متن تسلیت فوت شدگان و پیام تسلیت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Reza

Reza

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6

در این بخش از سایت وطن وی متن تسلیت فوت شدگان و پیام های تسلیت را خدمت شما دوستان عزیز قرار دادیم، لطفا با ما همراه باشید

پیام تسلیت​

دعا گویی و مرور خاطرات خوش را ما باید نسبت به عزیز از دست رفته مان بیاد داشته باشیم. امیدوارم صمیمت و عشق اقوام و دوستان تو را در این روزهای دشوار تسکین بخشه. تسلیت قلبی ام را به شما ارز می کنم.

تسلیت مرگ برادر​

از شنیدن خبر فوت (برادر ، پدر ، مادرف خواهر …) بسیار متاثر شدم بنده این واقعه دردناک رو خدمت شما وخانواده محترم تسلیت عرض می کنم واز درگاه خداوند متعال برای جنابعالی صبر مسالت دارم مارو هم در غم عزیز از دست رفته تان شریک بدونید.

فقدان جانگداز درگذشت (برادر ، پدر ، مادرف خواهر …)را به خانواده محترمشان تسلیت عرض می نماییم

فقدان ….بزرگوارتان ما را نیز اندوهگین ساخت. غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای جناب عالی از پروردگار متعال خواهانیم.

انا لله و انا الیه راجعون

خداوند شما را اجر صابرین دهد که حضرتش فرمود :

و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون

عرض تسلیت حقیر را بپذیرد

پیام دوستانه تسلیت

هر چند میدونم تو این شرایط هیچ کلامی

تسلی بخش درد و غم شما و خانوادتون نیست.

ولی خواستم بدونی ما در کنارت هستیم

یادش گرامی

پیام عرض تسلیت

درگذشت ( نام درگذشته ) چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند

ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست

این ماتم جانگداز را به خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده

و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات طلب می‌کنم

پیام تسلیت رسمی

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت درگذشت…..گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .

پیام عرض تسلیت

و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی جرس کاروان

از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی آغازی بی پایان را می سراید

درگذشت ( مادر ، پدر ، برادر ، همسر ، خواهر ، فرزند )

گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده

برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت

برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم

پیام تسلیت

درگذشت (…..) چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.این ماتم جانگداز را به،خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کنم.

پیام تسلیت رسمی

همسفر در راه ماند

زندگی سخت است لیک در سفر باید بود

همراهتان از سفر ماند سیلی سهمگین باور شاید نه سختی راه را می نماید

که بایستی تنها رفت صبری باید تا آرامشی زاید

ترک یارتان بر شما تسلیت باد

تسلیت مرگ عزیزان

انا لله و انا الیه راجعون «و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید» درگذشت( …..) گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Reza

Reza

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6

پیام ساده تسلیت

شنیدن خبر از دست دادن عزیزتان مرا عمیقاً غمگین کرد، و می دانم که شرایطی که در آن قرار گرفته اید خیلی شدید تر از شرایط منه. شما را مشمول دعاهام قرار میدم. به شما و خانوادتان ابراز همدردی و دلسوزی می کنم.

تسلیت مدافعان حرم

امروز وطن معنی غم را فهمید
با سایه‌جنگ، متهم را فهمید

از خواب پرید کشور من اما
معنای مدافع_حرم را فهمید

پاسخ به تسلیت

حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد

عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد

گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی

یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد

متن تسلیت رسمی

جناب آقا / خانم . . .
فقدان . . . بزرگوارتان ما را نیز اندوهگین کرد. غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای جناب عالی از پروردگار متعال خواهانیم .

تسلیت مرگ همسر

همسفر در راه ماند

زندگی سخت است لیک در سفر باید بود

صبری باید تا آرامشی زاید

ترک یارتان بر شما تسلیت باد

شعر تسلیت

کاش آن شب را نمی آمد سحر

کاش گم در راه پیک بد خبر

ای عجب کان شب سحر اما به ما

تیره روزی آمد و شام دگر

دیده پر خون از غم هجران و او

با لب خندان چه آسان بر سفر

ای دریغ از مهربانی های او

دست پر مهر آن کلام پرشکر

غصه ها پنهان به دل بودش ولی

شاد و خرم چهره اش بر رهگذر

در ارزان زان ما بود ای دریغ

گنج پنهان شد به خاک و بی ثمر

تا پدر رفت آن سحر از پیش رو

بی نشان را خاک تیره شد به سر

متن تسلیت برای کارت پستال

خاموش شدن این شمع نورانی خدمت خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم
از خداوند یکتا رفع درجات آن بزرگوار در بهشت أعلا و مزید فضل و رحمت پروردگار بی همتا برایشان و طول عمر بازمانگان آن مرحوم همراه با سلامتی و حسن عاقبت شان خواهانم

متن تسلیت رسمی

انالله و انا الیه راجعون

خبردار شدیم که(……) به رحمت خدا رفت

آرزو میکنیم که وسعت صبر خانواده ی این دوستان عزیز به اندازه ی دریای غمشان باشد.

با هم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیز از دست رفته را قرین رحمت کند و خوب از این میهمان جدید پذیرایی کند.

