رمان میراث یاس نویسنده سیما نبیان منش | رمان عاشقانه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
یلدا

یلدا

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
11/10/23
پسندها
522
امتیازها
93
مدال ها
4
InShot   copy 768x932 copy 768x932

دالی، سلام بچه ها، من اومدم باز اومدم، با یه رمان جذاب دیگه اومدم. اسم رمان چیزی نیست جزء میراث یاس. بلههه اسم رمان میراث یاسِ که نویسنده اش هم خانوم سیما نبیان منشِ. وقتی این رمان رو میخوندم پیش خودم گفتم وای چه قلم روانی داره خانوم نبیان منش. واقعا از نوع نوشتنش خوشم اومد و تو خوندنش راحت بودم. یه چیزی دیگه هم به سمع نظرتون برسونم که داستانش واقعا متفاوت با داستان های عاشقانه دیگه ست. بله لو دادم ژانرش عاشقانه ست که نویسنده ماهرش چاشنی انتقام هم قاطیش کرده . و این ویژگی ها باعث شده از خوندن این رمان کیف کنید و حسابی راغب‌تر و مشتاق تر بشید، که آیا این نویسنده کتاب های دیگه ای هم نوشته یا نه. باید به یه نکته دیگه هم اشاره کنم که تعداد صفحات این کتاب بالای ۳۰۰۰ تا صفحه اس، اما سر سری رد نشید و به خاطر تعداد صفحات زیادش جا بزنید. بلاخره رمان دیگه نه برگ چغندر. باید اینا بگم بهتون از یه رمان صفحات زیاد انتظار میره نه اینکه طرف با چهارتا صفحه اسم کتابش رو بزاره رمان عاشقانه. من که از این رمان واقعا خوشم اومده و به کسانی که رمان بازن پیشنهاد میدم حتما از خوندن این رمان قافل نشن. قول میدم با خوندنش بهترین سرگرمی رو برا خودتون رقم بزنید و از خوندن اون پشیمون نشید . به امید دیدار تا معرفی یه رمان دیگه بهتون.
دانلود رمان میراث یاس ( بدون سانسور کامل pdf و apk )

برای خواندن مطالب مشابه 👈 کلیک کنید

معرفی رمان‌های پرطرفدار دیگه روی اسمشون کلیک کنید:👇
رمان عموزاده
رمان ماه در عقد ارباب
رمان بلیز

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا