طرز تهیه کوکوسبزی خوشمزه و قالبی.. 🦋

• نویسنده موضوع sahar♡
  • تاریخ شروع
sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
IMG 20230225 204022 074

کوکو سبزی غذای ساده و کم هزینه ای هستش اکثرا طرز تهیه اش را میدونید اما به درخواست چند نفر تازه عروس های کانال گذاشتیم
مواد لازم کوکو سبزی:

تخم مرغ ۵ تا ۶ عدد
سبزی کوکویی(تره، گشنیز، جعفری و شوید) ۵۰۰ گرم
روغن مایعمخصوص سرخ کردن به میزان لازم
آرد دو قاشق غذاخوری
نمک، زردچوبه و فلفل سیاه به میزان لازم
عزیزان همه شما در طبخ کوکو سبزی وارد هستید این تهیه این کوکو را من بخاطر تازه عروس هایی که در جمع ما هستن و در خواست داشتن میذارم ابتدا سبزی هی ذکر شده را بعد پاک کردن وشستن ریز خرد کرده و تخم مرغ ها را در ظرفی میشکونیم اگر سالم بود داخل سبزی ها می ریزیم نمک فلفل و زردچوبه و آرد را اضافه کرده از گردو و زرشک هم میتونید استفاده کنید طعم خوبی میده ولی من اضافه نمیکنم چون همه دوست ندارند مواد را خوب مخلوط کرده و در تابه روغن می ریزیم داغ بشه (من زردچوبه هم می ریزم داخل روغن)
میتونید با قاشق از مواد برداشته و در روغن که داغ شده بریزم مانند کتلت دو طرفش را سرخ کنیم و هم میشه یک دفعه تمام مواد را در تابه خالی کنیم
در تابه را چند دقیقه بسته وشعله راکم کنید وقتی که یکطرف سرخ شد برش هایی ایجاد کنید بصورت مستطیل وغیره....حالا به راحتی کوکو را برگردانده و طرف دیگر را سرخ کنید
کوکوی ما آماده است نوش جان

کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,047
امتیازها
113
مدال ها
12
مشاهده فایل‌پیوست 15603
کوکو سبزی غذای ساده و کم هزینه ای هستش اکثرا طرز تهیه اش را میدونید اما به درخواست چند نفر تازه عروس های کانال گذاشتیم
مواد لازم کوکو سبزی:

تخم مرغ ۵ تا ۶ عدد
سبزی کوکویی(تره، گشنیز، جعفری و شوید) ۵۰۰ گرم
روغن مایعمخصوص سرخ کردن به میزان لازم
آرد دو قاشق غذاخوری
نمک، زردچوبه و فلفل سیاه به میزان لازم
عزیزان همه شما در طبخ کوکو سبزی وارد هستید این تهیه این کوکو را من بخاطر تازه عروس هایی که در جمع ما هستن و در خواست داشتن میذارم ابتدا سبزی هی ذکر شده را بعد پاک کردن وشستن ریز خرد کرده و تخم مرغ ها را در ظرفی میشکونیم اگر سالم بود داخل سبزی ها می ریزیم نمک فلفل و زردچوبه و آرد را اضافه کرده از گردو و زرشک هم میتونید استفاده کنید طعم خوبی میده ولی من اضافه نمیکنم چون همه دوست ندارند مواد را خوب مخلوط کرده و در تابه روغن می ریزیم داغ بشه (من زردچوبه هم می ریزم داخل روغن)
میتونید با قاشق از مواد برداشته و در روغن که داغ شده بریزم مانند کتلت دو طرفش را سرخ کنیم و هم میشه یک دفعه تمام مواد را در تابه خالی کنیم
در تابه را چند دقیقه بسته وشعله راکم کنید وقتی که یکطرف سرخ شد برش هایی ایجاد کنید بصورت مستطیل وغیره....حالا به راحتی کوکو را برگردانده و طرف دیگر را سرخ کنید
کوکوی ما آماده است نوش جان
من از سبزی خشک استفاده میکنم .کشمش وگردو هم میزنم .وخیلی نازک کف ماهیتابه پهن میکنم

بهاره

بهاره

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
1/11/22
پسندها
133
امتیازها
43
مدال ها
7