تسلیت پدر

اندوه ما در غم از دست دادن

آن عزیز بزرگوار در واژه ها نمیگنجد

تنها می توانیم از خداوند برایتان صبری عظیم

و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنیم

پیام غمگین تسلیت پدر

درگذشت پدرتان چنان سنگین و جانسوز است

که به دشواری به باور می‌نشیند

ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار

چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست

این ماتم جانگداز را

به خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده

و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفر کرده

علو درجات طلب می ‌کنم

متن تسلیت فوت برادر + جملات رسمی و شعر فوت برادر برای دوست و همکار​

پیام و متن تسلیت رسمی و جملات صمیمانه فوت برادر به دوست و همکار​

جناب آقای… / سرکار خانم…
خبر تأسف‌بار فقدان برادر بزرگوار جنابعالی، ما را داغدار کرد. مصیبت وارده را به شما و خانواده محترم آن عزیز از دست رفته، صمیمانه تسلیت می‌گوییم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسئلت داریم.
از طرف…

جملات تسلیت رسمی

جناب آقای…/ سرکار خانم…
برادر بزرگوار شما را متصف به صفات اخلاقی و انسانی می‌شناختیم و اکنون خبر فوت ایشان ما را اندوهگین ساخته است. درگذشت برادر ارجمندتان را به شما، والدینتان، همسر و فرزندان ایشان تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه و بازماندگان صبر و اجر مسئلت داریم.
از طرف…

متن های تسلیت رسمی برای همکار

همکار گرامی…
اینجانب ضایعه درگذشت برادر عزیزتان را به جنابعالی و خانواده محترم ایشان تسلیت گفته، برای آن عزیز از دست‌رفته علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

جملات تسلیت فوت برادر

همکار محترم…
با نهایت تأسف ضایعه غم بار درگذشت برادر گرامیتان را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم صبر جمیل آرزومندیم.
از طرف…

متن زیبا و ادبی تسلیت رسمی برای همکار

همکار محترم…
خبردرگذشت برادر چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست خداوند قرین رحمتش فرماید.
جناب آقای… / سرکار خانم…
با قلبی آکنده از غم و اندوه در گذشت غم انگیز برادر بزرگوارتان را تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان صبر طلب می‌کنیم.
از طرف…

برادر عزیز جناب آقای…/ خواهر گرامی سرکار خانم…
مصیبت درگذشت برادر ارجمند و بزرگوارتان را تسلیت عرض نموده بقای عمر با عزت برای شما و رحمت واسعه برای آن مرحوم از خداوند متعال خواستاریم.
جناب آقای…/ سرکارخانم…

درگذشت برادر خوب و ارزشمند شما مرگی جانکاه و دردآور بود. صفات انسانی او هرگز از یاد دوستانش محو نخواهد شد. تسلیت ما تقدیم به شما.

پیام تسلیت فوت برادر ادبی​

پرواز کبوتر سپیدبال آرزو برادر نازنین و ارجمندتان گرچه کوچی از آشیانه خاک است و فقدان ظاهری‌اش تحمل‌پذیر نیست اما از آنجا که ساحت سینه معصومش از عشق به لقای حق پر بود، بی‌قراری شما جان پاکش را آزرده خواهد ساخت. بی‌شک صبر و شکیبایی شما نیز در نزد حضرت حق جایگاهی والا خواهد داشت.

متن ادبی فوت برادر

اگر کسی فلسفه مرگ را نداند، بی‌شک کمر زیر بار هجرت برادر خم می‌کند، اما با توجه به باور عمیق حضرتعالی از کوچ روح و دانایی مثال‌زدنی شما، صرفاً فقدان جسم ظاهرش‌اش را تسلیت گفته و آرزومندم روح پرفتوحش با حضرت علی علیه السلام و صالحین محشور شود.

جملات ادبی فوت برادر

گذر برادرِ با جان برابرتان از این دنیای خاکی مرا را در اندوهی جانگداز فرو برد. برادری که به سبب نیک‌خویی و پاکیزگی کردارش اینک از خاک به افلاک پرکشیده و در ملاء اعلی همنشین فرشتگان است. پس دل قوی دار و تسلیت کوچک مرا بپذیر.

جمله کوتاه فوت برادر با متن ادبی

دامنه هستی جاوید از ازل تا ابد گسترده است. اندوه و زاری آنان راست که عمل خیر و کردار صواب نداشته‌اند. رحمت حق بر روح گران‌سنگ برادرتان باد که اعمال نیکش زبانزد همه است.

واصلان بارگاه حق، شفیع زندگان هستند. بر مرگ برادر بی‌آلایشتان صبوری کنید که به هنگام پرواز خود از زِبَر خاک از فیض حضورش در ملکوت مستفیض شوید.

دست ویرانگر اجل گل شکوفای زندگی ما را پرپر کرد و اندوهی بیکران بر قلوب داغدار ما گسترد. این درد به دل نمی‌گنجد و تنها اشک‌ها می‌توانند تسلی خاطر باشند. پس اشک می‌ریزیم و داغ درگذشت برادر را تسلیت می‌گوییم.

تغییر لباس بی‌بهای دنیا با پرند زربفت آخرت برای برادر ارجمندتان که همواره به درگاه دوست گریان بود، تسلیت و تهنیت دارد. تسلیتی برای شما که از او دور می‌شوید و تهنیتی برای او چرا که پیوستن به لقای حق سعادتی را می‌طلبد که جستجوگران واقعی بدان دست می‌یابند.

رفتن عزیزترین‌ها، یادآور ناپایداری دنیا و تعلقات آن برای همه ماست و آنچه از برادر می‌ماند تنها خاطره چشمان مهربان، دستهای گشاده و قلبی که چه بسیار با مهری برادرانه برای ما تپیده است. درگذشت برادر گرامی‌تان بر شما، پدر عزیز، مادر گرامی، خواهران و برادران محترم و خانواده آن مرحوم تسلیت باد.

شعر تسلیت فوت برادر​

یاران رفیق و همنفس و یار من کجاستمردم ز غم، برادر غمخوار من کجاست
من بیخودانه سینه بسی کنده‌ام زدرد
گویید مرهم دل افکار من کجاست
وحشی بافقی

اشعار زیبای تسلیت فوت برادر دوست و همکار

ای که از چشمان ما چون ماه تابان رفته ای
گوهر ارزنده ای بودی و ارزان رفته ای
دیگر اندر جمع ما شادی نمی گنجد دریغ
از میان ما چراغ جانان شتابان رفته ای

شعر کوتاه فوت برادر

دیدی ای دل که خزان با گل و گلزار چه کرد
تیغ طوفان بلا با گل بی خار چه کرد
شعله شمع به آرامی و مظلومی سوخت
داغ آن با دل پروانه بی یار چه کرد

ز هجران تو پرپر می زند دل
ز دل تنگی به هر در می زند دل
چو بلبل در فراق رویت ای گل
به دیوار قفس سرمی‌زند دل

شب است و آسمان را غم گرفته
سکوتم با نگاهش دم گرفته
شب است و کهکشانی در کنارم
ولی از دوری‌ات من بیقرارم

آه ای فلک ز دست تو و جور اخترت
کردی چو خاک پست مرا، خاک بر سرت
جز عکس مدعا ز تو کس صورتی ندید
تاریک باد آینه مهر انورت

من خواهری شکسته دل و داغدیده‌ام
کز ماتم برادر خود قد خمیده‌ام

پیام تسلیت درگذشت برادر به دوست​

خبر درگذشت زنده‌یاد برادرت، مایه ناراحتی شد. این ضایعه را به تو و خانواده ایشان تسلیت گفته، از خدا برای شما صبر و شکیبایی و برای آن مرحوم مغفرت طلب می‌کنم.

دوست خوبم. درگذشت برادرت را تسلیت عرض می‌کنم امیدوارم که شما و خانواده محترم همواره در پناه ایزد منان دور از اندوه، شاد و سلامت، گذران عمر نمایید .خداوند به همسر گرامیشان صبر عطا کند.

مرگ جانگداز برادرت را تسلیت عرض می‌کنم، خداوند روحشان را غرق در رحمت کند. ان شالله خدا به شما و پدر و مادرتان و خانواده ایشان صبر دو چندان عطا بفرماید.

از دست دادن برادر واقعه‌ای ناگوار دردناک است و تسلیت گفتن درگذشت برادر به آشنایان ضروری می‌نماید. پیام عرض تسلیت برای فوت برادر را از من بپذیرید.

برادر پشتوانه زندگی است و فقدانش رنج‌آور و جانکاه است. این غم را به شما تسلیت می‌گویم.

دریغا که نخل بارآور زندگی برادر ارجمند و دلسوزتان از دار فانی تسلیم طوفان مرگ شد. تسلیت من در سوگ برادرت نثار تو باد.

درگذشت برادر گرامی را به شما و خانواده محترم تسلیت گفته و برای روح مرحوم آرامش ابدی از درگاه باری تعالی خواهانم.

درگذشت برادر گرامی‌ت را تسلیت می‌گویم و برای تو و خانواده شما از خداوند صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

درگذشت برادرتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند منان آرزوی صبر و سلامتی برای شما و خانواده محترمتان دارم.

پیام تسلیت برادر صمیمانه و خودمونی​

از شنیدن خبر فوت برادرت خیلی ناراحت شدم. مطمئن باش خداوند به تو اجر صابرین میده که خودش فرموده: و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون.

استوری تسلیت​

دوست خوبم… تسلیت مرا بپذیر. از خدا میخوام به تو و پدر و مادرت صبر بده تا بتونید این غصه را تحمل کنید. من شریک غمتون هستم.
خبر از دنیا رفتن برادرت اندوهگینم کرد. تسلیت می‌گم و آرزو می‌کنم خدا جایگاه ارزنده‌ای به برادرت عطا کنه.

دوست عزیزم… درگذشت برادر خوبت مایه غم و اندوه خودم و بقیه دوستان شد. خواهشمندم تسلیت منو بپذیر.

ماتم فوت برادرت را به تو و خانواده محترم صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم و برای همه شما صبر و اجر و برای برادر عزیز سفر کرده علو درجات طلب می‌کنم.

عرض تسلیت مرا به خاطر پرکشیدن نابهنگام برادرت قبول کن. ان شاء الله خدا بهتون صبر بده و پدر و مادر و بقیه خواهر برادرات رو برات حفظ کنه.

کپشن تسلیت​

… جان، اندوه فراق برادر بزرگتر از پیام همدردی منه. خدواند روح درگذشته رو رحمت کنه و به تو صبر بده.

اس ام اس تسلیت​

درگذشت برادرت اونقدر سنگین و جانسوزه که باورش برام سخته؛ ولی در برابر تقدیر پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نداریم. تسلیت میگم.

جملات تسلیت فوت همسر (زن) به صورت رسمی​

تسلیت قطره ایست در برابر غم دریا گونه ی شما .از خداوند صبری عظیم برای شما و خانواده محترمتان خواستارم. امیدوارم غم آخرتان باشد.

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام.ضایعه درگذشت همسر مهربان و مومنه تان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم. خداوند متعال روح پاکش را با زهرای مرضیه ( س ) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و مغفرت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم صبوری و شکیبایی مسئلت می نمایم. خداوند قرین رحمتش فرماید.

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت . درگذشت همسر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

درگذشت همسر گرامی تان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای شما و بازماندگان آن عزیز از دست رفته دارم.

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام ، ضایعه درگذشت همسر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم خداوند متعال روح پاکش را با سرورش فاطمه زهراء محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

Reza

Reza

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6

جملات تسلیت مرگ همسر (زن) به صورت صمیمانه​

همسرت زن فوق العاده ای بود. کلمه مناسبی برای بیان اندوهم بابت این اتفاق پیدا نمیکنم. فقط میگویم از صمیم قلب برای فوت همسرت به تو تسلیت میگویم.

در این زمان های سخت از خداوند می خواهم که آرامش و تسکین را به زندگی تو هدیه دهد. همیشه در فکر من و دعا های من هستی.

خاطرات خوب به جا مانده از همسرت می‌تواند در زمانهای سختی تو را آرام کند. قلب من و دعاهای من همیشه روانه تو و خانواده ات می باشد.

تسلیت صمیمانه و خالصانه منابع پذیر . همه ما انسان بسیار دوست داشتنی و مهربانی را از دست دادیم و در غم تو شریک هستیم.

تسلیت من را برای فوت همسرت بپذیر. بسیار خوشحالم که در طول زندگی ام با چنین فردی آشنا شدم. حقیقت تلخی است که که ما هم در کنار تو از آن غمگینیم . خداوند به قلب و روحت آرامش عطا کند.

