طنز 😁😁

• نویسنده موضوع ali.hunter
  • تاریخ شروع
A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
94861 161

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
خدا سر شاهده امروز فروشنده پسر موقع کارت کشیدن به دختر گفت رمز زیباتون چنده یه تنه مرزهای مخ زنی رو جابه جا کرد😁😁

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
خدا سر شاهده امروز فروشنده پسر موقع کارت کشیدن به دختر گفت رمز زیباتون چنده یه تنه مرزهای مخ زنی رو جابه جا کرد😁😁
چند روز پیش با اسنپ برمیگشتم خونه ، دختر کوچیکم که تازه داره ادرس ها رو یاد میگیره سر کوچه که رسید با ذوق میگفت همین جاست اقا همینجاست، بعد راننده از من پرسید کوچه باصفاتون همینجاست یا کوچه بعدیه، دختر بزرگم جواب داد اگه گوش بی صفاتون کر نبود میشنیدین کدوم کوچه هست،
حالا اومدیم خونه هی گیر داده تو نظر سنجی بنویسیم راننده کر بوده در عوض گوشهاش زبونش دوبرابر کار میکرد

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
چند روز پیش با اسنپ برمیگشتم خونه ، دختر کوچیکم که تازه داره ادرس ها رو یاد میگیره سر کوچه که رسید با ذوق میگفت همین جاست اقا همینجاست، بعد راننده از من پرسید کوچه باصفاتون همینجاست یا کوچه بعدیه، دختر بزرگم جواب داد اگه گوش بی صفاتون کر نبود میشنیدین کدوم کوچه هست،
حالا اومدیم خونه هی گیر داده تو نظر سنجی بنویسیم راننده کر بوده در عوض گوشهاش زبونش دوبرابر کار میکرد
عجب دختری دارید 😁باحاله

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
شما هم مرزهای عوض کردن پروفایل رو یه تنه جابه جا کردید

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
عجب دختری دارید 😁باحاله
این دهه هشتادی ها واقعا نابغه ان،کارهایی ازشون سرمیزنه که گاهی انگشت به دهان میمونیم، دمشون گرم واقعا میشه به این نسل امیدوار بود

بالا