سرگرمی شجاعترین ها

• نویسنده موضوع gamer
  • تاریخ شروع
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,872
امتیازها
113
مدال ها
6
چه کسی حاضر است چالش های را طی کند و شجاعت خودرا اثباط کند؟

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,872
امتیازها
113
مدال ها
6
مرحله ی اول
طبق یکی از معروف ترین افسانه های جهان اگر کسی در حمام شبانه و بدون کوچکترین منبع نور سه تا سیزده بار کلمه ی کودک آبی را تکرار کند یک زن احضار و قصد گرفتن جان اورا دارد.شما هم امتحان کنید و کذب و حقیقت این ماجرا را اعلام کنید.
از او قدر دانی خواهد شد.

هلن

هلن

کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
8/10/22
پسندها
1,792
امتیازها
93
مرحله ی اول
طبق یکی از معروف ترین افسانه های جهان اگر کسی در حمام شبانه و بدون کوچکترین منبع نور سه تا سیزده بار کلمه ی کودک آبی را تکرار کند یک زن احضار و قصد گرفتن جان اورا دارد.شما هم امتحان کنید و کذب و حقیقت این ماجرا را اعلام کنید.
از او قدر دانی خواهد شد.
قدردانی؟؟🤔😐

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,872
امتیازها
113
مدال ها
6
من چند تا پیشنهاد دارم.مثلا نام اورا در یک وبلاگ قرار می دهم.یا اینکه مدال طلای وطن وی را به او می دهم.شاید هم از مدیرکل وطن وی خواهش کنم مقامی در وطن وی به او بدهد.
اگر دوست دارد می توانم نام اورا در یک وبلاگ ثبت کنم تا باقی بماند یا یک وبلاگ جایزه بگیرد.

مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
مرحله ی اول
از او قدر دانی خواهد شد.
چرا فکر کردید واقعیه ؟؟!!

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,872
امتیازها
113
مدال ها
6

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
مرحله ی اول
از او قدر دانی خواهد شد.
یعنی 39 بار بگیم کودک ابی ؟؟

بالا