بازی فرضیه ی شما درباره ی زندگی پس از مرگ چیست؟

• نویسنده موضوع gamer
  • تاریخ شروع
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,906
امتیازها
113
مدال ها
6
پس از مرگ به کجا میرسیم؟چه اتفاقی برامون میفته و این زندگی واقعا قراره به کجا برسه؟شما چی فکر می کنین؟

گلسا

گلسا

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
7/4/23
پسندها
1,107
امتیازها
113
مدال ها
11
بهش فکر نمیکنم ، مهم نیس

آ

آسمان ابری

کاربر نمونه
تاریخ ثبت‌نام
10/1/23
پسندها
591
امتیازها
93
مدال ها
9
نظرم اینه این دنیا هر جوری زندگی کنی بعدشم همینه
البته اگه بعدی وجود داشته باشه

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,906
امتیازها
113
مدال ها
6
من فکر می کنم انسان ابتدا تک سلولی بوده و در اثر تغییرات شیمیایی و فیزیکی موجودات از تک سلولی شروع کردند و جهش کردند.بعدها دایناسور ها رشد کردند و انسان ها بصورت حشرات,حیوانات کوچک(مثل موش)و کم کم میمون درآمدند.سپس بزرگ شدند.در شاهنامه که متشکل از افسانه هاست آمده است که انسان ها با غول ها جنگیدند و با کمان آتشین آن را شکست دادند.شاید غول دایناسور یا اینکه انسان ها به دو گروه جهش یافته و متوقف شده رسیدند.در هر صورت شاید دایناسور ها یا انسان ها بودند که این بخش را تشکیل دادند.امروزه میدانیم که بدن انسان از سلول های مرده ای که دایما با سلول زنده تعویض میشوند تشکیل شده.انسان ها تقریبا کوچک و کوچک تر می شوند.شاید انسان بعد ها دوباره تک سلولی میشود و کم کم همین ماجرا تکرار میشود.

این فرضیه ی من براساس اسناد تاریخی.

مهندس رضا

مهندس رضا

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/2/23
پسندها
369
امتیازها
63
مدال ها
1
من فکر می کنم انسان ابتدا تک سلولی بوده و در اثر تغییرات شیمیایی و فیزیکی موجودات از تک سلولی شروع کردند و جهش کردند.بعدها دایناسور ها رشد کردند و انسان ها بصورت حشرات,حیوانات کوچک(مثل موش)و کم کم میمون درآمدند.سپس بزرگ شدند.در شاهنامه که متشکل از افسانه هاست آمده است که انسان ها با غول ها جنگیدند و با کمان آتشین آن را شکست دادند.شاید غول دایناسور یا اینکه انسان ها به دو گروه جهش یافته و متوقف شده رسیدند.در هر صورت شاید دایناسور ها یا انسان ها بودند که این بخش را تشکیل دادند.امروزه میدانیم که بدن انسان از سلول های مرده ای که دایما با سلول زنده تعویض میشوند تشکیل شده.انسان ها تقریبا کوچک و کوچک تر می شوند.شاید انسان بعد ها دوباره تک سلولی میشود و کم کم همین ماجرا تکرار میشود.

این فرضیه ی من براساس اسناد تاریخی.

یعنی شما افسانه ها رو بیشتر قران قبول دارین

مهندس رضا

مهندس رضا

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/2/23
پسندها
369
امتیازها
63
مدال ها
1
نظرم اینه این دنیا هر جوری زندگی کنی بعدشم همینه
البته اگه بعدی وجود داشته باشه

این کلیپ رو نگاه کنید لطفا

خدا رو شکر ایرانی نیست که بگین آخوندا بهش گفتن یا اعتراف اجباری بوده یا بهش پول دادن

با دقت نگاه کنید ترجمه کردن صحبتهاشو

البته من اینو بگم اول که معصوم نیستم و قطعا مرتکب اشتباه شدم و ادعا ندارم که بهشتی هستم
دختری که از جهنم برگشته

بالا