دنیای مجازی من

• نویسنده موضوع آفتابگردان
  • تاریخ شروع
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,828
امتیازها
113
مدال ها
3
همه ما هنر پیشه ها رو میشناسیم، هنه میدونیم که دنیای واقعیشون با نقش هاشون زمین تا آسمون فرق داره،
میدونیم یکی مجرده ولی نقش یه مادر رو بازی میکنه، اون یکی سالهاست که متاهله ولی نقش یه نرد عاشق میشه رو بازی میکنه، ما هیچ وقت نمیگیم ببین فلانی چقدر دروغگوعه همه میدونیم بچه داره شوهر داره ولی اینجا داره میگه مجرده

دنیای مجازی ما هم همینه، هر کدوم از ما تو دنیای واقعیمون ممکنه، محرد باشیم، متاهل باشیم، فقیر باشیم یا غنی، ولی تو دنیای مجازی یه شخصیت دیگه رو انتخاب میکنیم،
کس دیگه رو قضاوت نمیکنم اصلا در مورد خودم میگم، من یه مادرم متاهلم ۴۰ سالگی رو پشت سر گذاشتم، اگه تو زندگیم همه چی سر جای خودش باشه، پس تو مجازی چکار میکنم؟
شاید دلم بخواد مدتی از دنیای واقعیم، از مشکلات دنیای واقعیم از کاستی های دنیای واقعیم فاصله بکیرم، شاید دلم بخواد اگه تو واقعیت به چیزهایی که میخواستم نرسیدم حداقل تو مجازی به ارزوهام رسیده باشم، شاید بخوام تو دنیای مجازیم عاشق باشم، شاید بخوام ثروتمند باشم، بخوام خوشبخت باشم، بخوام یه خانم مهندس مهربون باشم، بخوام یه خانم پرستار افاده ای باشم، شاید بخوام چند صباحی خودم نباشم
بهتره سعی نکنیم کنکاش کنیم که دنیای واقعی دوستامون چطوریه، بهتره همونطور که نقش ها رو قبول کردیم نقابهای مجازی رو هم قبول کنیم
اگه دنیای مجازی من به دنیای واقعی شما لطمه ای نمیزنه پس بهتره به دتیای هم احتران بذاریم
این سایت رو مثل یه سریال ببینیم و هر کاربری رو یه نقش حدید
اینکه ما تو یه سایت دیگه چه نقشی بازی میکردیم خیلی مهم نیست، مهم اینه که نقشمون رو تو این سریال به زیبایی و باور پذیری بازی کنیم