سلاااام من کاربر جدید وطن وی هستممممم

• نویسنده موضوع مهرانه عسلی : )
  • تاریخ شروع
مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
عه تولدت مبارک انشالله ۱۵۰ساله بشی .زود میگفتی یه کادویی گلی برات میخریدیم.ترسیدی یکم از کیک تولدت رو بخوریم🤔🤔
مرسییییییییی
ولی 150 زیاده همون بتونم و نتیجه و نبیرمو ببینم بسه فوق فوقش 100 سالگی زنده بمونم خوشحال میشم
روز تولدم رفته بودیم جنگل مامانم داشت ازم عکس میگرفت ، عکس گرفت داشتم میدیدم خواهرم منو صدا زد گفت بدو بیا عکس بگیریم داشتم میدوییدم پام گیر میکنه به یه درختی که قطع شده بود با گونه و پایین چونم میافتم مغزم اون لحظه حس میکنم جابجا شد یعنی یه لحظه مرگو حس کردم بعد مامانم ترسید من بخاطر مامانم خواستم بلند شم سرم گیج میرفت چشام تار میدید فقط به خاطر مامانم بلند شده بودم دوتا سه تا عکس گرفتم همشون تو چشام اشکه به زور خودمو کنترل میکردم گریه نکنم مامانم ناراحت نباشه اومدم بشینم تو ماشین مانتوم گیر میکنه به لای در پاره میشه کلا اون روز بدشانسیه عجیبی بود ...تو دوسه روزی که از تولدم میگذشت فکر میکردم این اتفاق باعث مرگم میشه چون واقععا مغز سمت راستم درد میکرد...یهویی شروع یمکرد به درد گرفتن زیاد در حدی که مجبور میشدم قرص بخورم بخوابم بهتر شم ولی الان زنده ام :ROFLMAO: سه بار الان ازمرگ دارم فرار میکنم یا شاید هم مرگ داره ازم فرار میکنه
:(الان فهمیدین که هیچ گلی هیچ بادکنکی هیچ کیکی نخریدید که
نه والا اون کیک جیران خریده بود و میترسیدم خوردهش ه

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
عه تولدت مبارک انشالله ۱۵۰ساله بشی .زود میگفتی یه کادویی گلی برات میخریدیم.ترسیدی یکم از کیک تولدت رو بخوریم🤔🤔
2
1

@اعتصامی
عصک کیک تپلدمممم😃
🥰🙁دلم خواست

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,661
امتیازها
113
مدال ها
6
ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
مرسییییییییی
ولی 150 زیاده همون بتونم و نتیجه و نبیرمو ببینم بسه فوق فوقش 100 سالگی زنده بمونم خوشحال میشم
روز تولدم رفته بودیم جنگل مامانم داشت ازم عکس میگرفت ، عکس گرفت داشتم میدیدم خواهرم منو صدا زد گفت بدو بیا عکس بگیریم داشتم میدوییدم پام گیر میکنه به یه درختی که قطع شده بود با گونه و پایین چونم میافتم مغزم اون لحظه حس میکنم جابجا شد یعنی یه لحظه مرگو حس کردم بعد مامانم ترسید من بخاطر مامانم خواستم بلند شم سرم گیج میرفت چشام تار میدید فقط به خاطر مامانم بلند شده بودم دوتا سه تا عکس گرفتم همشون تو چشام اشکه به زور خودمو کنترل میکردم گریه نکنم مامانم ناراحت نباشه اومدم بشینم تو ماشین مانتوم گیر میکنه به لای در پاره میشه کلا اون روز بدشانسیه عجیبی بود ...تو دوسه روزی که از تولدم میگذشت فکر میکردم این اتفاق باعث مرگم میشه چون واقععا مغز سمت راستم درد میکرد...یهویی شروع یمکرد به درد گرفتن زیاد در حدی که مجبور میشدم قرص بخورم بخوابم بهتر شم ولی الان زنده ام :ROFLMAO: سه بار الان ازمرگ دارم فرار میکنم یا شاید هم مرگ داره ازم فرار میکنه
:(الان فهمیدین که هیچ گلی هیچ بادکنکی هیچ کیکی نخریدید که
نه والا اون کیک جیران خریده بود و میترسیدم خوردهش ه
خدا روشکر ک زنده .خوب اتفاقه دیگه میافته الان حاتون خوبه

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
خدا روشکر ک زنده .خوب اتفاقه دیگه میافته الان حاتون خوبه
خداروشکر که نداره الان نمیرم فردا میمیرم :( در هر صورت میمیرم دیگه ولی خب حداقل سرم چیزی نشد یا گونمو چونم نشکست خداروشکر میکنم
اره کاملا خوبم خداروشکر
په په کیک خوشمزه ب نظر میرسه
اره خیلی خوشمزه بود جای همتون خالی
ولی پارسال کیکم خوشگلتر گرفته بودن ولی خوشمزگیشون یه حد بود

ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
خداروشکر که نداره الان نمیرم فردا میمیرم :( در هر صورت میمیرم دیگه ولی خب حداقل سرم چیزی نشد یا گونمو چونم نشکست خداروشکر میکنم
اره کاملا خوبم خداروشکر

اره خیلی خوشمزه بود جای همتون خالی
ولی پارسال کیکم خوشگلتر گرفته بودن ولی خوشمزگیشون یه حد بود
مردن ک واس هممونه امروز نه فردا ولی واس تو هنوز زوده ک......هنوز آرزوها داری انشالله ۸۲ساله بشی .کیکم نوش جان لااقل از عوض منم میخوردی .اگه نخوردی دوباره تولد بگیر از عوض منم بخور.پارسالو بیخیال امسالو داشته باس

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
مردن ک واس هممونه امروز نه فردا ولی واس تو هنوز زوده ک......هنوز آرزوها داری انشالله ۸۲ساله بشی .کیکم نوش جان لااقل از عوض منم میخوردی .اگه نخوردی دوباره تولد بگیر از عوض منم بخور.پارسالو بیخیال امسالو داشته باس
:Jnd:نه والا ببین خدا عین این استیکره پفیلا حتما میخوره مارو از اون بالا عین فیلم میبینه
بعدش میگه خب این شخصیت بسه باید از فیلم خارج شه بعد یهو حذف میکنه
#فان

اصلا ربطی به سن و اینا نداره تو قبرستون کلی نوزادهایی خوابیدن که یک روز هم زندگی نکردن
نه اون 82 سال هم کمه دوست دارم نبیره هامم ببینم :Cg::J1089:
مرسییی
برعکس اون شب شام زیاد خوردم زیاد نخوردم ولی بجاش فردا صبح صبحانه خوردم
جای تو هم خوردم:p.s.smi-1-(31):
خوشمزگیشو میگم
ولی پارسال سوپرایز خانوادمو دخترداییم خالم کردن
هدیه هم از همه گرفتم
خیلییی خوش گذشت بهم:p.s.smi-1-(31):
تو کل این همه سال که عمر کردم هیچ تولدی اندازه تولد 20 سالگیم بهم خوش نگذشته بود
پارسال نزدیک بود از ترس سکته کنم چون خانوادم منو بردن پارک ، شب قبلشم نخوابیده بودم سرمو گذاشتم رو میز خواب و بیداری بودم یهویی اومدن از پشت تولدت مبارک (با جیغ و دست ) امسالم که با گونه و چونم افتادم سرم درد میکرد حالا دارم فکر میکنم سال بعد قراره چه اتفاقی بیافتهD70