سه گـــــــام برای داشتـــن ذهنیت مثــــبت.. 🦋

• نویسنده موضوع sahar♡
  • تاریخ شروع
sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,218
امتیازها
113
مدال ها
18
🦋گفتڪوی درونی مثبت:

با خودتان مثبت صحبت ڪنید و از سرزنش ڪردن خود دست بڪشید . گفتگوهای درونی خود را ڪنترل ڪنید. از عبارات تاڪیدی مثبت اول شخص و در زمان حال مانند «من خودم را دوست دارم!» «من می توانم!» «من احساس فوق العاده خوبی دارم!» و «من مسئولیت پذیرم!» استفاده ڪنید

۹۵ درصد احساسات شما با گفتگو های دورنی خودتان، درطول روز شڪل میگیرد. واقعیت تلخ این است ڪه اگر عمدا و آگاهانه با خودتان، مثبت و سازنده صحبت نڪنید، ناخودآگاه به چیزهای ناراحت ڪننده ڪه باعث نگرانی و عصبانیت میشود، فڪر میڪنید. به موارد خوب و دلخواه فڪر ڪنید و جملات تاڪیدی مثبت استفاده ڪنید

ذهن شما مثل یڪ باغچه است. اگر در آن، گل نڪارید و از آن مراقبت نڪنید، علفهای هرز بدون هیچ تلاشی در آن رشد میڪنند
🦋تجسم مثبت:

شاید قدرتمندترین توانایی شما، توانایی «تجسم» و دیدن اهدافتان است، به طوری ڪه انگار همین الان به تحقق رسیده اند. تصویری هیجان انگیز و واضح از اهداف و زندگی ایده آلتان بسازید و بارها و بارها آن را در ذهن مرور ڪنید. تمام پیشرفتهای شما در زندگی، با بهبود بخشیدن به تصویرهای ذهنی شروع میشوند. هر چه بیشتر خود مطلوبتان را در درونتان ببینید، در دنیای خارج همان خواهید بود
🦋افراد مثبت اندیش:

انتخاب درست ڪسانی ڪه با آنها زندگی میڪنید، ڪار میڪنید و تعامل دارید، بیشتر از هر عامل دیگری بر احساسات و موفقیت شما تاثیر میگذارد. همین امروز تصمیم بگیرید ڪه با افراد برنده ، مثبت، شاد، خوش بین و ڪسانی ڪه در زندگی اهداف بزرگ دارند معاشرت ڪنید

به هر قیمتی از افراد منفی دوری ڪنید. این افراد، سرچشمه اصلی بیشتر ناراحتیهای زندگی هستند. مصمم شوید ڪه از هم اڪنون، دیگر افراد منفی و اضطراب آور را به زندگی تان راه ندهید

بالا