نمی توانم تصور کنم که این روزها چه حالی داری. اما از تو می خواهم که تسلیت من را بپذیری و بدانی که دعاهای من همواره پشت تو و خانواده است می باشد.

همدردی من را برای خود و خانواده ات در این دوران سخت بپذیر.فکر کردن به اینکه همسرت در آرامش است، می‌تواند قلب تو را نیز آرام کند.

انسانی که از زمین رخت می بندد، واقعاً ما را ترک نکرده است. خاطرات او در قلب ها همیشه زنده است و تا ابد در ذهن و قلب ما زندگی می کند. او هرگز فراموش نخواهد شد.

واقعاً با شنیدن فوت همسر ناراحت شدم. واقعاً انسان بزرگواری بود. دعای من همواره پشت سر تو و خانواده ات می باشد.

همدردی من را برای از دست دادن همسرت بپذیر. مرا در غم خود و خانوادت شریک بدان ، ما همگی در این روزهای تلخ کنارت هستیم.

جملات تسلیت همسر (شوهر) به صورت رسمی​

همسفر در راه ماند، زندگی سخت است…لیک..در سفر باید بود… همراهتان از سفر ماند سیلی سهمگین باوری است .سختی راه را مینماید که بایستی تنها رفت صبری باید تا آرامشی زاید.

سرکار خانم(…) فقدان همسر بزرگوارتان ما را نیز اندوهگین ساخت. غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای جناب عالی از پروردگار متعال خواهانیم.

فقدان جانگداز درگذشت همسر عزیزتان جناب آقای (…) را به خانواده محترمتان تسلیت عرض می نماییم .در غم از دست دادن عزیزان به سوگ نشستن صبری میخواهد عظیم ، برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی و برای آن عزیز در گذشته غفران و رحمت واسعه الهی را خواستارم.

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام ضایعه درگذشت همسر مهربان و محترمتان جناب آقای (…) را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم. خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی (ع) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

از شنیدن خبر فوت همسر محترمتان بسیار متاثر شدم بنده این واقعه دردناک رو خدمت شما وخانواده محترم تسلیت عرض می کنم،از درگاه خداوند متعال برای جنابعالی صبر مسالت دارم ما را هم در غم عزیز از دست رفته تان شریک بدونید.

خبردرگذشت همسرتان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست. خداوند قرین رحمتش فرماید.

جملات تسلیت فوت همسر (شوهر) به صورت صمیمانه و دوستانه​

دوست عزیزم برای من که سال هاست شاهد خوشبختی شما دو یار در کنار هم بوده ام شنیدن این خبر خیلی خیلی سخت بود ، کلمه مناسبی برای تسلیت پیدا نمیکنم ولی بدون من همیشه کنارتم و قلب منم از دیدن غم تو غصه داره ، همیشه میتونی رو من حساب کنی رفیق .

همدردی من را برای از دست دادن شوهرت بپذیر. می‌دانم که خیلی خوشبخت بودید و تو عاشقش بودی. من را در این غم تلخ با خودت شریک بدان .

از شنیدن خبر فوت همسر از به شدت شکه شدم. واقعا مرد فوق العاده ای بود. همدردی عمیق و خالصانه من را بپذیر.جایگاهش در بهشت .

عمیقا خدا را شکر می کنم که در زندگی ام با تو وهمسرت آشنا شده بودم. او یکی از بهترین آدم هایی بود که در زندگی ام دیدم . من هیچ گاه او را فراموش نخواهم کرد. تسلیت من را بپذیر.

در مورد از دست دادن همسرت شنیدم. امیدوارم با فکر کردن به این که او در واقع بهترین دوستت بوده ، چقدر خوب و عالی با هم زندگی کرده بودید و حالا حتما جایش خوب است کمی آرام بگیری.

نمی توانم تصور کنم که الان چه احساسی داری. اگر از کاری از دستم بر می آید تا درد تو را کاهش دهند لطفاً آن را از من دریغ نکن.

واقعا متاسفم ، هیچ کلمه ای برای آرام کردنت پیدا نمیکنم. اما مطمئنم که این سختی ها به زودی پایان می یابد. خوشحال میشوم اگر بتوانم در این روزها کمکت کنم.

تمام فکر و ذهنم پیش تو خانوادت می باشد. شما همیشه در ذهن و دعاهای من جا دارید. من همیشه در کنارت خواهم بود.

خدایش رحمت کند و تو و خانواده ات را در سپری کردن این دوران پر درد یاری کند. تسلیت خالصانه من را بپذیر.

تسلیت صمیمانه من را برای از دست دادن همسرت بپذیر. میدانم چقدر همدیگر را دوست داشتید ، خداوند به دلت صبر و شکیبایی بدهد.

واقعا متاسفم. خداوند در این دوران تلخ و سخت به تو کمک کند. قوی بمان عزیزم. ما در کنار تو هستیم .

متن های تسلیت فوت مادربزرگ​

زمين باير دل را نهال عشق مي كارم
به پايش هر شب و هرروز سيل اشک مي بارم
ازآن سرمست يک روزي درختي مي شود سرسبز
كه بر آن حک كنم مادر هميشه دوستت دارم

میدونی دلتنگی یعنی چی؟
دلتنگی یعنی این که بشینی به خاطراتت با مادرت فکر کنی
اونوقت یه لبخند بیاد رو لبت ولی چند لحظه بعد…
شوری اشک های لعنتی، شیرینی اون خاطره ها رو از یادت ببرند.

اس ام اس فوت شدن مادربزرگ​

تنها بهانه ام برای روزهای زرد و خیس
نگاه خدا و دست هاي‌ تو بود

Reza

Reza

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6

متن تسلیت برای پست اینستا

ﺩﻟﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ و ﺑﻮﯼ ﮔﻞﻫﺎﯼ ﭼﺎﺩﺭ ﻧﻤﺎﺯﺵ ﻭ ﺻﺪﺍﯼ ﭼﺮﺧﺶ ﭼﺮﺥ ﺧﯿﺎﻃﯽ ﺍﺵ ﮐﻪ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯽ ﺩﻭﺧﺖ
ﺩﻟﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺗﺎ ﻋﻄﺮ ﯾﺎﺱ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺧﺎﻧﻪ ﻣﯿﻬﻤﺎﻥ ﮐﻨﺪ
ﺩﻟﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﻻﻻﯾﯽ ﻫﺎﯾﺶ ﺧﻮﺍﺏ ﻏﻔﻠﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮ ﻣﯽ ﭘﺮﺍﻧﺪ
ﺩﻟﻢ ﻫﻤﺎﻥ ﺯﻥ ﺭﺍﺳﺖ ﻗﺎﻣﺖ ﻋﺎﺷﻖ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﻤﻪ ﺑﻪ ﮐﻮﺩﮐﯿﻢ ﺑﺨﻨﺪﻧﺪ
ﺩﻟﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ.

تسلیت فوت مادربزرگ​

ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ “ﮐﻢ ﮐﻢ” ﺍﺗﻔﺎﻕ میفته ﭘﺲ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﻪ “ﯾﻬﻮ” ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻧﺸﯽ ﮐﻪ خیلی ﺩﯾﺮ شده واسه دوست داشتن مادرت.

متن تسلیست برای استوری اینستا

رمز من و عشق، نام زیبایت بود
جنت، فرشی به زیر پاهایت بود
روزی که تو را شناخت ناباوری ام
حيف که زندگی منهایت بود

لمس دوباره دستانت آرزوست…

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می گذاشتم و می بوسیدمت
وقتی بودی آن قدر بزرگ نبودم
وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم
دستهایم سرد است
کاش بودی دستم را می گرفتی
کجایی؟
شنیدم بهشت هم برایت کم است
خوش به حالت
کاش من را هم میبردی
دلم برایت تنگ است
همیشه عاشقت هستم
شب ها به خوابم بیا مثل هر شب
دوستت دارم مادر

کپشن تسلیت اینستا​

یکی می‌آید یکی می‌رود و این قانون بقای زندگیست
اما تو که رفتی هیچ کس نیامد
انگار قانون بقا هم پوچ است وقتی تو نیستی.

جملات فوت بی بی یا مامان بزرگ​

کاش باشی و بتوان شامه پر کرد از بوی تو، اي شب بوی شبهای بی بوی من
کجایی اي منِ من؟
کجایی اي من تا جانی دوباره بخشی این من را؟
بی تو این من تهی است، هیچ است و پوچ
با تو این من، من است
آری با تو اي مادرم…

عکس پروفایل فوت مادربزرگ​

کودک که بودم وقتی زمین میخوردم مادرم مرا میبوسید و تمام دردهایم از یادم میرفت
دیروز زمین خوردم ولی دردم نیامد اما به جایش تمام بوسه هاي‌ مادرم یادم آمد.

یه روزی میاد که بعدش دیگه مهم نیست فردایی در کار هست یا نه
اون روز روزیه که مادرت پیشت نیست.

نبودن هایى هست که هیچ بودنى جبرانشان نمی‌کند و آدمهایی هستند که هرگز تکرار نمی‌شوند و تو آنگونه اي مـــــــــــــــادر

وقتی بجای کلاغ در آن بازی کودکانه گفتم: مامان پـر؛ خندیدی و گفتی: من که پر ندارم!!!
بزرگ‌تر که شدم فهمیدم، تو هم پر داشتی…

متن و نوشته یادبود مادران از دست رفته​

زمين باير دل را نهال عشق مي كارم
به پايش هر شب و هرروز سيل اشک مي بارم
ازآن سرمست يک روزي درختي مي شود سرسبز
كه بر آن حک كنم مادر هميشه دوستت دارم

اتفاقهایی هست که حسرت آن تا همیشه باقی می مانند مثل حسرت یک‌بار دیگر بوسیدن دستان مادر

میدونی دلتنگی یعنی چی؟
دلتنگی یعنی این که بشینی به خاطراتت با مادرت فکر کنی
اونوقت یه لبخند بیاد رو لبت ولی چند لحظه بعد…
شوری اشک های لعنتی، شیرینی اون خاطره ها رو از یادت ببرند.

تنها بهانه ام برای روزهای زرد و خیس
نگاه خدا و دست هاي‌ تو بود

Reza

Reza

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
ﺩﻟﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ و ﺑﻮﯼ ﮔﻞﻫﺎﯼ ﭼﺎﺩﺭ ﻧﻤﺎﺯﺵ ﻭ ﺻﺪﺍﯼ ﭼﺮﺧﺶ ﭼﺮﺥ ﺧﯿﺎﻃﯽ ﺍﺵ ﮐﻪ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯽ ﺩﻭﺧﺖ
ﺩﻟﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺗﺎ ﻋﻄﺮ ﯾﺎﺱ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺧﺎﻧﻪ ﻣﯿﻬﻤﺎﻥ ﮐﻨﺪ
ﺩﻟﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﻻﻻﯾﯽ ﻫﺎﯾﺶ ﺧﻮﺍﺏ ﻏﻔﻠﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮ ﻣﯽ ﭘﺮﺍﻧﺪ
ﺩﻟﻢ ﻫﻤﺎﻥ ﺯﻥ ﺭﺍﺳﺖ ﻗﺎﻣﺖ ﻋﺎﺷﻖ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﻤﻪ ﺑﻪ ﮐﻮﺩﮐﯿﻢ ﺑﺨﻨﺪﻧﺪ
ﺩﻟﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ.

متن های فوت مادربزرگ​

ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ “ﮐﻢ ﮐﻢ” ﺍﺗﻔﺎﻕ میفته ﭘﺲ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﻪ “ﯾﻬﻮ” ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻧﺸﯽ ﮐﻪ خیلی ﺩﯾﺮ شده واسه دوست داشتن مادرت.

تسلیت مادربزرگ​

رمز من و عشق، نام زیبایت بود
جنت، فرشی به زیر پاهایت بود
روزی که تو را شناخت ناباوری ام
حيف که زندگی منهایت بود

میدونی دلتنگی یعنی چی؟
دلتنگی یعنی این که: بشینی به خاطراتت با مادرت فکر کنی ..
اونوقت یه لبخند بیاد رو لبت ..
ولی چند لحظه بعد …
شوری اشک های لعنتی ، شیرینی اون خاطره ها رو از یادت ببرند

آخر میدانم که بهشت زیر پای توست….
کاش فقط امروز نگاهت را داشتم
خدایا کاش فقط یک‌بار دیگر
آغوشش را داشتم

متن های فوت مادربزرگ​

امروز دلم آتش گرفت ودوباره جای خالیت را حس کردم
می‌دانم جای تو خوب است
وفرشته هاي‌ آسمان امروز را برایت جشن می‌گیرند

امروز با شاخه گلی سرخ ودستانی لرزان به دیدارت می‌آیم
این اشک هاي‌ من از سردلتنگی است
دلتنگی برای بوسه زدن بر دستهای مهربانت
کاش بودی…
.
.
.
.
مادر، دستی بر گهواره دارد و دستی در دست خدا.
آن‌گاه که مادر، گهواره را تکان میدهد ، عرش خدا به لرزه درمی‌آید.
و همه ی‌ي فرشتگان سکوت میکنند تا زیباترین سمفونیِ هستی را بشنوند:
لالایی مادر

دغدغهء روزمره ام ، بودن توست !
نفس کشیدنت ..
ایستادنت ..
خندیدنت ..
“مــــــــــادرم”
تو باشی و خدا
دنیا برایم بس است …

جملات تسلیت چهلم فوت دوستان و خانواده + متن و عکس نوشته تسلیت چهلم درگذشت​

متن و پیامک جدید تسلیت چهلم درگذشت

این متن ها را چهلم فوت و درگذشت آشنایان می توانید برای عزیزان خود بفرستید.

می‌دانیم که در چهلمین روز درگذشت فرزند عزیزتان هیچ کلامی تسلی بخش داغ شما نیست، اما خواستیم که بدانید ما نیز در غم و اندوه شما شریک هستیم.

متن تسلیت چهلم برادرزاده
چهلمین روز درگذشت برادرزاده ناکام شما را تسلیت عرض می‌کنم. غفران و رحمت الهی را برای آن جوان از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت را برای جنابعالی از پروردگار منان خواهانم.

متن تسلیت فوت پسرعمو

باور کردنی نیست که چهل روز از فوت پسر عموی شما می‌گذرد، آن جوان صبور و باوقار که مرامی بی همتا داشت. می‌دانم که نام نیک او تسکین دهنده داغ شما و خانواده محترمتان است.

جملات تسلیت فوت چهلم مادر
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هر کشی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
چهلمین روز درگذشت مادر گرامیتان، آن اختر تابناک بی همتا را به شما و خانواده داغدارتان تسلیت عرض می‌کنم.

متن تسلیت چهلم پسرعمه

از زبان سوسن آزاده ام آمد به گوش
کاندر این دیر کهن کار سبک باران خوش است
حافظا ترک جهان گفتن، طریق خوش دلی است
تا نپنداری که احوال جهان داران خوش است
پسر عمه عزیز و گرامی با اندوهی وصف ناپذیر، چهلمین روز درگذشت پدر عزیز و گرامیتان را تسلیت عرض می‌کنم.

متن تسلیت فوت پسر عمو

خداحافظ‌ ای شعر شب‌های روشن
خداحافظ‌ ای قصه عاشقانه
خداحافظ‌ ای آبی روشن عشق
خداحافظ‌ ای عطر شعر شبانه
خداحافظ‌ ای همنشین همیشه
خداحافظ‌ ای داغ بر دل نشسته
پسر عموی عزیز، چهلمین روز مرگ ناگهانی همسر گرامیتان را تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم که روح آن مرحوم در سایه لطف حضرت حق آرام گیرد.

تسلیت چهلم درگذشت مادر

رفتی زه دیده و داغت به دل ماست هنوز
هر طرف می‌نگرم روی تو پیداست هنوز
آنقدر مهر و وفا بر همگان کردی تو
نام نیکت همه جا ورد زبان هاست هنوز
دختر خاله گرامی، با نهایت درد و اندوه، چهلمین روز درگذشت مادر مهربانتان را تسلیت عرض می‌کنم.

متن و جملات تسلیت فوت پدر دوست

گفتم چو غنچه خنده زنم در دیار تو
دردا که غرق گریه شدم بر مزار تو
ما راست داغ مهر تو، بر سینه یادگار
گر شمع نیست بر سر خاک تو، باک نیست
چون شمع سوخت جان رهی بر مزار تو
دوست و همراه گرامی چهلمین روز درگذشت آن پدر مهربان و عالم فرزانه را به شما تسلیت عرض می‌کنم و برای شما و بازماندگان آن مرحوم صبر و شکیبایی آرزو دارم.

متن تسلیت چهلم دختر عمو

دختر عموی عزیز در نهایت اندوه و دلتنگی چهلمین روز درگذشت پدر فرزانه تان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنم.

متن تسلیت چهلم همسر
بزرگ بود از اهالی امروز بود
با تمام افق‌های باز نسبت داشت
و لحن آب و زمین را چه خوب می‌فهمید و بار‌ها دیدم که
با چقدر سبد برای چیدن خوشه بشارت رفت و هیچ فکر نکرد که ما میان پرشانی چقدر تنها ماندیم.
همسر عزیزم چهلمین روز درگذشت پدر مهربان و بی همتایت را به تو تسلیت می‌گویم.

تسلیت چهلم و درگذشت

ای دل چه میدانی از او‌
ای دل چه می‌خواهی از او‌
ای دل چرا نالان شدی
از رفتنش گریان شدی
یادش همیشه زنده است
مهرش همیشه در دل است
رفتن به سوی حق صفاست
چهل روز است که او پیش خداست.

پیامک فوت تسلیت چهلم

مرگ یاران و عزیزان سخت است و می‌دانیم که ماتمی بزرگ‌تر از مرگ پدر نیست. همکار گرامی چهلمین روز درگذشت فوت ناگهانی و ناباورانه پدر ارجمندتان را تسلیت عرض می‌کنم و برای شما و بازماندگان آن مرحوم آرزوی صبر و شکیبایی دارم.

جملات صمیمانه تسلیت روز چهلم

با کمال تاسف و ناباوری چهلمین روز درگذشت پدر ارجمند و بزرگوار شما را تسلیت عرض نموده و برای شما و بازماندگان آن مرحوم صبر جمیل آرزومندیم.

متن و جملات غمگین فوت چهلم

چهل روز است که در کنار مزارش با چشمانی گریان جمع می‌شویم و برای نبودنش زاری می‌کنیم. مادری مهربان بود که نبودنش جگر همه را آتش زد و سوزاند.

جملات فوت تسلیت چهلمین روز درگذشت

چهلمین روز درگذشت همسر گرامیتان را تسلیت عرض نموده، برای آن عزیز رحمت و مغفرت در جوار حضرت حق و برای جنابعالی و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.
پسر عموی عزیز با قلبی آکنده از اندوه، چهلمین روز درگذشت پدر گرامی، آن عموی عزیز و بی همتا را به شما تسلیت عرض می‌نمایم.

مهربان مادرم امروز چهل روز است که خورشید وجود تو خاموش شده است و من از مهربانی‌ها و نوازش‌های تو محروم مانده ام. این چهل روز برایم چه سخت و دردناک گذشت. می‌دانم که جایگاهت بهشت برین است. دوستت دارم.

با تاسف و اندوه فراوان، می‌دانم که گذشتن چهل روز از فوت خواهر گرامیتان چیزی از درد و رنج شما نکاسته و داغ شما همچنان تازه است. ما را در غم خود شریک بدانید.

با نهایت تاسف و تاثر چهلمین روز درگذشت عموی فرزانه تان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌کنم، باشد که آن مرحوم در سایه لطف خداوند آرام گیرد.

ای چرخ فلک خرابی از کینه توست
بیدادگری شیوه دیرینه توست‌
ای خاگ اگر سینه تو بشکافند
بس گوهر قیمتی که در سینه توست
پسر خاله عزیز چهلمین روز درگذشت مادر گرامیتان را به شما و خواهر‌های داغ دیده تان تسلیت می‌گویم.

ای جوانمردان، جوانمردی دگر در خاک رفت
گوهر پاک از زمین بر جانب افلاک رفت
بار خود بربست از این خاک تیره دل برید
پاک جان آمد به گیتی، پاک ماند و پاک رفت
دوست عزیز و همکار گرامی با نهایت غم و امدوه چهلمین روز درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می‌کنم.

عزیز خفته در خاکم، گل باغ دلم بودی
درخشان گوهر پاکم، چراغ محفلم بودی
کجا یابم دگر، چون تو، اگر گرد جهان گردم
تو را‌ ای نازنین همسر که یار رو همدمم بودی

انا لله و انا الیه راجعون، با حسرت و اندوه فراوان، چهلمین روز درگذشت آن مادر گرامی و همسر فرزانه را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌نماییم.

شد فصل بهار و شدم از غصه هلاک
دارم جگری کباب و چشمی نمناک
گل‌ها همه سر زه خاک برون آوردند
الا گل من که سر فرو برده به خاک
فرزند عزیزم نمی‌دانم که این چهل روز را چگونه بی تو دوام آورده ام، این چهل روز برایم چهل سال گذشت.‌ای پاره جگرم چه وقت رفتنت بود.

متن تسلیت چهلمین روز درگذشت؛ جملات تسلیت ادبی و رسمی​

سایه‌ای بود و پناهی بود و نیست
شانه‌ام را تکیه گاهی بود و نیست

با حسرت و اندوه فراوان چهلمین روز عروج ملکوتی
همسری مهربان و پدری دلسوز، مرحوم مغفور شادروان زنده یاد

Reza

Reza

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6

متن های رسمی تسلیت چهلمین روز درگذشت

ناباورانه روزها را گذراندیم،
بدون حضور او که باور داشتیم
وجود عزیزش نماد عینی شرف و مفهوم بخشایش بود
و هنوز با گذشت چهل روز، عکس او با چارچوب قاب بیگانه است
در اربعین هجرانش به زیارت مزار مطهرش می‌رویم
و با زبان اشک از اندوه روزهای فراق سخن می‌گوییم…

متن تسلیت چهلمین روز درگذشت برادر

برادرم چهل شب چشم من با گریه خو کرد
چه شب‌ها با تو بودن آرزو کرد
چهل شب تا سحر نقش خیالت
کنار من نشست و گفتگو کرد…

چهل روز گذشت …

چهل روز است که دل‌تنگی‌های غروب را با بودن در کنار مزارش سپری کردیم
و ناباورانه روزهایمان را به شب‌هایمان گره زدیم
و شب‌هایمان را به امید آن که هلال ماهگونش را یک بار دیگر در خواب به نظاره بنشینیم به صبح رساندیم.
طنین صدای دلنشینش همچنان در گوش ما، مهربانیش در قلب ما و زیبایی چهره‌اش همیشه در یاد ماست.

چهلمین روز درگذشت پدر

چِلُمین روز است که خاموشی پدر
خاک گورت را غریبانه هم آغوشی پدر
گرچه اکنون در کنارم نیستی از حیث تن
نیست یادت را ز دل هرگز فراموشی پدر…

متن زیبا و دلنشین برای چهلمین روز درگذشت

آن روز گدازه دلم را دیدم
خاکستر تازه دلم را دیدم

وقتی که به روی دوش مردم می‌رفت
تشییع جنازه دلم را دیدم

متن زیبا برای چهلمین روز درگذشت

چهل بار چشم گشودن و ندیدن عزیز زندگی ام
چهل‌ ها خواهد گذشت و یاد تو با من خواهد بود…

متن زیبا برای تسلیت چهلمین روز درگذشت خواهر

خواهرم دو روز دیگر
چهل روز از مرگت میگذرد و نمیدانیم چگونه تاب آوردیم چهل روز ندیدنت را….
به این امید زنده ایم که وقت مرگ بار دیگر تو را خواهیم دید
چقدر دیر میگذرند بی تو این روزها …..

جملات زیبا برای چهلمین روز درگذشت

روزها را چه غریبانه به شب رساندیم
فریاد را در سینه خفه کردیم
و اشک را خوراک روز و شب کردیم
چه سخت است در دل گریستن و به زبان هیچ نگفتن
و تکیه‌گاهی مطمئن را از دست دادن!

متن زیبا و پرمحتوی برای چهلمین روز درگذشت

چهل غروب غمبار از پر کشیدنت به سوی ابدیت گذشت
و ما همچنان در بهت و حیرت لحظات خوب بودن با تو را مرور می‌کنیم
باور این همه صبوری‌مان نبود،
چهل بار چشم گشودن و ندیدن عزیز زندگی‌مان
چهل‌ها خواهد گذشت و یاد تو با ما خواهد بود

جملات زیبا و جالب برای چهلمین روز درگذشت

چهل روزبه جاده‌های مسدود چشم دوختیم
تا شاید برگردی،
اما تو هرگز کوچه‌های خیس و گنگ حضورمان
را به ترنم صدایت مرور نخواهی کرد!
عرض تسلیت حقیر را بپذیرید

تحمل سوگ فقدان مادر صبری الهی را می طلبد

خداوند شما را اجر صابرین دهد که حضرتش فرمود :

اس ام اس تسلیت چهلمین روز درگذشت

باور این همه صبوری‌مان نبود،
چهل بار چشم گشودن و ندیدن عزیز زندگی‌مان
چهل‌ها خواهد گذشت و یاد تو با ما خواهد بود

شعر زیبای تسلیت چهلمین روز درگذشت

چهل روزه صدای تو نمیاد

دلم کرده هواتو داد وبیداد

تو نیستی خونۀ دل سوت و کوره

دیوار بینِ مون این خاک گوره

پدر ای مهربونم یاور من

تو بودی عشق و ایمان باور من

فراقت ای پدر سخته برامون

مثِ جون کندنه سخته برامون

به راهی رفته ای که خیلی دوره

میون آسمون اون جا که نوره

دلم تنگه دلم تنگه دلم تنگ

غم دوریت به جونم می زنه چنگ

چرا بی رحمه بابا این زمونه

دلم کرده کباب اشکم روونه

خدا صبرم بده طاقت بیارم

که جز تو یاوری دیگر ندارم

چهلمین روز درگذشت

هنوز باورمان نمی‌شود که چهل روز از رفتن ناگهانی‌اش گذشته است
هنوز سخت است بپذیریم آن لبخندها و مهربانی‌ها، همچون دانه‌ای در زیر خاک خفته است
اما یقین داریم یادش جوانه خواهد زد و نام و نشانش، درختی سبز و تناور خواهد شد

چهلمین روز درگذشت مادر

چهل روز می‌گذرد و می‌سوزیم و به هر جا می‌نگریم، خاطره‌ای از تو در خیال ما شکل می‌گیرد
مادرم چهل روز است که سنگ صبور خود را از دست داده‌ایم و نگاه پاکش را دیگر نمی‌یابیم!

متن سوگواری و تسلیت چهلمین روز درگذشت

هنوز باورمان نمی‌شود که چهل روز از رفتن ناگهانی‌اش گذشته است
هنوز سخت است بپذیریم آن لبخندها و مهربانی‌ها، همچون دانه‌ای در زیر خاک خفته است
اما یقین داریم یادش جوانه خواهد زد و نام و نشانش، درختی سبز و تناور خواهد شد…

متن های زیبا و جالب برای چهلمین روز درگذشت

اربعین تو دگر باره برآییم همه
که سر تربت تو اشک نشانیم همه

ما چه گوییم که از سوگ تو بر ما چه گذشت
غرق در ماتم و اندوه و فغانیم همه

چهلمین روز درگذشت مادر

چهل روز است روی خوبت را ندیدم مادرم
در فراقت شعر هجران می سرودم مادرم
کاش می مردم، نمی دیدم که رفتی زیر خاک
خاک بر سر شد مراَ زین غم که دیدم مادرم

متن غمگین برای چهلمین روز درگذشت

چهل روز است که دلتنگی‌های غروب را با بودن در کنار مزارش سپری میکنم و
ناباورانه روزهایم را به شب‌هایم گره زدم و شب‌هایم را به امید آن که هلال
ماهگونش را یک بار دیگر در خواب به نظاره بنشینم به صبح رساندم.
طنین صدای دلنشینش همچنان در گوشم، مهربانیش در قلبم و زیبایی چهره‌اش
همیشه در یادم است.

جملات زیبا و جالب برای چهلمین روز درگذشت

روزگاری است که ما حال پریشان داریم
ز غم مرگ پدر، دیدة گریان داریم

بود اخلاق خوشش ورد زبان همگان
اعتباری که به ما هست ز ایشان داریم

چهلمین روز درگذشت

مرگ موهبتی است الهی، که به قامت هر موجود زنده‌ای می‌نشیند
بشریت از این قاعده مستثنی نیست و ما نیز از آن غافل هستیم
چه سخت است باورش، تحملش، جدا شدنش و ندیدنش
ولی چه می‌شود کرد، باید در برابر مشیت الهی سر تسلیم فرود آورد
و فقط یاد و خاطرات او جاودانه در دل دوستدارانش باقی خواهد ماند
امید که در جوار رحمت پروردگار آسوده و آرام بیارامد و از آمرزش حضرت حق بهره‌مند شود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.