خبر دوستان عزیز وطن وی💕

• نویسنده موضوع آسنات
  • تاریخ شروع
mahla1833

mahla1833

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
9/8/23
پسندها
366
امتیازها
83
مدال ها
7
اممم نظرم اینه ک هرکی مسئول زدن ی تاپیک باشه مثلن یکی موسیقی یکی دعا یکی اطلاعات عمومی و....

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
2,016
امتیازها
113
مدال ها
6
اگر پیشنهادی برای بهتر شدن سایت،

یا در راستای تغییر ظاهر سایت دارید،

خوشحال میشم نظراتتون رو اینجا بگید💌

@اعتصامی 😘
سلام.من میگم یک تاپیک بذاریم که یکی نظر بده بقیه رای بدن.البته این هم خوبه.
نظر من اینه که کاربران دوباره بتونن به خصوصی برن و پیغام بدن.در راستای تغییر باید بگم که دوستان ایده بدن و اگر ممکن و مقدور بود اون تغییر ایجاد شه.من میگم یک چیزی مثل ساعت بزنیم و یک پس زمینه ی محرک و زیبا مثل یک روستای پیکسلی بزنیم یا یک دیوار و یک چیزی که شب و روز رو نشون بده.همچنین میتونین برای هر تالار یک خونه در منو بذارین و وقتی روش کلیک
می کنیم وارد یک تالار شیم.
برای بازی هم یک آرکید یا شهربازی بذاریم.میدونم که این درحد یک پیشنهاده اما یکی دیگر از کاربران چند ماه پیش اینو به من گفتن.شاید بتونیم اینو با ایده ی دوستان ترکیب کنیم و چیزهای تازه ای پیدا کنیم.مثلا برای ریاست یک قصر بسازیم.
البته این پیشنهاده.

farzan2

farzan2

Ms
تاریخ ثبت‌نام
27/5/23
پسندها
4
امتیازها
8
مدال ها
10
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,661
امتیازها
113
مدال ها
6
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,661
امتیازها
113
مدال ها
6
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,661
امتیازها
113
مدال ها
6
سلام.من میگم یک تاپیک بذاریم که یکی نظر بده بقیه رای بدن.البته این هم خوبه.
نظر من اینه که کاربران دوباره بتونن به خصوصی برن و پیغام بدن.در راستای تغییر باید بگم که دوستان ایده بدن و اگر ممکن و مقدور بود اون تغییر ایجاد شه.من میگم یک چیزی مثل ساعت بزنیم و یک پس زمینه ی محرک و زیبا مثل یک روستای پیکسلی بزنیم یا یک دیوار و یک چیزی که شب و روز رو نشون بده.همچنین میتونین برای هر تالار یک خونه در منو بذارین و وقتی روش کلیک
می کنیم وارد یک تالار شیم.
برای بازی هم یک آرکید یا شهربازی بذاریم.میدونم که این درحد یک پیشنهاده اما یکی دیگر از کاربران چند ماه پیش اینو به من گفتن.شاید بتونیم اینو با ایده ی دوستان ترکیب کنیم و چیزهای تازه ای پیدا کنیم.مثلا برای ریاست یک قصر بسازیم.
البته این پیشنهاده.
سلام وقت بخیر
ممنون که وقت گذاشتین

بالا