خواستگاری دختران از پسران ؛ خوب یا بد؟

• نویسنده موضوع محمدطاها
  • تاریخ شروع
bahar

bahar

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
7/10/22
پسندها
2,636
امتیازها
113
مشکل که سهل میگن خراب و هرزس و غیره و چون شعور و تربیت و تفکر و فرهنگشون و دیدشون نسبت به زنان این طوری هست کار رو به جاهای بدتر میکشن شوخی نیست دیدم که میگما🤕
منظورم از مشکل همینا بود حالا من سربسته گفتم 🤧منم خودم دیدم ولی مینا هیچوقت از اینکه بگم کسیو دوست دارم فرار نکردم مردونه همه جا گفتم دوست دارم چه تو واقیعت چه تو مجازی افتخار هم میکنم به عنوان یک دختر که عاشق پسری بشم دوستش داشته باشم

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: مانا
م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
منظورم از مشکل همینا بود حالا من سربسته گفتم 🤧منم خودم دیدم ولی مینا هیچوقت از اینکه بگم کسیو دوست دارم فرار نکردم مردونه همه جا گفتم دوست دارم چه تو واقیعت چه تو مجازی افتخار هم میکنم به عنوان یک دختر که عاشق پسری بشم دوستش داشته باشم
افرین❤🌷

• بوس چشمکی
واکنش‌ها[ی پسندها]: bahar
A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
نه دیگ اونجوری نمیشه
مثلا دختر به پسر بگه ازت خوشم میاد معیارشو بگه بعدش بهش بگه شما واسه ازدواج کیس مناسبم هستید اونم دختر قبول کنه بیاد خواستگاری دختر خانوم
مانا خانوم یه فامیل داریم این پسر اقا همسن منم هستش دوست منه
انقدرم پولدارن که نگو یعنی یه شرکت تو کانادا دارن یه شرکت تو مالزی و ایران
خلاصه سرتو درد نیارم این پسر سالم اصلا اهل دختر بازی نیست ساعت ده شب باید خونه باشه اما هیچ وقت ازدواج براش قسمت نمیشه
شاید دو تا دختر تو زندگیش امدن اخرین بار یادمه یکی اینکه خانواده اون دختر مهریه سنگین بریدن
دومین اشتباهشم اینه به دختر اول کار می گه اول مادرم دوم مادرم بعد تو هیچی قسمتش نمیشه ازدواج کلا

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: مانا
Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
اینکه با هم دوست باشن بعداز چند وقت دوست دخترش ازش درخواست ازدواج بکنه منطقیه
اما فرض کن خانواده دختر وقت بگیرن بیان خواستگاری یه شب مرد بره چایی بریزه یکم برام عجیبه
هیچیش عجیب نیست همش به خود طرف برمیگرده که زن رو عین مرد و عین یه انسان بحساب بیاره که حق هر کاری و هر چیزی رو داره البته همش به تربیت و فرهنگ و طرز تفکرات و عقاید مردان نسبت به زنان برمیگرده خیلی هم عادی و طبیعی باید باشه
منظورم شما نبودید کلی گفتم

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18
خوب اینجاس ک میشه برابری
اگ طرف ظرفیت داشت ک دوروز دیگ سرکوفت نزنه و منطق و شعور داش ک هدف تشکیل زندگی و آرامشه اوکی دختر خواستگاری کنه چیزی نمیشه
ولی ایران یکم عجیبه هنوز جانیافتاده
جسارتش ستودنیه👇

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
هیچیش عجیب نیست همش به خود طرف برمیگرده که زن رو عین مرد و عین یه انسان بحساب بیاره که حق هر کاری و هر چیزی رو داره البته همش به تربیت و فرهنگ و طرز تفکرات و عقاید مردان نسبت به زنان برمیگرده خیلی هم عادی و طبیعی باید باشه
منظورم شما نبودید کلی گفتم
افرین این حرفتو منطقی زدی همش بر می گرده به تربیت و فرهنگ طرف و طرز تفکراتش پس میشه که بشه اما باید این چند مورد اوکی باشه تفاهم لازم رو داشته باشن

Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
دقیقا احسنت منم همینطورم اصلا باید این موضوع به یه امر خیلییی طبیعی و ساده و پیش پا افتاده بشه واسه مردان و کل جامعه....😘

• بوس چشمکی
واکنش‌ها[ی پسندها]: bahar
Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
خوب اینجاس ک میشه برابری
اگ طرف ظرفیت داشت ک دوروز دیگ سرکوفت نزنه و منطق و شعور داش ک هدف تشکیل زندگی و آرامشه اوکی دختر خواستگاری کنه چیزی نمیشه
ولی ایران یکم عجیبه هنوز جانیافتاده
جسارتش ستودنیه👇
دقیقا همینه👏👏😘

م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
مانا خانوم یه فامیل داریم این پسر اقا همسن منم هستش دوست منه
انقدرم پولدارن که نگو یعنی یه شرکت تو کانادا دارن یه شرکت تو مالزی و ایران
خلاصه سرتو درد نیارم این پسر سالم اصلا اهل دختر بازی نیست ساعت ده شب باید خونه باشه اما هیچ وقت ازدواج براش قسمت نمیشه
شاید دو تا دختر تو زندگیش امدن اخرین بار یادمه یکی اینکه خانواده اون دختر مهریه سنگین بریدن
دومین اشتباهشم اینه به دختر اول کار می گه اول مادرم دوم مادرم بعد تو هیچی قسمتش نمیشه ازدواج کلا
ای وای
البته من به قسمت خیلی اعتقاد دارما
ولی فک کنم ایشون دست رو دختری که معیارشون باهاشون یکی نیس میزارم
همون انتخاب اشتباه منظورمه
باید دنبال کیسی باشن که کلا معیارهاشون تاحدودی متناسب با معیار دوستتون باشه
حد و فاصله طبقاتی خیلی مهمه ولی اخلاق و شعور خونوادگیم یکی از مهمترین معیاراس

bahar

bahar

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
7/10/22
پسندها
2,636
امتیازها
113
دقیقا احسنت منم همینطورم اصلا باید این موضوع به یه امر خیلییی طبیعی و ساده و پیش پا افتاده بشه واسه مردان و کل جامعه....😘
الان اگه صدتا حقیقت از عشق وعاشقی ودوست داشتن هرجا ازم بپرسن حقیقت رو میگم هیچ ترسی از کسی ندارم لازم باشه براشم می‌جنگم این کار رو میکنم تا دوروز دیگه حسرت نخورم چرا نکردم حرف دیگران هم اصلا برام مهم نیست

بالا