قیامتی است امشب آسمان ......

• نویسنده موضوع فرشتهm71
  • تاریخ شروع
فرشتهm71

فرشتهm71

As free as the ocean فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/1/23
پسندها
2,294
امتیازها
113
مدال ها
13
🔴 در آسمان غزه چه خبر است؟‼️🥺😔

🔻امشب در آسمان غزه چه خبر است؟
یعنی چند هزار ملائک پایین آمده اند تا هزار شهید را بالا ببرند؟
گروهی برای بردن شیرخواران در حالیکه لالایی می خوانند و آنها را بشارت می دهند به هم بازی شدن با یک طفل شش ماهه.
گروهی برای بردن خردسالان در حالیکه دنبالشان می کنند و می خندانندشان و می گویند دختر سه ساله ای منتظرتان است.

گروهی برای بردن کودکان در حالیکه به سوالات بی شمارشان جواب می دهند و بقیه ش را به عبدلله می سپارند.
گروهی برای بردن نوجوانان در حالیکه قربان قد و بالایشان می روند و قول گعده های بهشتی با مدیریت یک نوجوان سیزده ساله را به آنها می دهند.

گروهی برای بردن جوانان درحالیکه از مقاومت شان تعریف می کنند و از رذل بودن دشمن شان عصبانی اند. تحلیل روایت های مشابه را علی اکبر قرار است برایشان انجام دهد.

گروهی برای بردن زنان آمده اند در حالیکه قول خوب بودن حال بچه ها و وابستگانشان را به آنها می دهند و می گویند بانویی که شما را درک می کند و خودش شهیده و مادر شهید است منتظرتان است.

و گروهی برای بردن مردها آمده اند و می گویند مهم نیست در زمان حیات تان نمی شناختیدش. مهم این است که مثل او عزت تان را به زندگی با ذلت نفروختید. ببینیدش در لحظه عاشقش می شوید. مگر می شود دوست نداشت سیدالشهدا را‌؟

و گروهی مسئول پخش موسیقی معراجند. با هر روحی که بالا می رود یک بار می خوانند: بای ذنب قتلت؟
قیامتی است امشب آسمان ......

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,650
امتیازها
113
مدال ها
6
😭😭😭😭

فرشتهm71

فرشتهm71

تاریخ ثبت‌نام
25/1/23
پسندها
2,294
امتیازها
113
مدال ها
13
از دیشب دارم قرص میخورم سردردم خوب نمیشه امروز داشتم لنارو شیر میدادم پخش زنده بود از بیمارستان وای همشون بچه بودم قلبم درد گرفت دیگه نتونستم جلوی اشکامو بگیرم😭😭😭

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,650
امتیازها
113
مدال ها
6
از دیشب دارم قرص میخورم سردردم خوب نمیشه امروز داشتم لنارو شیر میدادم پخش زنده بود از بیمارستان وای همشون بچه بودم قلبم درد گرفت دیگه نتونستم جلوی اشکامو بگیرم😭😭😭
نگاه نکن دورت بگردم
شیر غم و غصه به بچه می دی 😢

فرشتهm71

فرشتهm71

تاریخ ثبت‌نام
25/1/23
پسندها
2,294
امتیازها
113
مدال ها
13
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,650
امتیازها
113
مدال ها
6
فرشتهm71

فرشتهm71

تاریخ ثبت‌نام
25/1/23
پسندها
2,294
امتیازها
113
مدال ها
13
ای خواهر
باهاش همدستی می کنن
سالهاست هر چی گروه تکفیریه با کمک اینا درست کردن انداختن به جون مسلمانان
امیدوارم حدس ها درست باشه پرچم گنبد امام رضا به رنگ سیاه شده
سید خراسانی با پرچم های مشکی نشونه های ظهوره ان شاءالله

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,650
امتیازها
113
مدال ها
6
ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
لطفا نگاه نکنین .شما ب بچه شیر میدین .وقتی اعصبانی میشین یا استرس دارین ب بچه شیر ندین سم میشه براش .نگاه نکنین تا حالتون بد نشه

بالا