سلام من وحید مرادی هستم عقاب ایران

• نویسنده موضوع وحید مرادی
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
وحید مرادی

وحید مرادی

Male
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
26/10/22
پسندها
237
امتیازها
28
بله من یه پسر بسیار خوب و خفن و جنگی و دعوایی هستم و تو سایت بغلی دوستان زیادی داشتم از بین خانما و الان هم که اومدم تو این سایت اون خانما هستند این جا...
بعد بین همه این خانما شادی @شادی رو خیلی بیشتر دوست دارم و اصلا عاشقشونم تعصبشم میکشم آبجیم رو تاج سرمه کسی چپ بهش نگاه کنه با من طرفه تازه قمه از جنس هلیا خریدم🗡️😒😡
ولی خوب کلا بقیه این خانما رو هم دوست دارم امثال اینا @هلن @مانا @Nazbanoo @شادمهر♡ @بانو_ملکه سحر و اعتصامی و یه تعداد دیگه بودن فراموش کردم متاسفانه😣
کلا از بچگی دوستدار خانما بودم و خواهم بود ولی بد برداشت نکنید جنبه داشته باشید دوست داشتن این خانما چه مشکلی داره تازه دکتر گفته بهم برا پوستت و اعصابت خوبه پس با من در نیفتید که با قمه تیکه پارتون میکنم من عقابم شوخی ندارم با کسی🗡️🤬حالا شما خانما که تگ کردم من رو دوست بدارید واسه بیناییتون خوبه من اثرات متافیزیکی دارم که باعث میشه جوان تر بشید خانما پس از من غافل نشوید
فعلا واسه ثابت کردن و خوب بودنمون نمیام شخصیتون خانما تا وقتی مدیران بهم اطمینان کامل پیدا کنند بعد میام شخصیتون باهاتون دل و قلوه رد و بدل میکنم جون جونیام خداحافظ

• خیلی دوستت دارم
واکنش‌ها[ی پسندها]: شادی
شادمهر♡

شادمهر♡

معتبر
تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
پسندها
1,418
امتیازها
93
مدال ها
3
سلام اقا وحید خوب هستین؟؟
خوشحال شدم اومدین اینجا
دلتنگتون بودیم

هلن

هلن

کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
8/10/22
پسندها
1,792
امتیازها
93
به به آقای مرادی
مشتاق دیدار😃😃

وحید مرادی

وحید مرادی

Male
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
26/10/22
پسندها
237
امتیازها
28

وحید مرادی

Male
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
26/10/22
پسندها
237
امتیازها
28

دخترلاکچری

Ms
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
160
امتیازها
33
مدال ها
5
همشهری ما خخخخخ

وحید مرادی 😐

عجب 🚶🏿‍♀️🚶🏿‍♀️🚶🏿‍♀️

Nazbanoo

Nazbanoo

کاربر شهروند
Female
تاریخ ثبت‌نام
1/10/22
پسندها
1,978
امتیازها
113
مدال ها
4

V

Vafa68

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
3,803
امتیازها
113
مدال ها
9
تففففف منو یادت رف😐

شادمهر♡

شادمهر♡

معتبر
تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
پسندها
1,418
امتیازها
93
مدال ها
3
سلام سلامت باشید منم دلتنگتون شدم شما عشقید
قربونتون برم داداش
دردتون بجونم ک انقد مردینو غیرتی
بخدا همیشه ب بچه ها میگم درد داداش وحیدم ب جونم ک از مردی رو دستش نیومده😍

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,662
امتیازها
113
مدال ها
6
بله من یه پسر بسیار خوب و خفن و جنگی و دعوایی هستم و تو سایت بغلی دوستان زیادی داشتم از بین خانما و الان هم که اومدم تو این سایت اون خانما هستند این جا...
بعد بین همه این خانما شادی @شادی رو خیلی بیشتر دوست دارم و اصلا عاشقشونم تعصبشم میکشم آبجیم رو تاج سرمه کسی چپ بهش نگاه کنه با من طرفه تازه قمه از جنس هلیا خریدم🗡️😒😡
ولی خوب کلا بقیه این خانما رو هم دوست دارم امثال اینا @هلن @مانا @Nazbanoo @شادمهر♡ @بانو_ملکه سحر و اعتصامی و یه تعداد دیگه بودن فراموش کردم متاسفانه😣
کلا از بچگی دوستدار خانما بودم و خواهم بود ولی بد برداشت نکنید جنبه داشته باشید دوست داشتن این خانما چه مشکلی داره تازه دکتر گفته بهم برا پوستت و اعصابت خوبه پس با من در نیفتید که با قمه تیکه پارتون میکنم من عقابم شوخی ندارم با کسی🗡️🤬حالا شما خانما که تگ کردم من رو دوست بدارید واسه بیناییتون خوبه من اثرات متافیزیکی دارم که باعث میشه جوان تر بشید خانما پس از من غافل نشوید
فعلا واسه ثابت کردن و خوب بودنمون نمیام شخصیتون خانما تا وقتی مدیران بهم اطمینان کامل پیدا کنند بعد میام شخصیتون باهاتون دل و قلوه رد و بدل میکنم جون جونیام خداحافظ
سپاس فراوان 🙄

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا