در جواب قربونت برم چی بگیم ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
در جواب قربونت برم چی بگیم ؟ در جواب قربونت بشم چی بگیم ؟ جمله ی قربونت برم را چه موقع استفاده می‌نمایند ؟ قربونت برم یعنی چه ؟

Screenshot   Gallery copy 600x450 1 copy 600x450

برای شما دوستان عزیز در بخش گفت‌وگو و آداب معاشرت، سایت وطن وی مطلبی جدید فراهم نموده ایم، لطفا تا پایان با ما همراه باشید.
اصطلاح "قربونت بشم یا قربونت برم" یک عبارت عامیانه و محاوره‌ای در زبان فارسی است که بیشتر در مکالمات روزمره به کار می‌رود. این عبارت به شکل قرابتی و دوستانه برای ابراز تشکر، تحسین یا تعریفی از فرد در مقابل استفاده می‌شود.

معمولاً وقتی کسی به شما خدمتی ارائه می‌دهد، یا هنگامی که فردی را به عنوان یک شخص ویژه و محترم می‌بینید، می‌توانید از عبارت "قربونت برم" استفاده کنید تا علاقه و احترام خود را نسبت به آن شخص نشان دهید.

ممکن است در برخی مواقع، این عبارت به عنوان یک اصطلاح بی‌معنی و صرفاً برای تأکید بر محبت و احترام به کار برده شود و در حقیقت معنای واضح و قابل ترجمه‌ای نداشته باشد. برای همین، معنی دقیق و تحت اللفظی این عبارت را نمی‌توان به صورت کاملاً مشخص تعیین کرد.

به عنوان یک عبارت غیررسمی، "قربانت برم" در زبان فارسی استفاده می‌شود تا شخصی احساس علاقه، تحسین، شوق یا خرسندی خود را نسبت به فرد دیگری بیان کند. این عبارت از عربی "به قربانت برم" گرفته شده است.

استفاده از عبارت "قربانت برم" معمولاً در مواقع زیر رایج است:

■ بیان علاقه و عشق: شخص ممکن است از این عبارت برای بیان علاقه و عشق قوی خود نسبت به فردی استفاده کند. به عنوان مثال، در یک رابطه عاشقانه، شخص می‌تواند به شریک خود بگوید "قربانت برم، به تو خیلی علاقه دارم".

■ بیان تحسین و ستایش: در صورتی که شخصی عملی خوبی انجام داده و تحسین شده باشد، شخص دیگر می‌تواند از عبارت "قربانت برم" استفاده کند تا تحسین و ستایش خود را نسبت به آن فرد بیان کند. به عنوان مثال، در صورتی که کسی به شما کمک کند، می‌توانید به او بگویید "قربانت برم، کمکت واقعاً مقدارش رو نداره".

■ بیان هیجان و خرسندی: وقتی که شخصی از چیزی خوشحال است یا در حال تجربه لحظات خوشی است، می‌تواند از عبارت "قربانت برم" استفاده کند تا هیجان و خرسندی خود را نشان دهد. به عنوان مثال، در صورتی که کسی به شخصی خبر خوشی بدهد، شخص ممکن است بگوید "واقعاً؟ قربانت برم، خیلی خوشحالم!".

مهم است به یاد داشته باشید که این عبارت در محیط‌های رسمی و شرح‌دهی دقیق، مثل مکاتبات رسمی یا ارتباطات تجاری، مناسب نیست و بهتر است از عبارات مودبانه‌تر و مناسب‌تر استفاده کنید.

در جواب لطف دارید چی بگیم ؟ برای مشاهده کلیک کنید.❤️❤️

در پاسخ به قربونت برم باید موارد زیر را استفاده نمود :

✔️ بزرگواری
✔️ سلامت باشی
✔️ سرتون سلامت
✔️ دور از جونت
✔️ خدا نکنه لطف دارین
✔️ این چه حرفیه خدا نکنه
✔️ زنده باشی
✔️ قربانت
✔️ فدایی داری
✔️ تاج سری
✔️ عزیز دلمی
✔️ جونت سلامت
✔️ مخلصم
✔️ نفس منی
✔️ خیلی میخوامت
✔️ عزیزی شما
✔️ نفس مایی سلطان
✔️ نگو این حرف رو ستون
✔️ قربان شما
✔️ عزیز منی تو که
✔️ فدا نشو، هنوز خیلی لازمت داریم.
✔️ عزیز دل و جان ما هستی شما.
✔️ نوکرتم به مولا
✔️ تو قلب ما جا داری شما
✔️ منم مخلصتم تا ابد
✔️خدا نکنه، اگه قرار به مردنه خدا کنه من بمیرم تا هیچوقت نبودنت رو احساس نکنم
✔️ دور از جونت، جون تو برای من ارزش خیلی زیادی داره پس هیچوقت چنین حرفی نزن.
✔️ خدا نکنه، مرسی که به فکرمی و حرفی که میزنم رو درک میکنی
✔️ دور از جونت، خوشحالم که تو رو دارم
✔️ خدا نکنه عزیزم!
✔️ بمونی برام …
✔️ این چه حرفیه؟! صد سال زنده باشی گلم!
✔️خدا نکنه دلم به بودنت قرصه
✔️خدانکنه، عشقمی مهمی برام
✔️ این چه حرفیه، تو نور زندگیم هستی
✔️ تو عشق و هستی منی
✔️ تو برام همه چیزی
✔️ خدانکنه، همه بود و نبودم تویی
✔️زنده باشی عزیزم
✔️ فدای تو با این فدایی گفتنت.
✔️ من به فدای تو، تو چرا فدای من؟
✔️ عزیز منی تو که
✔️ فدا نشو، هنوز خیلی لازمت داریم.
✔️ عزیز دل و جان ما هستی شما.
✔️ قربانت، پس دیگه برای شما ما باید خودمون رو کامل فدا کنیم که
✔️ تو بیا توی قلب ما پادشاهی کن، دیگه چرا بخوای فدا بشی
✔️ تو لیاقتت بیشتر از ایناست، ایشالله تمام دشمنامون فدا بشن
✔️ ایشالله هر چی غم داری فدا شه، نه خودت

برای مشاهده جواب سایر سوالات در جواب چی بگم؟ [ کلیک کنید❤️ ]

آخرین ویرایش توسط مدیر:
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,676
امتیازها
113
مدال ها
6
خدانکنه هناس ❤️

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا