خواب شیطان گونه!😈🛌

• نویسنده موضوع هلن
  • تاریخ شروع
هلن

هلن

کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
8/10/22
پسندها
1,792
امتیازها
93
🔴 مثل شیطان نخوابید‌

✍خواب روی شکم بسیار مذمت شده و شوم و خواب شیطان این گونه است. به اندازه ای این حالت خواب ضرر دارد که امیرالمومنین علیه السلام می فرمایند اگر کسی را دیدید که روی شکم خوابیده است، بیدارش کنید!

آمار نیز نشان داده که خوابیدن روی شکم بسیار خطرناک است؛ یکی از عوارض خطرناک خوابیدن روی شکم، تشکیل سنگ کلیه است. فشار به قلب در این حالت، احتمال ایست قلبی را افزایش می دهد و به مرور قلب و معده و کلیه ها ضعیف می شوند.
IMG 20221010 134612 668

الناز💔

الناز💔

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
9/10/22
پسندها
251
امتیازها
43
شاید اون موقع درک مردم انقد پایین بوده که بزرگان مجبور بودن برای هشدار از کلمه شیطان استفاده کنن

هلن

هلن

کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
8/10/22
پسندها
1,792
امتیازها
93
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
🔴 مثل شیطان نخوابید‌

✍خواب روی شکم بسیار مذمت شده و شوم و خواب شیطان این گونه است. به اندازه ای این حالت خواب ضرر دارد که امیرالمومنین علیه السلام می فرمایند اگر کسی را دیدید که روی شکم خوابیده است، بیدارش کنید!

آمار نیز نشان داده که خوابیدن روی شکم بسیار خطرناک است؛ یکی از عوارض خطرناک خوابیدن روی شکم، تشکیل سنگ کلیه است. فشار به قلب در این حالت، احتمال ایست قلبی را افزایش می دهد و به مرور قلب و معده و کلیه ها ضعیف می شوند.مشاهده فایل‌پیوست 422
فکر کنم بد جور کمر همت بستی منو از پا در بیاری، نکنه زن داداشم یا خواهر شوهرمی🤣🤣🤪 هر عادت بدی دارم یه تاپیک در موردش زدی، جان من بگو منو میشناسی؟😊😁

هلن

هلن

کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
8/10/22
پسندها
1,792
امتیازها
93
فکر کنم بد جور کمر همت بستی منو از پا در بیاری، نکنه زن داداشم یا خواهر شوهرمی🤣🤣🤪 هر عادت بدی دارم یه تاپیک در موردش زدی، جان من بگو منو میشناسی؟😊😁
اره دیگه خواهر شوهرتم😌😌

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3