسپم نیست؟

Reza

Reza

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
تو پاتوق تاپیک بزنیم حله..اسپم نیست؟
کلا مشکل خاصی وجود نداشت بیشتر هدف روی تاپیک ها و پست های غیر مفید بود
اگر مربوط به پاتوق هست بله

بچه ها همه چت باکس رو صفحه اصلی میبینید؟

بالا