عججب دنیاییست؟؟؟

• نویسنده موضوع ناصر خان
  • تاریخ شروع
ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
جناب من معذرت میخوام
قصد توهین نداشتم
خانوم مدیر این چ حرفیه میزنین .شما تاج سرین .جنبه من بیشتر از ایناست.ب خدا منم شوخی میکنم کسی از من دلخور نباشه. توسایت باید ی چیزی بگینم ک یکم باهم شوخی کنیم بگیم بخندیم

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,656
امتیازها
113
مدال ها
6
خانوم مدیر این چ حرفیه میزنین .شما تاج سرین .جنبه من بیشتر از ایناست.ب خدا منم شوخی میکنم کسی از من دلخور نباشه. توسایت باید ی چیزی بگینم ک یکم باهم شوخی کنیم بگیم بخندیم
زنده باشید
لطف دارید
درسته

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,656
امتیازها
113
مدال ها
6
ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
ناراحتش نباش همه چی درست میشه
حاجیه خانوم من چن سال پیش پولدار بودمالان ورشکست شدم زنم دیگه منو پسندنمیکنه البته بی پول شدم پسند نمیکنه .اصلان ب فکر بچه ها نیست خدا دوتا فرشته داده برامون ولی اون شهرت بازه من ک همه چیزمو از دست دادم کاملا عوض شد.پس لازم نیست ناراحت باشم فقط ب خدا دلم واس بچه هام میسوزه دلم آتش میگیرم.دوتا دخترن بدون مادر سخته میشه براشون فقط این منو آزار میده

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
حاجیه خانوم من چن سال پیش پولدار بودمالان ورشکست شدم زنم دیگه منو پسندالبته بی پول شدم پسند نمیکنه .اصلان ب فکر بچه ها نیست خدا دوتا فرشته داده برامون ولی اون شهرت بازه من ک همه چیزمو از دست دادم کاملا عوض شد.پس لازم نیست ناراحت باشم فقط ب خدا دلم واس بچه هام میسوزه دلم آتش میگیرم.دوتا دخترن بدون مادر سخته پیشه براشون فقط این منو آزار میده
واسه چی ورشکست شدید..ببخشید فصولی میکنما؟
سنی ندارید دوباره وضع مالیتون خوب میشه
چند سالشونه؟ ناراحتش نباش ..بزرگ میشن..همدمت میشن..خیلی از بچه ها هم پدر و هم مادر ندارن...اونا سخته براشون..تو باید اینقدر قوی باشی..جا خالی همه رو براشون پر کنی

بالا